HCE Fórum

1390391393395396605

Komentáře

  • "Mnozí hráči Bílých Tygrů v klíčové fázi duelu těžko rozdýchávali verdikty dvojice sudích Hradil, Jeřábek, což se promítlo do jejich mentálního rozpoložení, potažmo i herní produkce. „Tlačili jsme to hodně do kopce,“ popsal po utkání gólman Petr Kváča."

    Tomu se říká karma po tom pátku co ty dva lobotomové pruhovaný ukázali ve Varech v jejich prospěch :) 
  • A je vtipný, že v top statistikách sezóny máme jedinej zápis :D Nejtrestanější hráč – Ondřej Dlapa (Karlovy Vary), 108 TM :D někdo to po Vencovi převzít musel :D 
  • Bych moc neřešil na koho bychom případně šli :-) Čtvrtfinále by po téhle náročné sezoně byl pro tenhle tým obrovský úspěch!!! Olomouc pro nás jednoznačně nejlepší volba, sice mají play off tým, umí to hrát, mají zkušený hráče, ale momentální forma nic moc a hlavně mají stejně jako my obrovskou marodku. Jinak i Pulpán i Bárt už trénujou, tak uvidíme, kdo nakonec stihne naskočit. 
  • Flaksa
    Olomouc by prý na PO až na jednoho hráče měla být kompletní
  • fakt si nemyslim, ze si nekdo vybiral s kym budou hrat. jeste mohli zacinat doma v pripade vyhry. No a oboji je na Morave, takze cesta dlouha.
     
    Uvidite, ze OLO bude hrat s (castecne) uzdravenym kadrem a rozhodujici faktor stejne bude golman. nas golman, jejich urcite zachyta. takze pokud Luky podrzi, tak vidim i nejakou tu sanci na postup. kazdopadne pripadne ctvrtfinale by byl absolutni nadplan.  
  • Úklid šéfů ve Varech. Končí GM i Skuhravý. Výpověď mrzí, netají ikona
    Autor: Miroslav Horák

    Hokejové Karlovy Vary měly déle než třicet let stejného generálního manažera – Miroslava Vaňka. Po příchodu nových majitelů loni v říjnu známý a protřelý funkcionář skončil. Jeho nástupkyně Zdenka Macháčková Šimánková vydržela v roli GM šest týdnů a už je taky pryč. Pomyslné dveře v Energii ukázali i dlouholeté klubové ikoně Václavu Skuhravému. Časy se mění.
    Zdenka Macháčková Šimánková naskočila do křesla šéfa hokejových operací v druhé půlce ledna, nečekaně rychle však skončila a klub oficiálně vede Daniel Tobolka, jenž je zároveň jednatelem a minoritním akcionářem Energie.
    Na klubových stránkách se dočtete, že Vaňkova náhrada odešla z privátních důvodů, zdroje iSport.cz hovoří o odchodu manažerky z vůle nejvyššího vedení. „Jednou z podmínek na obsazení pozice generální manažerky byl stálý pobyt v Karlových Varech, ta se však ukázala jako ne zcela udržitelná. Komplikuje se totiž zdravotní stav maminky Macháčkové, která jí chce být nablízku,“ stojí na klubovém webu.
    „Na rodinnou situaci jsem si nikdy nestěžovala, mám velkou podporu svého muže. Není to ale pro mě kvůli mamince jednoduché,“ vylíčila na témže místě Macháčková. „Plně rozumíme důvodům, proč se Zdenka rozhodla post ve vedení našeho klubu opustit. Zdraví a rodina jsou na prvním místě,“ doplnil Tobolka.

    Už zkraje února musel opustit střídačku áčka asistent hlavního kouče Václav Skuhravý, čímž pro něj účinkování v klubu po 21 letech skončilo. Má to malý háček.
    Na karlovarských stránkách tehdy visela (a stále visí) informace o tom, že se vedení organizace rozhodlo využít Skuhravého zkušenosti na pozici konzultanta GM Macháčkové Šimánkové, v níž měl využít své zkušenosti k „posunu v řízení klubu, v práci na nových projektech, které klub čekají v rámci přípravy nové sezony a koncepce klubu“.
    To kapitána extraligových mistrů 2009 zarazilo, nikdo se s ním o této roli nebavil, někdejší uznávaný útočník dostal pouze výpověď k 30. dubnu. „Přišlo to ze dne na den, druhého února jsem dostal výpověď trenérské smlouvy od nové manažerky, to je celé. Zaskočilo mě, že se na klubových stránkách objevilo, že přecházím do managementu a stávám se jejím konzultantem, protože ve výpovědi nic takového nebylo. Asi to napsali kvůli lidem,“ domnívá se Skuhravý v reakci pro iSport.cz.

    Odchod ze štace, která mu změnila život, jej nenechává v klidu. „Mrzí mě to, samozřejmě. Několikrát jsem mohl odejít z Varů za jinou nabídkou, zůstal jsem tam, anebo se pokaždé vrátil. Jakmile bylo nejhůř, hrál jsem za Vary. Teď jsem nedostal nabídku ani na práci s mládeží. Budu se tedy poohlížet po něčem jiném, co by mě mohlo bavit,“ dává najevo, že nemá přesně promyšleno, kudy se vydat dál.

    Po loňském vstupu podnikatele Dušana Šenkypla do klubu se zcela změnila akcionářská sestava. Nový vlastník drží 43 procent akcií, město Karlovy Vary 40 procent, místní Hockey Club 10 procent a zbylých 7 procent Daniel Tobolka.

    Skuhravý zatím nedokáže odhadnout, co má náhlý konec nedávno jmenované GM znamenat a jakým směrem se Energie míní vydat. „Nevím, jaké je směřování klubu, zvlášť když výpověď dostala i nová generální manažerka, která tam byla měsíc a půl. Netuším, co mají připraveného na novou sezonu. Na druhou stranu, každý vlastník má právo vybrat si své lidi, byť nové majitelé nevlastní klub ze sta procent jako dříve Karel Holoubek,“ podotýká Václav Skuhravý, jenž v extralize nastoupil k 1001 utkání, další čtyři desítky přidal v baráži a dvě stovky v první lize.

    Na slavný zisk titulu v roce 2009 nikdy nezapomene. „Byly to skvělé roky. I když z Varů nepocházím, žiju tam dvacet let,“ připomíná 44letý rodák ze Slaného. „Kvůli sportu v Karlových Varech jsem navíc vstoupil do komunální politiky, aby do něj šlo víc peněz. Což se podařilo vyhádat. I z toho důvodu mě odchod z klubu mrzí,“ dodává čtyřicetinásobný reprezentant.
  • díky. no musím říc, že to teď nevypadá nejlíp, co se týče náhlých změn. to asi nebude úplně lákat hráče, aby tu podepsali, pokud to majitelé nestabilizují...
  • Jinak teda tu GM opravdu ukončili!!! Mámu nemocnou má, nicméně to nebyl důvod, navíc ona sama skončit nechtěla. Minulý týden tady byl jeden bývalý hráč na jednání ohledně trénování a Tobolka se mu tím strašně vysmátej chlubil, že ji vyhodil. Důvod ale nepadl, ale celkem to smrdí. Pro mě je to nepochopitelný, proč teda vůbec to výběrko na GM dělali. Možná si jen Tobolka nechtěl špinit ruce s tím, že ukončí 34, tak si na to někoho najali. Za mě teda každopádně tristní situace :-1:
  • @Flaksa34 a nemohlo to byt tak, ze GM chtela aspon nejake dny nebyt v KV a Tobolka (Senkypl) proste neustoupil ani o milimetr z puvodne pozadovaneho?
  • Nevím, každopádně to podal se smíchem tak, ze ji vyhodil. Nějaká empatie vůbec! Grof skončil z rodinných důvodů, Skuhravý ofiko neskončil ještě v klubu vůbec 🤷‍♂️Osobně nevěřím ani tomu, ze pro klub ještě bude vůbec něco dělat.
  • Klub už by určitě potřeboval personálně stabilizovat na delší dobu !!! Gm ,skaut atd...je tam hodně otazníků jak to teď funguje ???
    Venca si podřízl větev z 90 % sám !! Kdyby se vyhnul chlastu a později i dost arogantnímu chování mohl tu bejt a mít velký slovo...škoda!
    S Macháčkovou taky škoda !!! Úplnou pravdu vědí jen Tobolka se Senkyplem...mě je furt divný ,že kdyby ji chtěli oni odříznout tak proč by ji brali do té Ameriky?
    Ale už je to pryč a budu se modlit aby se našel co nejdřív někdo kdo bude dobrej a vydrží! Tobolka to rozhodně není!!! Manažer firmy a zájem zachránit hokej ok !! Ale jeho znalosti a názory okolo hokeje jsem slyšel, že hrůza!
    Jinak s Olomouci to bude hodně o gólmanech si myslím! Potřebovali by jsme Lukeše jak na konci loňský sezóny! Případně Habyho ve formě! 1-2 beky z marodky a mohlo by to jít-určitě větší šance než loni a předloni přes Pardubice a Hradec...
  • Pokud z Olomouce přivezeme aspoň stav 1:1, věřím, že šance bude.
  • upraveno 7. březen 2023
    Přijde mi, že poslední roky jsme dost chváleni a dává to smysl s ohledem na rozpočet atd., teď jen doufat, že to Tobolka a Šenkypl nepošlou do kytek
    Post edited by kinkis on
  • Tohle byl možná mnohem důležitější podpis než by se mohlo zdát


  • Redlich možná náš vůbec nejužitečnější hráč letos 👍🏻
  • upraveno 7. březen 2023
    Když se řekne Tomáš Redlich a letošní sezóna, tak si vzpomenu na náš první letošní zápas s Kladnem. Cca půlka první třetiny, do tý doby chcíplej bezkrevnej výkon z naší strany, prohrávali jsme 0-1. Na led vletěl Redlich jak Tazmánskej čert, za asistence Jiskry a Vondráčka tam v útočnym pásmu tři kladneňáky rozházel po manťácích a jakoby tim vlil krev do žil tomuhle zápasu. Kterej od tohodle okamžiku chytl úplně jinej lauf, do přestávky jsme dali 3 góly a bylo.

    Tohle "dělníka ledu" nejlíp charakterizuje....
    Post edited by pOne on
  • Tak podle ticketportalu to v sobotu bude koncert :D jen doufám, že od nás
  • Každopádně lupeny na sobotu mám, uvidíme, co uvidíme :) 
  • Myslím, že první zápas v OLO rozhodne o všem, pokud bude "chytat" Lukeš... Pak není o čem
  • https://www.hokej.cz/hokej-v-cislech-preview-predkola-olomouc-vs-karlovy-vary/5072124

    Podle hokej.cz jsme mírný favorit, podle sázkových kanceláří zase outsider
  • Outsider bych neřekl, ty kurzy jsou dost vyrovnaný..... U nás to bude o golmanech hlavně, on ani Haby po zranění nechytá tak jako před tím. Pokud nezachytají golmani tak o víkendu konec.
  • Kéž by jeden z gólmanů chtěl najet na Mensator 2008/2009 mód :D
  • Tak zatím dobrý.Inkasovali jsme až v první minutě a přežili první přesilovku :o
  • 2x Olomouc sama před gólmanem.. ty obránci fakt hoří
  • Přesilovka bídná, oslabení bídný… zatím to nevypadá vůbec dobře
  • Z první poloviny 1. třetiny řeknu asi tolik - Olomouc je připravená na play-off hokej, my absolutně ne. A vůbec nemluvím o nějaké hokejovosti...
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters