HCE Fórum

1516517519521522662

Komentáře

  • upraveno 2. únor
    @Vargas88 No nevím, jestli to je dobrej nápad, jestli vůbec nějakej čich na hráče ještě má...

    A naprosto nesouhlasím s tím, že to nevyzní a že se to dá řešit z očí do očí? To půjdou 3000 lidí za vedením? No nepůjdou.. nepůjde nikdo, natož nějakej zástupce fans, kterej tu není a nemluví za většinu a vedení nemusí naslouchat, jen nám může dál mazat med kolem huby...

    Nejsme na tom vůbec dobře (a někteří si to stále nechtějí připustit) a ignorovat to a čekat na ještě horší výsledky asi není to, co bychom chtěli?!

    +1140bxl + AMEN!

    A vypnout komentáře za tichý protest? To bychom byli kde? V Rusku?
    Post edited by three7 on
  • 1. Kjetel na to tady nevypne. I za hlasity (ale slusny) protest.
    2. Predstava, ze se vymenou Bruka vsechno zmeni je iluzorni. Pokud ten klub nebude mit nastaveny nejaky procesy, tak ten tym nebude dlouhodobe hrat prvni 6 ani nahodou. 

    mluvi se o "koncepci", ale jaka vlastne je? dari se ta koncepce dodrzovat? 

    Frodo - ten ma rymu vzdycky na Olomouc...

    Jdu fandit...
  • upraveno 2. únor
    Kinkis: k tomu jejich komentu na kondičáka ...taky jsem to tam po neděli četl...je ale zajímavé ,že hráli čtvrtfinále a nikdo na něj nic neřekl,že byl tým špatně fyzicky připravej nebo ,že by vypadalo že s tím mají problém! Nej problém s kondičkou tam měl loni Zaťa a ten trénoval individuálně! Jejich problém byl kvalita kádru-to nebyl kádr na finále..Takže podle mě jen drby...navíc u nás se mi nezdá problém ve fyzičce, ale bohužel v kvalitě cca 8-10 hračů, kteří nemají kvalitu aby ten tým hrál čtvrtfinále ...a ten slušnej zbytek to prostě neutáhne
    Post edited by maverick on
  • Umel bych si teda predstavit lepsi vzkaz .. co uz, doufam, ze to psychicky neovlivni hrace a ze tu Olomouc konecne porazime
  • Vzkaz ok je slušnej jen já bych ho podal jinak než stávkou a snažil se si vynutit diskuzi ...Pokud by se vyhrálo jsem zvědavej jestli bude děkovačka
  • Tak rikali, ze od druhy tretiny se vrati a budou fandit naplno. Snad to nebude uz 3:0 pro Olomouc :D
  • Proč se tu pořád zmiňuje obava, aby to neovlivnilo hráče? Nechci být úplně rejpavej, ale vezměte je do tý odpovědnosti taky, protože za to berou peníze a taky jich většina je za očekáváním. Mají to být profesionální sportovci a musí si poradit s tlakem, zatím na ně nebyl vyvinutý ze strany fanoušků klubu (= nás všech) prakticky žádnej...
  • Tvl snad bude Rachna v pořádku
  • A proc bych ja jako fanousek mel vyvijet tlak na hrace? Z jaky pozice? O to vic kdyz se chci ohradit nad koncepci? Nevím jak to delas ty ale ja kdyz nekomu chci neco rict tak mu zavolam nebo za nim zajdu. Tohle je teatr. Mozna by dostali odpovedi. Ale na ten plakat jim to asi nikdo napsat nepujde.
  • Bartejs zadarmo drahej, hraje, jak kdyby měl vsazeno ty vole
  • Já osobně bych hráče kterej má už podepsáno jinde,hrát nenechal.
    Já vím, není ale s kým,a teď jsme právě u toho.
    Tomu už je to úplně u prdele.
  • @kanis ; to neni uplně lichý, je to jak když měníš práci, už jsi podal výpověď, máš podepsáno jinde , jakou máš motivaci pro toho zaměstnavatele ještě makat :) no známe to asi prakticky všichni
  • Alespoň něco jsem napsal někdy dobře 😂😂😂
  • upraveno 2. únor
    @Whisoure Pokud si toho nejsi vědom, tak tlak na hráče vyvíjíš už jen tím, že komentuješ jeho výkon nebo sedíš na staďáku a dáváš najevo svůj názor. A z jaký pozice? Třeba z pozice stakeholdera klubu, kterým každý z nás je. V tomhle případě fanouška, který chce chodit na hokej a platí za to vstupné. Nemyslím to zle a naše primární činnost určitě není vyvíjet tlak na hráče, ale svým způsobem to tak prostě vždy fungovat bude..

    Ano, ideální je vždy sednout si ke stolu a tam něco řešit. Ale nemůžeš vést dialog, když nemáš druhou stranu a já nevidím nikoho z klubu, kdo nějak komunikuje nebo o dialog stojí. Takže ti nezbývá, než to dát jinak najevo. A tady se musí každý rozhodnout sám za sebe, co je jeho forma. Logicky fankluby, které chodí na své týmy takřka pravidelně, to dají najevo touto formou. A nemám pocit, že by tu existovala nějaká větší skupina fans, která dá něco dohromady a jeden nebo pár jedinců tuhle skupinu půjdou zastupovat a komunikovat o tom s vedení. Takže pro tebe možná divadlo, za mě i gesta mají v dnešní době smysl. Je jen na našem vedení, jak to vezme, a jestli jim to bude dál u zadku nebo ne :-)
    Post edited by HCE_Majkl on
  • Bruk ven a obrana v čele s Bartejsem hned za ním.
  • No už jsem to tradičně přepnul, holomajzna s Olomoucí, která by nás porazila i kdyby furt hrála oslabení a do kopce není můj šálek kávy na páteční večer.. 😬
  • Dneska uplna klasika, 0 bodu
  • No já dnes nešel,to se přiznám.
    Sedím na pivu s kamosema,a koukáme na to.
    A v ty televizi je toho vidět víc,než na stadaku.
    To je fakt z naší strany jen honění černýho nesmyslu po bílém podkladu.
    Nic se nevymyslí, opravdu nic moc, slušně řečeno.
    Olomouc hraje taky hovno,ale na nás to prostě stačí,bohužel no.
    Jako já fakt nemám slov.Nezlobte se na mě,je mě 45 na ten hokej tady chodím opravdu nějaký ten pátek.
    Sezóny vesměs pořád to samý,krom těch dvou.
    Pořád věřím v nějaký zázrak, nicméně jsem v koncích.
    Opravdu jsem věřil v to,že tohle je přesně to,co jsme potřebovali,že se něco začne dít směrem dopředu,a ono je to ještě bych řekl horší.
    Ten klukům se upřít snaha nedá, prostě nedá.
    Nicméně nemají pořádnej systém, hrajou pořád to samý.Neee,že nemají plán B,oni nemají ani plán A,a to je věc trenéra.
    Neni kreativní, nedokáže reagovat na stav zápasu, prostě to není úplně vhodný řešení.

  • Varaďu na nás, ten by si to tady srovnal
  • Jak to vlastně je?
    Skoncime 12 a hrajeme pak s Hurghadou ju?
  • Xaxxz
    Přesně na tohle jsem myslel,když skončil v Pcich.
  • To ze Vitkovice jdou pred nas je myslim si 100% jisty, ale abychom v poslednich kolech jeste nekoukali na Boleslav jak se na nas bude dotahovat

    V nedeli to bude zajimavy, souboj dvou momentalne naprosto bidnych tymu
  • upraveno 2. únor
    Fakt naivita myslet si, že vedení bude s fans dělat debatu... Max vyšlou toho člověka, kterej dělá a ví prd.... a za celou sezónu vypustili jeden článek k věci.
    Post edited by three7 on
  • Boleslav vede v Hradci, pokud to udrzi ma na nas 12 bodu :) mozna ta dovolena letos bude bez 3 zapasu v predkole
  • Klidne me tu ukamenujte, ale Bruk at dotrenuje tuhle sezonu a pak cau.. dneska je to asi 15. zapas kde pomerne brzo vedeme 1:0 a pak se ztracime ze zapasu, souper v klidu otoci a prohra 1:3 nebo 1:4. Dekujeme, nashledanou pane Bruk
  • Dneska 16.!!!!!!! zapas kde jsme dali 0-1 golu, to je silenost!
  • Tak s tímhle ať už jdou do prdele
  • krásná nahrávka od Bratejse... za tohle namazání na gól do prázdné by s ním měli vyrazit dveře...
  • Tak když už i kotel skanduje Bruk ven tak nevím čím by si fanoušky získal zpět…letos už teda určitě ne
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters