HCE Fórum

1208209211213214603

Komentáře

  • Super body,paráda.
  • upraveno 22. prosinec 2019
    Tak, dneska jsem se na to byl podívat na vlastní oči. Vůbec se nedivim tomu, že Kladno už nějakej pátek nepatří na dno, vůbec ne lehký soupeř. Chvílema nás tam slušně mleli až jsme si říkal, že je jen otázka času, kdy dostanem gola, především za stavu 1:1, to jem párkrát měli pěknou zprdele kliku. Chci tím říct, že výsledky Kladna vůbec nejsou náhodný a tenhle tým si klidně může předkolo uhrát. Nicméně trochu toho jejich tlaku jsme poměrně dobře ubránili a náš druhej gól byl vyloženě libová záležitost <3 to muselo srdíčko každýho fandy hokeje zaplesat. Ve třetí třetině Kladnu došel dech, v posledních 10 minutách úplně, jakmile jsme dali na 3:1, bylo jasný, že máme vyhráno, ti kluci už šlapali vodu. Ale lehký zápas to rozhodně nebyl! Každopádně tři body jsou doma, to se počítá a jedeme dál! Jo a ještě jsem pěkně pokecal s kuldou :)
    Post edited by Screepy on
  • @Screepy Jo jo, naprostý souhlas se vším co píšeš. Hodně těžký soupeř a hlavně hráli i pěkný hokej. Určitě bych Kladno nechtěl jako soupeře pro případné play off.
  • A jinak Vendelín je fakt démon. Byl slyšet přes celou halu, zelenou makovici...srdcař a prostě kapitán 💚
  • Nevíte někdo,jak je to s Matejem?
  • @kanis Prý je to vážné. Martin Pešout to odpověděl na fb
  • Tak brzske uzdraveni preju
  • Kladno mozna opticky prevahu melo. To cemu mnozi rikaji, ze nas mlelo, bylo jen jezdeni s pukem podel mantaku. Nasi skvele uklizeli vsechno k hrazeni a stihali s nima bruslit. Par golovek si sice vytvorili, ale jinak nic moc. Jo brusli jako blazni s pukem na holi, ale uplne k nicemu. Kazdopadne nejhorsi tym elh to rozhodne neni.. budocnost to ma. Trochu mi to pripomina nas par let zpet.


    https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-tipsport-extraliga/373389/jagr-o-uzavreni-extraliga-potrebuje-zlevnit-nebo-ji-bude-hrat-7-tymu.html

    Clanek sice neni celej, ale furt nikde pan Jagr nevysvetluje, proc to chce udelat, uz v pulce tyhle sezony.
  • Veselé Vánoce! 🙂
  • Veselé Vánoce! 🙂 :)
    Have some nice days with your families! 
  • Krásné prožití vánočních svátků, Vám všem tady,a i Našim hráčům zelenýho válce,a i vedení HC Energie.😉🥳
    At to Play-off konečně uděláme.💪🤛🤜💪
  • Tak veselé Vánoce a spoustu dobrých klobás!
  • Tomáš Kubalík mění Karlovy Vary za Vítkovice.
  • Proti Oloumouci zase bez Vondráčka, navíc bude chybět Vendel a Stříteský, bude to boj :)
  • No uvidime jak se s tim popasujou.Jinak to nenominovani Bedynky na MSJ si myslim,ze je to spis tlacenka pro Malika.Rekl bych,ze Bedynka je lespi brankar,ale tot muj nazor.Pro nej a pro jeho karierni rust, by to MSJ bylo fajn,kdyby tam byl.Nadruhou stranu,pro Nas jen dobre,ze bude mit Filip zase adekvatniho nahradnika.I kdyz ten Horak po tom co naskocil v Pcích do rozjetyho zapasu v nelehky situaci pro nas,tak to dochytal s prehledem.
  • Nevíte kde najdu v tv zápasy U20 mimo našich.Treba usa-can?
  • @pan_tau Na tipsportu by měly být přenosy. Alespoň mi to tak ukazuje 😉
  • Měl jsem za to že alespoň ty něj zápasy budou na CT.kdyz uz se to hraje u nás.
  • Já se picnu, zase ta Olomouc.No nic,jedeme dál,je fakt, že vyhrávat se pořád nedá.Ted se doma v klidu pořádně připravit na Plzeň.
  • No a junci krásná práce. Sice je Rusaci mleli brutálně, ale počítá se konecnej výsledek.
  • Tak jak dneska,bude to fuska, ale nějakej bod snad vude5
  • Tak škoda toho promrhanyho náskoku 3:0,ale myslím si,že nakonec 2 body s nima jsou dobrý.
  • Body dobrý ale po kolikate už to letos je ze to takhle dojebeme?! První třetina super,nejaky náznaky ve druhé ale většinou už hrála je plíseň...no a ty modrobile kondomy to bylo něco =)
  • Hlavně,že jim zklaplo, a to, že už potom po zápase něco vyvolávali, byla jen jejich náplast na hrdost,to je v pohodě.Jsem rád,že prohráli.
  • No zlomem byl ten Koblasův hloupý faul a následný rychlý gól. To je nakoplo.

    Ale konec dobrý, všechno dobré. Se dvěma bodama více než spokojenost

    Frustráty neřeším. 
  • upraveno 28. prosinec 2019
    Nic ve zlým, ale atmosféra u Vás je čím dál tím horší. Fandění se vytrácí, drtivá většina sedících diváků reaguje jen po brankách. Bída s nouzí a to včetně Vašeho kotle... :s
    Post edited by kafka on
  • Hlavně že Plbínský kotel umí fandit 🤣
  • Porad lepší gaucaci než ty vaši ubozaci co od začátku řvou každou chvíli zkurveny vary...bite je atd atd, kdyby to byl nejakej hloucek blbecku tak ok ale ze to řvou cele rodiny i s deckama co sedí prez půl stadionu od vašeho kotle, to už je plisenska demence
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters