HCE Fórum

1387388390392393607

Komentáře

  • Vysoký nároky ale nejsou špatně ne..? Kord když to tady roky nefungovalo
  • upraveno 2. březen 2023
    To mi přijde divný... Nemáme tu definovaný "vysoký nároky", ale pokud to bylo ve smyslu "10.-14. místo pro nás není cíl" - tak mi to jako vysoký nároky nepřijde. Ale pokud tu někomu stačí hrát na 10. místo dalších 25 let, tak pak chápu no...
    Ale vypisovat k tomu můžeme něco, až bude ofic. vyjádření, ze kterýho se stejnak nic nedozvíme...
    Post edited by three7 on
  • Neočekávám, že se dozvíme důvod a bůhví, kdy až to oznámí
  • Pokud je to vse pravda,tak furt lepsi ze odesla ted nez treba po pul roce.Urcite se najde dalsi uchazec.Uvidime
  • Děsí mě jak dlouho jsme čekali než nastoupila ona, pochybuju, že někdo novej bude před začátkem další sezóny
  • upraveno 2. březen 2023
    Vysoký nároky jsou v pořádku, klub je firma, ne žádnej úřad kde si sednes na prdel a půl dne přemýšlíš jestli se budeš debat levou nebo pravou rukou. Takže pokud měla na své podřízené nároky, za mě ok, kdo kdy něco řídil v soukromém sektoru,tak ví, že tohle je prostě standard. A komu standard nevyhovuje, je odejit. A ja si nedělám iluze, že v tom našem rybníčku kde každý znal každého to byla relativně pohodička. Pokud chceš mít výsledky není to jen o hráčích na ledě, ale o symbióze celýho klubu. A houpat nohama na židli se halt v profesionálním prostředí nenosí. Ale bůhví co za tím stalo..
    Post edited by Screepy on
  • Jen tak mimochodem, Vaněk jim donedávna ještě pořád radil prej :-/ A vysoký nároky..... Ty lidi nebyli zvyklý tam makat, jako klasická firma, kde se každej musí otáčet to nefungovalo nikdy. To neplatí teda na všechny, třeba takovej Kubelka tam prej má práci jako 3 úvazky, děvečka pro všechno. A jestli jako Tobolka /protože Šenkypl tady není, v klubu sedí Tobolka/ ji hodil kvůli lidem přes palubu, tak to potěš prdel. Já jsem osobně nadšenej nebyl, říkal jsem si ženská tvl, z pošty, o sportu ví hovno. Jenže i za tu krátkou dobu, co tady byla, za ní byl vidět kus práce! :-( Je to škoda. Můžou si zase zadat inzerát na GM a rovnou tam napsat nechceme někoho, kdo je moc pracovitý. Nepochopitelný za mě!
  • Screepy, Flaksa34
    Berete mi slova s huby. Přišel někdo, kdo chtěl po lidech co byly zvyklí na klid a pohodu, aby začali něco dělat. A to se u nás neodpouští. Třeba se pletu, ale měl jsem z ní dobrý pocit.
  • Budu blejt velebnosti!! Jestli to je opravdu kvůli těmhle kostlivcum ve skříni ( by mě zajímalo kdo ? Vždyť půlka lidí už odešla... tam zbyl Poláková, Ryžuk a neskodni Pisa a Holý + možná 1-2 další ...)
    Ani jeden z nich není tak důležitej!! Působila zatím fakt dobře jsem tomu začínal věřit!!! A jestli teď tohle tak nás to pošle zase do manažerskejch hoven ,protože nejdůležitější jednání o všem se dělají teď a měli dít dřív do května nebo června...a pochybuju ,že někoho seženou tak rychle...už teď to byl problém sehnat! Znova výběrko na 4 měsíce? A do ty doby co ?
    Kdyz změna tak bych ji nechal ( pár lidí už novejch bylo marketing...) a ostatní ať jdou ! Jako když odesel Vaněk, Venca + další 2-3 lidíi tak Poláková a ostatní jsou nepostradatelný ?
    Jedno velký špatný!!!!!!!!!
    Rozjede jednání s hráčema,sponzorama byla v Americe teď s majitelama a po měsíci skončí???
  • Zprávy JPP potvrzuji, paní (ex)manažerky jsem se na férovku zeptal. Je to strašná škoda, i když jsem se s ní bavil jen asi deset minut, působila na mě velmi kompetentním dojmem. Věděla, čeho chce dosáhnout. I o hokeji toho věděla víc než dost.
  • Absolutně to nechápu, takže všechny ty růžové řeči co všechno přijde můžeme pro teď zahodit … super
  • Proste kocourkov.
  • Tady se nikdy nic velkyho nestane,pač to ani nikdo nechce. Kazdej si hraje na svym vlastnim pisecku, a dela hovno pro zlepseni vseho.
    Ted se uz meli resit veci na pristi sezonu,jak uz tady nekdo psal,delat pomalu kontrakty,a ted,kdyz to tady je zase takhle pochybne,mam takovej pocit,ze se sem nikomu moc jit,nebude chtit.

  • Tohle je taky docela slusny. Vim,ze ty pomery jsou nepopsatelny,nema cenu o tom vubec mluvit,ale takhle nejak se to dela no.


  • Jako teď by mě zajímalo jak se cítí hráči co tu podepsali s vidinou zlepšení a dostane se k nim tohle ..
  • Víc,než výborně 👍
  • Všichni co podepsali mluvili o tom,že to svým způsobem podepsali i kvůli tomu,že nastanou změny k lepšímu.O tom opravdu mluvil každý z nich.
    No, děj se vůle boží.
  • Jako zase.. ono se to furt může posunout, tohle nemusí znamenat úplný konec těch cílů, ale každopádně to absolutně nechápu
  • hele, je to divny, ale ja ji jinak nez ze dvou rozhovoru neznam. narozdil od kjetela jsem s nim nejednal, takze napriklad nevim jak se chova k lidem atd. to ze rozbourila klidne vody a chtela nejaky vykon to je super, ale ten kdo ji odvolal je Tobolka (po souhlasu Senkypla) a nepredpokladam, ze to udelal, protoze chtela po lidech praci (mimochodem ji budou muset asi dat i nejaky odstupny, takze to neni zadarmo). jak rikam je to divny, navic docela ze dne na den. nedavno jeste tvrdila, ze jde to USA zkouknout jak tam delaji hokej...

    kazdopadne se to panum majitelum nejak nedari to rozjet. proste ten klub porad nema svoji hlavu/tvar. pani GM zacala sympaticky, ale za par tydnu konec... takze to zacneme vse budovat znova :(   
  • @1140bxl

    Jasný, nemusela si sednout s lidma, možností je vícero. Ale divný to je, to každopádně.
  • A na strankach,ani zminka,normalka.
  • Klasika...
  • Mě jenom zaráží tvl že miliardář, kterýmu to asi nespadlo samo od sebe do klína pár miliard za tou GM pevně nestojí. Tak jak si to mám přeložit? Chceme mít konečně klub, který se chce tvářit profesionálně ,chce být profrsionálně řízený a má nějaký ambice. A pokud se to někomu nelíbí, tak halt ať jde z kola ven, ať už ochlasta Venca nebo kdokoliv jinej. Budujeme tady něco nového a místo čistky se někdo posere z toho že se někomu nelíbí nastavený standard nové GM? Aha..no tak tím pádem v tom rybníku furt něco smrdí. Ale borci typu Šenkypl a Tobolka by v tomhle snad měli mít uplně jasno ne? Nebo to tak není? Je to divný, fakt divný.
  • Možná že to tady prokoukla, ty vztahy, ty "specifika" místního prostředí, a nechtěla se toho účastnit a položila to sama..... Naprosto chápu, když někdo něco dělá na 110 % a druhej ne a ještě má klacky pod nohama, že to je demoralizující a demotivující. Nedá se bojovat na dvou frontách.

    Z mýho pohledu obrovská, obrovská škoda pro KV hokej. Byla to šance. Bohužel nevyužitá.
  • Tak nevím co se změnilo u Sika. Byl domluvený pro Sokolov
  • Screepy: Přesně tak!!! Je teda otázka jaký informace dostává Šenkypl!? On v tom klubu fakt nesedí každej den, jako tam sedí Tobolka anebo tam seděla ta GM. A pro něj je parťák prostě Tobolka, protože je to spolumajitel no. Tobolka ten klub řídil celou tuhle sezonu, smlouvy se nepodepsali žádný, o problému s 34 věděl už od léta a nebyl schopný s tím udělat absolutně nic. GM přisla, za pár týdnů za ní byly vidět jasný a zřejmý výsledky. Bůh ví jak to je. Teďka to bude zase asi řídit Tobolka, smlouvy prodloužený v mezích možností jsou, problém 34 je vyřešen. Co já jsem na jeho adresu slyšel, tak prej je to celkem namachrovanej arogantní borec no. Podle mě je jádro pudla u něj.....
  • Dost často tam teda píše kraviny co se vůbec nepotvrdí, ale Koreis ja twitteru psal, že by Lukeš u nás neměl pokračovat, to už je jistý nebo JPP?
  • Kinkis
    Zrovna jsem to chtěl vkládat
  • Jen čtyři týmy dostaly k dispozici více přesilovek než Karlovy Vary. Ze 182 ale dokázali Západočeši využít jen 26 z nich a se 14,29% úspěšností jsou nejhorší v lize. A co víc, už devětkrát si energetici nedokázali uhlídat zadní vrátka a při vlastní početní výhodě inkasovali.

    Kde my mohli být, kdyby někdo aspoň tušil, jak hrát přesilovky 😂
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters