HCE Fórum

1512513515517518662

Komentáře

  • Teď sem někde viděl, že Frk by nakonec mohl přijít k nám do KV
  • Chtel jsem jen rict, ze kdyz jsou na Slovensku schopny k nim do jejich Extraligy natahnout celkem kloudny hrace (o ktery se pak casto snazi kluby z Extraligy), nalakat je na jejich podminky, ktery jsou o dost nizsi nez u nas v Extralize, proc takovy hrace (aspon treba na zkousku) nejsme schopny najit a prilakat do Varu? Vzdyt tech importu na Slovensko jsou mraky.

    Druha strana mince je, jestli je to dobry pro slovenskej potazmo ceskej hokej jako takovej...coz asi moc ne....
  • @rumburak
    Kdes to viděl? To nám nedělej, takový naděje :D
  • @pOne: Myslenka naprosto spravna. Tech importu na Slovensko je hodne a ted nechci resit hrace z KHL, ktery nechceme a je to za me spravne. Ale asi se v CZE / HCE bojime, jaka bude kvalita, takze se ceka, kdo se “profiltruje” pres Slovensko a pak jde pripadne sem…

    Je treba mozny si na pripravu vzut na smlouvu / test treba 2-3 hrace, kteri bud zustanou v tymu, nebo pujdou do Sokolova a vyhrajou se. Ale to je asi mozny nastavit postupne. Navic roli urcite hrajou pocty cizinců, protoze pak tim blokujeme hlavne nadějný junky…
  • @rumburak moc bych tomu neveril, nejrealneji vypadalo Brno ted, mluvilo se o Brnu/Trinci pristi sezonu, furt nejvetsi problem bylo odstupny od Rapperswilu, o nas jsem teda nikde nevidel ani carku
  • Pone
    Oni berou hodně hráčů z ECHL. A co si budem, není to tak kvalitní soutěž. Když se otrkaji a chytnou na Slovensku, není důvod je sem nevzit. Ale zrovna předevčírem jsem koukal na statistiky ECHL. Dle čísel mě zaujal nejakej Smereck. Obránce. A včera boom, zpráva že jde na Slovensko

    https://www.eliteprospects.com/player/245353/jalen-smereck
  • Jestli ten zdroj byl Koreisuv pocit, tak u nej to byva presne naopak :D co rekne se nestane :D 
  • pOne má pravdu a pravdu, za a) ano ta otázka je naprosto relevantní, proč na SVK jsou schopný natahat tolik cizinců (no evidentně tam mají ještě víc tristní kvalitu a nedostatek svých hráčů než u nás) ale má to velký b) budu si sem zase tahat cizince? co to přinese českýmu hokeji, je to motivace pro mládežníky? Jasně, jde tu o kvalitu, chceš být konkurenceschopný, stejně je všechno o penezích, když sem natáhnu kanaďana za 80k měsíčně a one nevystřelí jako hvězda, k čemu mi to bylo, než kdyby mi hrál můj šikovnej junior za třetinu jeho výplaty. A je zásadní otázka, jestli tohle zkoušet a za jakou cenu. To je asi fakt lepší to prosít tim slovenskem. No a pak jsou jiný hráči typu Kangasniemiho, hotový kluci, kteří tu kvalitu mají, ale který sem zároveň za 80k měsíčně fakt nejdou. A všechno je to taky o schopným skautingu. Takže má to svoje pro i proti.

    Jinak co se týká Eismanna, tak řekněme slušně, že napříč áčkem nepanuje vůbec spokojenost s tím, že je asistentem. 
  • Tak jsem se chtel na FB Plzne kouknout, jak reagujou na vymenu Pavlata a misto toho jsem tam nasel povidacku o tom, ze by mel jit Jakub Pour k nam do konce sezony :D 

  • Pour je velkej kámoš Frodla. Tak jestli v tom hraje trochu roli...
  • Pour k nám? Letos v Plzni dost jalovej
  • 7+7 není tak hrozný, v Plzni nedostal dost prostoru, u nás půjde klidně do 2 lajny a přesilovku hrát bude taky, může nám jedině pomoc, po sezoně stejně jde do Hradce
  • Jediný co o něm vím je to,že Nám dal gól ve vzájemným zápase.
    Tak sem s ním,kdo dá gól Frodovi, určitě špatnej není.
  • Ani Pour, ani Kudrna a uz vubec ne Frk. Nikdo neprijde uz.
  • Martin25 : nekaž nám sny! 😀 aspoň do půlnoci pak už to bude realita! ...těma drbama tady žijeme
  • Martin25

    Já už sedím na pivku,a zapijim Garretha nebo jak se to píše,chci si dát ještě jedno za Kubu,tak mi to nekaž 😂😂😂
  • Ta vymena s Litvinovem me docela mrzi.Zatim
  • Udajne to krachlo jen na Hladonikovi, nesmysl chtel i u nich
  • Ten Hladoš je úplně mimo realitu🤦🏻🤮Poura bych bral, mohl by se tady chytit, skoda teda, ze tyhle věci nejsme schopný zachytavat už v průběhu sezóny a podepisovat na příští rok 🤨Jinak k tomu co psal Pone me spis napadá jiná věc. Bavíme se tady o cizincích, přitom nám docela funguje juniorka už několik sezon. Proč pak nejsme schopny zapracovávat ty kluky do áčka? Proč se třeba na letošní sezonu ještě podepsal Pulpán a nehrál to místo nej třeba Turecek, který to bude hrát minimálně za půlku? Možná bysme v rámci rozpočtu třeba dosáhli i na hráče jako je Zámorsky. V tomhle ta Plzeň třeba je o míle před náma ….
  • Flaksa34
    To je přesně věc kterou jsem si sliboval od Bruka, protože byl s mladými hráči zvyklý makat a tak jsme doufal průběžné zapojení schopných mladých. Je sice u nás problém že ti nejlepší mladí vždy v 17 utečou do Kanady a tak je ta práce o to těžší, ale bohužel tady musím dát kredit Pešoutovi, který se toho nebál.
  • Flaksa34: Mozna proto, ze kdyz se nekdo kloudnej objevi, nejakej talent, tak jde do Kanady/USA....

    Nepodepisoval bych Bartejse, usetril na Pulpanovi a Zamorsky by tu byl.
  • Asi proste nikdo nezapada do koncepce😀
  • No tak za Hladonika misto slovaka bez cenovky dostanem po sezone tabulku, nu coz.... Lepsi nez nejaky Vondrc-trejdy s Pcema....
  • Kde to ztroskotalo, to víc jen Hladonik. Možná se zamyslí a v rámci vyjednávání s náma půjde do trošku normální částky. Za každou cenu o něj přijít zase ne, ale musí to dávat smysl, protože ten další krok neudělal.
    S tím Turečkem naprosto souhlasím. Borec odehraje celou sezónu celkem slušně v Třebíči, v Sokolově taky nehraje špatně. Že to nejspíš nebude úplně produktivní obránce, to už je vidět, ale proč nehraje tady a nenecháme ho tu jednu sezónu vyhrát, to nechápu. Mikyska byl dost podobnej, taky žádnej zázrak, ale sbíral zkušenosti, sebejistotu a dneska patří k tomu lepšímu...

    Já jsem jenom vážně zvědavej, jestli nějaká kostra na příští rok vůbec je. Děsím se toho, co slyším a fakt nepochopím, pokud to tak je. Začínám si totiž trochu myslet, že Bruk je sportovní manažer, ale bez potřebných kompetencí a Tobolka prostě ten klub vede spíš v obchodním nebo marketingovém pohledu, ale absolutně žádný fokus na vrcholové "A". A jestli chce tvrdit, že nehledá GM, tak by měl hodně rychle začít.

    Poura bych bral, ale klidně i na další sezónu, bohužel už bude v Hradci. Postavou velkej chlap, pravák, zatraceně dobrá střela a jasně, rezervy má, ale hodil by se. Kudrna je naprosto to samý. Já jen doufám, že příští rok nebudeme koukat na posily typu Přikryl. teď to fakt nemyslím osobně vůči němu, ale to je prostě hráč třeba 5-6, kterej přijde a buď si to sedne nebo nic neztratíš. Ale na tyhle pokusy úplně nemáme nárok. Pokud se nestane zázrak nebo někdo výkonnostně fakt nevylítne, tak s tímhle budeme příští rok klidně na řadě po Bolce...
  • Já bych Hladoše poslal na par zápasu na tribunu, aby se probral chlapec🤦🏻žádná hvězda to není, ať hraje místo nej třeba nějaký junior, je mi to úplně u prdele.
    Pone: A proč chodí do ty Kanady? Vždyť to není jen tedka, už to nějakou dobu trvá. Ty hraci proste nevěří, ze tady tu šanci dostanou. Turecek je bek do třetí obrany úplně v klidu, místo toho tady hrajeme úplně nesmyslně Pulpana, kterej když náhodou není zraněný, tak stejně hraje karasa. Poměr cena výkon proste ve srovnání s Tureckem nemůže obstát. A třeba by se fakt vyhrál ….
  • Odchody do Kanady nezmenime. Je spravne, ze pri pripadnym navratu ty kluci budou chtit zpatky a zkusit to tady. Ten rozdil mezi juniorkama je propastnej a hlavne tady junior proste v 80 % pripade neni ready ani na Chance ligu, bohuzel.
  • Líbí se mi to naše mocné posilování, letos nás titul nemine!
  • @three7 vždyt Bruk říkal že budeme na trhu aktivní…a když o tom tak přemýšlím tak jestli tohle je ta jeho aktivita tak už chápu tu jeho aktivitu na střídačce 🙈😂
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters