HCE Fórum

1203204206208209590

Komentáře

  • upraveno 3. prosinec 2019
    Type your comment@Vosa1

    Hezký čtení.

    Akorát si myslím, že MVGM nebude mít velkou radost z toho, že Pešout vykecal, že se MVGM i dál podílí na výběru hráčů... :)
    Post edited by kafka on
  • @kafka Dost mě zaujalo, že se na výběru hráčů podílí i kabina prostřednictvím Venci, docela by mě zajímalo, v kolika klubech to takto také funguje, respektive jestli vůbec někde. =)
  • Vosa1 napsal(a):
    @kafka Dost mě zaujalo, že se na výběru hráčů podílí i kabina prostřednictvím Venci, docela by mě zajímalo, v kolika klubech to takto také funguje, respektive jestli vůbec někde. =)
    Myslím si, že to je pro Vencu příprava na příští sezonu, až sekne s hokejem a přesune se do kanclu... 
  • @Screepy

    Díky za popostrčení, už jsem doplnil :-). 
  • kafka napsal(a):
    Vosa1 napsal(a):
    @kafka Dost mě zaujalo, že se na výběru hráčů podílí i kabina prostřednictvím Venci, docela by mě zajímalo, v kolika klubech to takto také funguje, respektive jestli vůbec někde. =)
    Myslím si, že to je pro Vencu příprava na příští sezonu, až sekne s hokejem a přesune se do kanclu... 
    Jo to určitě, ale v tom rozhovoru Pešout zdůrazňoval i tu samotnou kabinu. V nějakém minulém rozhovoru naznačoval, že právě s výhledem do budoucna přivedl na převzetí role Venci v kabině Graňáka a posléze taky Poláka. 
  • Vosa1 napsal(a):
    kafka napsal(a):
    Vosa1 napsal(a):
    @kafka Dost mě zaujalo, že se na výběru hráčů podílí i kabina prostřednictvím Venci, docela by mě zajímalo, v kolika klubech to takto také funguje, respektive jestli vůbec někde. =)
    Myslím si, že to je pro Vencu příprava na příští sezonu, až sekne s hokejem a přesune se do kanclu... 
    Jo to určitě, ale v tom rozhovoru Pešout zdůrazňoval i tu samotnou kabinu. V nějakém minulém rozhovoru naznačoval, že právě s výhledem do budoucna přivedl na převzetí role Venci v kabině Graňáka a posléze taky Poláka. 
    Je dobře, když si i kabina řekne svoje. Určitě to není všude zvykem.
    Ale myslím, že konkrétně u Vás si většina dobře pamatuje, jak svýho času MVGM nedal na rady a tak nakonec v jedný kabině seděli Duda a Bartek. A parta se tutím tak dojebala, že Bartek byl nakonec vyhozen a sestup se podařilo odvrátit až na poslední chvíli...   
  • Tak Vendel na 3 zápasy mimo
  • Na jednu stranu se mi to zdá dost přísný, ono se vlastně věcně nic moc nestalo. Na stranu druhou je to tak flagrantní porušení rolí na ledě, že se není čemu divit.
  • Mě přijdou tři zápasy moc.

    I vzhledem k tomu, že třeba tady Výtisk za sražení proužkatýho nedostal ani dvě minuty:

    https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-tipsport-extraliga/316872/vitezna-delovka-i-zahozeny-rozhodci-vytisk-v-trinci-radil.html 
  • Donesla se ke mně zpráva, že se Venca má stát novým radním... 
  • Cha, to je výborný, tak tady v případě Výtiska tam ten sudí fakt stál jak špatně vyřezanej svatej :)) To nic nemění na tom, že za to měl Výtisk bejt taky potrestanej.


  • Vendel to proste nemel delat,to je jasny.Kdyby jeden zapas,tak OK,ale 3 je fakt dost.Zase se tolik uplne nestalo.K tomu MVGM: Asi to funguje jak je videt.Hlavne nema nastarosti,a pod palcem penize,to je dost dulezity,pac vsichni vime.Jinak s tim osobne problem nemam,proc taky.

  • ...nemá na starosti peníze...? Provozně ekonomický manager? A... co že teda dělá?
  • Urcite ne vsechny,a vse se musi projednavat s Karlem,kterej pusti,nebo nepusti.Tohle je ten rozdil,oproti minulym letum,kdy mel vse nastarosti prave MVGM,a to byl pruser jak krava.
  • A Venca to dostal na 3 proto,protoze,uz mel napomenuti za podobnej prestupek vuci rozhodcim.Takze neni divu.On je fakt nenapravitelnej.
  • No von se pan Ujčík taky rád podívá na jmenovku hráče kterýho trestá a podle poho rozhoduje. Venca dostal první napomenutí, že asi poslat zebru za španý pískání kamsi hluboko a teď piká tři zápasy za něco, co by se jinejm prominulo maximálně se zdviženým prstem. :#

    To s tím Vondráčkem je větší průšvih. Měsíc a kousek mimo hru to není moc dobrý.Se nám tím pádem rozpad čtvrtý útok. Paži to bude muset nějak vhodně doplnit z náhradníků. :o

  • Pravda,pravda.
  • Jo ten Vondracek bude rozhodne chybet, skoda skoda :/
  • No ja jsem zvedavej,jak to pazi vymysli,a koho tam soupne.Moc teda na vyběr z adekvatnich hrácu nemame,ba jestli vubec nejakej.
  • Jojo, Vondráček udělá spoustu práce pro tým. Když byl u nás, moc se mi líbil, škoda, že ho kometianti tehdy nechtěli pustit na přestup...
  • @kafka To je skutečně absurdní. V mládežnické soutěži nesmí nastupovat mladí, to jsme to dopracovali. =)
  • A když se daří tak se daří :# =)

    Při utkání Energie s Mountfieldem bylo brankovým videorozhodčím zjištěno, že zobrazovací zařízení pro novinku letošní sezony nejsou funkční, přičemž ani s pomocí dodavatelské firmy se ji nepodařilo zprovoznit, čímž došlo k porušení Herního řádu soutěže

    Karlovarský klub musí zaplatit finanční pokutu ve výši deset tisíc korun. Stejného provinění se při duelu se Spartou dopustily také Vítkovice. V tomto případě se však funkčnost systému podařilo v sedmé minutě úplně obnovit a klub tak zaplatí jen tisíc korun.
  • Trestat klub  za to že dává možnost mladým hrát? Za Ačko Pardubic může nastoupit celý juniorský tým bez jakéhokoli omezení a za Juniory hrát hráči dorostu nesmí? Ještě větší absurdistán než jsme doufali. Navíc to přeci není ani ligový zápas ale jen celoroční turnaj ... :)

    V posledních letech mi nejen u DK CSLH ale ve vsech aspektech lidských činností chybí používání obyčejného selského rozumu a logiky.
  • Without his linemates it is the time for P. Koblasa to prove himself.
  • No tak super.Vitkovicaci maj před zápasem a náma a Hradcem totálně muž na krku, kterej je pořádně nabrousenej. To zase bude něco 
  • Cetli jste nekdo rozhovor s Valachem?
    https://sport.aktualne.cz/hokej/extraliga/juraj-valach/r~97f6117015ad11ea84260cc47ab5f122/?fbclid=IwAR0nMxZ5dqJ8C8E0dJY8uRsqCIcyVdlmbiHovLOkZ_uFLZAztdIKHjNiQ10
    Prosel jsem si CV forum a je mi z tech fanousku celkem zle.
    Nejdriv hanili stare vedeni a ted maji Valacha za hysterku s tim, ze si akorat dela bezplatnou reklamu na svou knizku kterou hodla vydat.
    Celkem by mne zajimalo kdo z nich by dokazal vyzit, kdyby jim nekdo mesice a mesice dluzil vyplaty.

  • Navic mu pri porodu zemrela jeho manzelka,a to dite zustalo postizeny,a musi dojizdet na nejaky nakladny lecby.
    Takze vono zadnej med.
  • Uhm, 4 after 20. :) 
    12 after 60? 
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters