HCE Fórum

1246247249251252591

Komentáře

  • Type your comment@Arnold_J_Rimmer

    Chuckie se chytá stébla. Ale je mu to hovno platný. Chicago si zahraje už jenom dva zápasy... ;)
  • upraveno 4. srpen 2020
    No nic, du se projet na kole. Bez roušky.

    A v cíli si dám pár točených...
    Post edited by kafka on
  • Dneska odložený tři zápasy poháru, no esli v tomhle duchu chceme hrát ELH tak potěš koště..
  • Tak sice priprava,ale aspon se o neco hraje.Vysledek urcite dobrej.
  • Včerejšek se mi líbil. Nemá cenu hodnotit výsledek protože ten teď fakt není podstatný ale líbilo s emi to co jsem viděl. Obránci se nebáli střílet a ve chvíli kdy k nim letěl puk na modrou, už stál minimálně jeden z našich hráčů na brankovišti a clonil. Do toho pořád zůstává rychlost a na první zápas i celkem dobrá kombinace v ní. Musí se zapracovat na systému aby nám nezůstavali hráči sami před brankou a podobně, ale ten směr kterým to jde, kdy nehoníme puky po rozích a za brankou ale jdeme tam kde to nejvíc bolí, se mi líbí.
  • TO:Vossy
    Presne tak.Bylo to i koukatelny,coz je pozitivni.
  • A dresy?Me se libi,pekna kombinace,a je to na tom lede elegantni.
  • Jo jo, ty šedé dresy jsou super
  • Aktuální situace:
    Vaněk litá po Aréně a kontroluje lidi, zda mají nasazenou roušku. Už došlo ke slovnimu konfliktu dalších osob, když Vaňka jeden pán neuposlechl. Bojí se že je to v tv a uvidí lidi bez roušky svaz.
    Další problém je, že díky volne spodní řadě si lidé dávají nohy na sedačky pred nimi a tak musí zasahovat security, aby lidé seděli ukaznene 😁
  • Jestli vstup dělal na základě toho, že permice = vyšší IQ, tak teď by si měl dát sám pěstí... :p
  • Tak dnesní zapas koukatelnej,da se na cem stavet.Rachna a Gigi,skvely.
  • Na ten vstup bych se vyprdnul,to neovlivnime,nema cenu se k tomu vracet,bo to jakkoliv komentovat.
  • Do počtu kolika lidi se může na sport,(hokej).Je danej presnej počet, bo je to daný velikostí arény.
    Třeba v Pcich bylo včera 1800 lidí na hokeji.Sparta 1400,Hradec 500,tady 750.
    Ja se nechci vracet, k tomu že tady,atd.Jem mi zajímá, kolik tedy na ten hokej může přijít lidi.
    Díky
  • Včera jsem koukal cca na první půlku zápasu a musim říct, že se mi ten hokej z naší strany líbil,. na to že ti kluci hráli druhý utkání, pořád jsou tam ty prvky, který tam byly vloni, pohyb, přímočarost, jako jak jsme tam chvílema mačkali Tygerec jak citron bylo moc sympatické, škoda že jsme v druhý třetině nedali víc gólů..ale okej, o nic nejde. jediný co mi vlastně vadilo, bylo to, že Rachna s Grígerem byli na druhý straně barikády..voni budou setsakramentsky nebezpečný i v tom Tygerci.
  • kanis: Vzhledem k aktuálním opatřením však budou mít omezený výběr místa, kdy hlediště KV Areny bude na základě předepsané povinnosti, kdy diváci musí sedět ob jednu řadu a ob jednu sedačku, rozděleno do 5 sektorů A, B, C, D a E, načež se kapacita areny dle předběžných výpočtů sníží na přibližně 1.300 návštěvníků, přičemž je přísně zakázáno jakkoliv přecházet mezi jednotlivými sektory. 
  • Screepy: Souhlas. Dalo se na to koukat. A jak tam Rachna projel cely hriste a byl z toho fik..... tywoe.
  • Mi se hlavně líbilo, že to nebyla taková ta standardní přípravná plácaná, ale byla tam i hokejovost až jsem se chvílema divil (a to z obou stran). Samo, LIberec bude mít v sezoně trochu jiný ambice než my, čemuž odpovídá i kvalita kádru, ale že bychom hráli druhý housle se vůbec nedalo říct. 
  • Pořád se mi na to dobře kouká. Nazval bych včerejší zápas lekcí produktivity. Musíme ale do začátku ligy zamakat na obraně. 5 gólů na zápas je moc.
  • No zda se,ze by to mohlo sednout.Jen si rikam,ze by jeste nekdo prijit mohl,aby jsme byli jeste silnejsi.Tak si tak rikam,kde jsou ti avizovaní hraci?
  • Taky jsem cekal ze ještě někoho oznámí když už začali na ledě..,tak nějak jsem veril v toho Klepiše a kde nic tu nic...každopádně Zadina začne v 3nci tak by se mohl zadarit aspoň ten Frk
  • Já čekal,že Klepouna odvezou teď z Bolky.No uvidí se,ještě není všem dnům konec.Ten by se tady hodil úplně náramně. Ani hráče z NHL bych tady mít nemusel.
  • Co by jste čekali s posilama. Většina nových a část našich starších hráčů má smlouvy podepsané momentálně jen do konce září s 50% platu, s tím že když se sezona rozjede tak se jim smlouvy prodlouží se 100% . Nikdo neví jestli sezona začne nebo ne a tak se s drahými hráči stále ještě vyčkává a drazí hráči ani na takovéto podmínky nepřistoupí. Třinec nebo Sparta si to dovolit můžou u nás ne.
  • No tak nevim no.Kdyz byl na zapas s Libercem umoznen vstup jen pro permice,a VIP kartam tak se na to hrnuli jen spatna slova.Ted kdyz dal klub do prodeje na zapas s Litvinovem alespon dalsich 300 vstupenek,tak jeste druhej den po tomto oznameni prodeje,nejsou ty vstupenky pryc.Trosku divny.
  • David Kaše 🤔
  • Jojo,četl jsem.Nevim,jestli je dobry zasahovat do toho mansaftu zrovna timhle způsobem.
    Ten hráč,nebo Ti hráči z NHL kteří by přišli, jsou sice super,ale co se bude dít po tom,až odejdou zpět do svých klubů?Až už tady nebudou?
    Je to takový na pováženou bych rekl.Ale ať se stane,co má.
  • A nevíte co je pravda ohledně toho Kuby Lauka? Už byl viděn v KV a prej jen čeká na povolení od Bostonu nebo co...kdyby se dal dohromady útok Frk,Lauko,Kaše...asi by to nebylo špatné a ostatní lajny by dal hráli spolu celou sezonu
  • Fery
    Četl jsem jen něco včera na fb. Jestli je to pravda, netuším
  • Ja taky nevim nic
  • No matter which additional players join us for one to three months, it is likely that the other teams will have better additional players. When all the additional players have left the league for North America, the season will start "anew" for all teams (not just us).

    Based on all the possible additonal players who are in question so far, I think they will at least fit better into our team from their personal level of development - than some of the additional players in other teams.

    I would like to see us get one or two defenders with experience abroad. But that is just wishful thinking.  :)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters