HCE Fórum

1155156158160161607

Komentáře

  • No to s Berym neni vubec dobra zprava.A to je presne to,co jsme tady rozebirali neee uplne tak davno.Proste neni u nas na soupisce,nebo na hostovani clovek,kterej by ho v pohode zastoupil.Spatny.
  • Frankenstein: Myslel jsem to takhle:

    Banik hraje venku, jeho fanousci tam zdemolujou pulku stadionu, delaji celej zapas bordel, kvuli nim je na prescasech (nebo ve sluzbe) x set policajtu (ktery platime my na danich). A hraci jdou po zapase podekovat za podporu.

    Fanousci Sparty napadnou bus s hracema, vyhrozujou kde komu, na zapase pak delaji bordel, dymovnicema priotravi pulku stadionu, polocas nejde poradne videt na hriste. A co udelaji hraci po zapase? Jdou jim podekovat.

    To jsou jen stripky.

    Kdyz to takhle delaji, tak se nemuzeme divit tomu, co se deje. A co vetsina asi nechce, aby se delo.
  • Jsou hraci, kteri tam slehaj 52 zapasu sezonu po sezone. A Bery takovej hrac neni no. Bohuzel pro nej a pro nas. Ale neda se nic delat, musi se pracovat s tim, co je.
  • @pOne

    Chápu. Konkrétně naši hráči byli po zápase pěkně nasraný, že nebudou dělat děkovačku do mlhy. Další věc je, že Půlpán měl z toho bordelu astmatickej záchvat. 

    Abych to zkrátil: Dědek vyhrozí kotelníky, že jim sebere výhody, hráči na setkání oznámí, že za takových okolností nebudou chodit na děkovačky. To je mimochodem iniciativa přímo z kabiny. 
  • upraveno 1. únor 2019
    Jsem na kluky zvědavý a chválím Pešouta za odvahu, ostatně s Bednářem mu to vyšlo parádně :)
    https://hokejkv.cz/clanek.asp?id=Premiera-pro-mladiky-v-Boleslavi-se-Sikem-a-Kremenem-10526
    Post edited by Vosa1 on
  • No uvidime,bude to ale proti nim hodne tezky.Saba nam tam mlasne fika,se klidne vsadim.
  • No tak skoda,dle on line jsme urcite nehráli vubec špatně.To i pres prohru,je povzbudivy.Jen prostě škoda tech nevyuzitych šanci.Bylo jich opět dost,a,dost.
  • Dneska škoda.Měli jsme na to.Do PlayOut se bude hodit každý bodík.
  • upraveno 1. únor 2019
    Hráli jsme velmi dobre. Ale s nasi absolutní jalovou produktivitou nemůžeme nasi nedisciplinovanosti nechat soupeře nám dávat v přesilovkách góly. 😣 A za ten nesmyslnej faul Podlipnika,pri kterym jsme dostali 3 gol, by si mel sednout priste na tribunu. 😤😤
    Post edited by Skopec on
  • Jinak zase jsme dneska prohrali naším oblibenym výsledkem 2:3. Pokolikáté uz letos. 😬
  • Prohrali,prohrali.Ted se uz s tim nic nenadela.Blbej s pitomym nas nemine,doufam,ze baraz mine.Pro me je ten vcerejsi vykon pozitivni vec.Kdyz se clovek jukne na statistiky,tak treba strely na branu 31:31,je pro nas celkem zajimavy cislo.Boleslav je nejvic strilejicim mansaftem,takze si myslim,ze to je dobry.Ja vim,co je nam to platny kdyz jsme rupli,ale aspon se musi najit nejaky dobry veci,na kterych se da do tech poslednich par zapasu stavet.A ty zapasy budou hodne dulezity.I u blbyho s pitomym nam neda nikdo nic zadarmo.
  • Tak jak dneska,nevite někdo jestli uz ma hrat někdo z pátečních marodu?No pokud ne,tak koho tam dát.Šik uz ne,ten je na repre.srazu.
  • A break. Time to count. How many players are injured? Who? How long?
    O. Beránek, maybe until season's end.
    Who else?

    Btw: https://hokejkv.cz/clanek.asp?id=HLASOVANI-Lapsansky-a-la-Forsberg-bojuje-o-Zlatou-helmu-10533  ;)


  • I hope all "small" injuries excepting O. Beránek will be cured during this representational break.
  • Yes, it would be nice to have all on board for the last matches.
    I searched for some hints for a list of injured players (on hokejkv.cz, hokej.cz and https://www.eliteprospects.com/team/153/hc-karlovy-vary - sometimes the injured players were marked with a red cross), but I found none.


  • After all these years I watched hockey, with several league systems, in my opinion the current relegation system between the Extraliga and Czech's 2nd league is the fairest option. But ok, this is just my opinion. 

    PS: Every system has its downsides - but in my eyes in the current system the downsides (like fortuity) are minimized.
  • Koukám osm utkání venku,čtyři doma,kolik asi bude bodů po přestávce?možná tak pět,hrůza pánové.
  • Oldias: Proč se sem někdy nepřijdeš podělit o nějakou svou radost a nebo optimistickou myšlenku? Ty se tu vždy ukážeš jen když máš možnost kydat. Já pochopím že člověk tu frustraci musí nějak ventilovat, ale takhle to vypadá že nic jiného než kydat hnůj neumíš, ale tomu se mi nechce věřit. To bys měl hodně smutný život, kdybys neuměl sdílet i nějaké pozitivní věci a radost.
  • Naopak, radost sem měl hodně velkou,když nám to šlo,ale po novém roce není důvod,to musíš uznat.
  • Možná že jsem realista,ale zatím moc radosti z vývoje nemám.Jak se podívám na rozlosování, tak mě optimizmus opustil,když by rozlosování bylo opačně tak bych věřil že to uhrajeme.
  • Já nevim, kde se v těch lidech bere ten pesimismus, já jsem třeba rád, že nebrousíme dno a la Pardubice, nemáme na střídačce vrahy, v kabině a v realizačnim týmu feťáky a nejsme celý hokejový veřejnosti pro smích (což opravdu nejsme) a (snad) včas vyplácíme výplaty a není problém s penězma, což už jsme tu také měli. Podívejte se na to z úplně jiného pohledu, všude se teď píše, jak v ELH ani v první lize nehrajou odchovanci klubu, mladý kluci, který musí hrát aby se jednou mohli třeba dostat dál (ti nejlepší do NHL), u nás touhle cestou jdeme a já jsem za to velmi rád a že ten tým hraje, jak hraje, no samozřejmě že má své limity, to byloi krásně vidět s Plzní a Třincem, prostě ta kvalita tam ještě není taková, abychom takhle silným týmům mohli konkurovat, ale to přece není důvod k pesimismu. Samozřejmě, pár zápasů, kdy jsme to potentovali a nehráli ani z poloviny to, na co máme se najde, ale tím si projde každý tým v sezoně. Ano, lehká nervozita z případné baráže tam pořád je, ale věřím, že i kdyby se to nedejbože stalo, tak máme natolik silný tým, že jsme schopni to uhrát, nicméně věřím tomu, že tahle situace nenastane a ve Vsetín cupu si to uhrajeme. A příští rok se ukáže, jestli ten tým ta první sezona v ELH zocelila nebo ne a jestli bude silnější, já pevně věřím, že ano. Těší mě, že podepisujeme hráče, takže se tu nebude konat každoroční exodus, který se tu s oblibou po sezoně konával. Za mě letos žádný lámání hole, zažili jsme pěkné časy se šnůrou vítězných utkání a holt teď je to horší, ale zklamaný z toho v žádném případě nejsem. Věřím, že za nějaký čas tenhle tým bude mnohem silnější.
  • No ja taky nejsem uplne nadsenej z teto momentalni situace.Kdyz jsme meli tu snuru tech vyher,rikal jsem si,kuwa vono to jde,a neee ze neeee.No pak jsme trochu schladli no.S odstupem casu si rikam,ze to byli hezky chvile,a dekuju klukum za ne.Konecne jsme si taky mohli uzit radost i v ELH diky tomuhle tymu.A presne souhlasim se vsim co Screepy napsal.I jsem to tady taky psal,chce to cas,jak dlouho ptate se?Nevim,ale jsem optimista,ze to tak dlouho trvat nebude,a Nasi Bílo Zelení budou hrat brzy v lize aspon kolem 7-8 Fleku.Prislib je ve snazeni udrzet klicove hrace,coz se zatim dari.Tuhle sezonu dohrajeme se cti,bez posmechu od ostatnich.
  • Screepy: Souhlas. Bereš mi slova z klávesnice. Až na cca 4 letošní zápasy, jsem nikdy neměl pocit že bychom se za svůj výkon měli stydět. Byli tam jednotlivci co ne vždy podali 100 % výkon ale až na střeleckou i potenci se mi týmový výkon líbí
  • upraveno 5. únor 2019
    @Screepy @Vossy
    S tebou Screepy maximálně souhlasím. Letošní sezóna je až nad očekávání. Jestli někdo čekal, že jako nováček budeme v ELH dominovat a skončíme nejhůře v šestce (z některých lidí na stadionu mám občas takový pocit), tak byl blázen. Pokud nebudu počítat dva domácí zápasy se Spartou, tak jsem nezažil nudný zápas, jelikož i při prohře jsem téměř vždy viděl maximální výkon a po zápase jsem neváhal hráčům zatleskat.

    Na Oldiase je škoda reagovat, už několikrát předvedl, že je to buď nějaký troll, či šíleně frustrovaný jedinec, který uráží náš klub a lidi zde na fóru.
    Post edited by Vosa1 on
  • Dobře píšete, chlapcí!   ;)

    Bohužel, u nás většina fandů hokeje ( a nejen fandů hokeje ), je zvyklá spíš na vše nadávat, všechno kritizovat, nehledat pozitiva, ale vyhledávat negativní věci a strašit sebe i ostatní, že: " Bude hůř! " O hodně hůř... :p  
  • upraveno 5. únor 2019
    All in all I agree with Screepy. :) 

    The financial situation is "cleared" (as far as I can see it from far away). The team (inclusive the sports management and the coaches) is on a good course to do the best currently possible (even if I am not so satisfied with some single decisions - but that is fine by me).
    So the development (compared to the situation some years before) is positive, maybe very positive.
    And on top we have talents, like J. Bednář.

    The issues will be on the long distance: The contracts with some talented players are not as long as it would be needed for an enduring positive further development of the team (I would have preferred longer contracts for example with D. Gríger and O. Beránek). Especially: We have not enough defenders for the future (and the young ones are only "on loan"). And what about our other talented native players they are in other teams, like T. Harkabus and M. Osmík?
    (Btw: If V. Skuhravý ends his career, I still would like to try M. Vachovec in his role/position. ...like I was for an early chance in the A-team for J. Bednář since some months. ;) )
    Post edited by HawK71 on
  • Zase akorat docílí toho,ze z toho bude bublina jak zemekoule,a ostuda
  • @Screepy

    Prostě klasika.

    Darmožroutí na radnici měli tuny času sehnat sponzora, podle kterého se bude hala jmenovat. Dokonce jim v tom pomáhal jeden čas i Hufnagl. Nikdy se jim tuto nepovedlo. A když toho sponzora sehnal někdo jiný, hlasitě vřískají, nadávají a dokonce podávají žalobu.

    Prostě je sere, že tuto šlo mimo ně a nesáhli si na žádnou provizi...  :s
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters