HCE Fórum

1145146148150151591

Komentáře

  • @Screepy Super zprávy :) . Opět se ukazuje, jak zásadní byl loňský postup zpět do extraligy. Ani si nechci představovat, co by se stalo v případě nepostupu.
  • Jinak Beránek měl ve včerejším zápase nejvyšší hodnocení z nároďáku. Palec nahoru.
  • No tak jsem mel vice casu,se podivat na ty nove stranky HCE,a je fakt,ze to je celkem povedeny.S tim podepisovanim novych kontraktu je to moc dobre,a je videt,ze se tady asi hracum zacina libit,kdyz podepisujou.Ma to hlavne vse hlavu a patu,coz je fajn.Docela se herne i vysledkove dari,coz je taky dulezity.Ja osobne z toho mam velkou radost,jen tak dal.
  • Info k tipovačce - vzhledem k odložení mače v Olomouci a neznámému termínu jsem tam zápas nechal zatím s nesmyslným datem, po upřesnění bude příslušně změněno.

    Konec hlášení :-). 
  • Malý stručný info:
    S Novotným se začíná jednat, ale motaji mu hlavu dalsi 4 kluby. Ale pry se tváří, že by rád zůstal.
    Se staršíma hráčema se začne jednat koncem sezóny.
    A Podlipnik/agent dělá hodně dusno, když ho trenér posadí na tribunu.
  • „Ve skutečnosti je za tím v mém případě čistě práce,“ reaguje Bednář, z něhož se stal v Hradci sportovní manažer.

    Jako takový přemýšlel, kde by mohl mít Mountfield farmu, na které by mohli pravidelně nastupovat jeho odchovanci. „Udat je dneska v první lize, to je velký problém. Spousta klubů totiž spolupracuje s extraligovými týmy a prostor pro naše kluky není.“

    Logicky se proto nabízelo nedaleké Vrchlabí. To však hraje pouze třetí nejvyšší soutěž, a tak je zapotřebí co nejrychleji postoupit. Tenhle úkol mají pomoci dotáhnout právě tři veteráni.

    „Byl jsem se tam podívat na pár zápasů a říkal si, že bych druholigovému tempu mohl ještě stačit.

    https://hokej.idnes.cz/jaroslav-bednar-hlinka-jan-hlavac-navrat-vrchlabi-f7f-/hok_1liga.aspx?c=A181218_211727_hok_1liga_ten

    Aby se Bednář nepřepočítal. Ačkoliv to jsou na 2. ligu velmi nadprůměrní hráči a bude to proti nim extrémně těžké, furt věřím v postup Sokolova.

  • Hlavně doufám, že Sokolov udělá pro postup fakt maximum, 2x to uteklo o fous
  • Chci se zeptat. Bude v Sokolově v neděli varský kotel? Bude nás tam dost? ;)
  • Every year again, Christmas, too many roast and dumplings!   ;)
  • Tak vcerejsi zapas z obou stran nic moc.Spis nic,nez moc.Vyrovnanej zapas,chvili lepsi oni,chvili mi.Skoda ty dorazky pred 1 golem.Tam krasne Filip capnul betonem prvni strelu z jednicky,ale stastne pro Bolku se mu to zase vratilo na cepel,a se stestim to tam doklepnul znova.No u tohoto golu absolutni neduraz,a nezajem naseho beka,kdo to byl nevim.Tam ho v klidu mohl pri ty dorazce pohlidat,nechapu.Druhej  gol jasney pravidlo "Nevystrelis,nedas gol !" To my vcera u nasich borcu chybelo,tam mela Bolka navrch.Potom uz Bolka paradne zavrela stredni pasmo,a bylo po zapase.Tam se neslo jinak dostat nez nastrelenim,ale dojety puky meli celkem v poho jejich beci pohlidany.Hrali to chytre,to se musi uznat.Oproti tomu co tady predvadeli ten prvni zapas ( 4:0),se zlepsili o 100 procent.Nasi kluci dreli,makali,ale proste jim to vcera nebylo zhury dano.Vubec se nemohli dostat k Nasi hre,puky preskakovali snad pri kazdy snaze o zalozeni rychlyho protiutoku,coz je pro nas styl hokeje stezejni vec uspechu.Neslo to neslo,priste budou uz rozehranejsi,a body uz musi bejt.Jinak Vam vsem tady,a i Nasim hracum preju Krasny Svatky vanocni.
  • Krásné Vánoce všem!
  • plasa napsal(a):
    That is what I thought also.  :)
    Cocaine and alcohol inside and outside.  :3
  • upraveno 23. prosinec 2018
    Krásné Vánoce všem!  :)    (I felt free to copy your Czech expression, thanks @plasa. :))
    Merry Christmas to all of you!  :)

    Do not forget to track Santa: https://santatracker.google.com/intl/de/village.html  ;)  =)
    Post edited by HawK71 on
  • Hawk we don’t have Santa :) :D we have “Ježíšek”, that can be translated like little Jesus :D
  • @kinkis: Yes, in my childhood it was Ježíšek (in German: Christkind) also, which has a little bell. On the other hand there is this guy in his red coat with his reindeer sleigh and his: 'Ho! Ho! Ho!' I guess: The more persons - the more gifts!  ;)   =)
  • Pánove,pred chvíli jsem se vrátil ze Sokolova. Dnešní zapas - prohra proti o dve soutěže hrajicimu Baniku bylo ukázkovým vyvrcholením toho průjmu co předvádíme posledni mesic,presne  od zápasu z Brnem. :'(  Za tu dobu jsme se štěstím porazili Chomutov,kdy náš vitezny gól si dal vlastni jejich brankář. Pak jsme trnuli do poslední vteřiny v zapase s trapicimi se Pardubicemi. Vic nic. Stale ale slysime jak naším naším borců nejezdi brusle. A vo tom to je. Naši panove po tom když je cela republika chválila za skveli celoplošný brusluvy hokej, tak si asi začali myslet, ze to vlastne pujde samo. A ono nejde. My nejezdíme a nemakame na tech 120% coz nam přineslo ten nas vzestup tabulkou. Nad tímhle by se měl zamyslet Martin Pesout a udelat nejaky změny nebo se za chvíli přiblížíme místům, které smrdi barazi. Pokud nas dnesni prohra nakopne,tak jsme ji utržili právem a bude mít ten spravnej burcujici smysl.  ;)
  • Já jenom, jestli na tom článku na hokej.cz něco nebylo, ehm... :/ =)
  • No na zápas do Sokolova jsem.se dnes nedostal.Sledoval jsem vysledek na livesport,a popravdě receno jsem se nestačil divit.Rikal jsem si,asi jsme nastoupili s junkama.No nedalo mi to,a podival jsem se na sestavy,a kdyz jsem to videl,nestačil jsem se divit jeste vic.No zřejmě krizicka vetsi,nez to vypadá.Snad se z toho dostaneme co nejdřív.
  • Tak šťastné a veselé, párkaři!
  • ...and mustard!  B)
  • There was this report:
    https://hokej.cz/obcas-se-mi-rozpada-svet-priznava-franzen-trpi-posttraumatickou-poruchou/5035757

    ...and the match day had these results:
    https://hokej.cz/planek-poslal-schleisse-na-mantinel-a-vyslouzil-si-trest-do-konce-utkani/5035785
    https://hokej.cz/otres-mozku-a-zlomeny-nos-gazda-skoncil-po-zakroku-dragouna-v-krvi/5035787

    I think our sports has a big problem!
    (The NFL, the American Football has its new rules and protocols against these results. Hockey should wake up to protect the players also.)

  • No tywole, z toho Gazdy to chcalo slusne ta krev.  :/
  • upraveno 28. prosinec 2018
    Post edited by kafka on
  • > @kafka napsal(a):
    > Vaněk se vrátil na scénu definitivně a nasadil Dudovi náhubek:
    >
    > https://isport.blesk.cz/cla­nek/hokej-tipsport-extraliga/353924/uz-nic-nepis-apk-zaridila-aby-uz-duda-nekomentoval-hokej-ve-sportu.html 

    Ohledně Závorky se nedivím. Zavorkovi se narodilo dítě a ten už má jiné priority. O Zavorku hodně stal Mlejnek a Tomáš pod ním chce chytat. Naopak měl na výběr mezi Kadani a Sokolovem. Jak se rozhodl všichni víme. Ale stále je hráčem Varů a ty si ho můžou lusknutim prstů stáhnout zpátky. Takže jestli Duda píše, že s ním Energie zametla (článek jsem nečetl, ale slyšel od našeho nejvyššího z klubu) tak mě tato reakce klubu neprekvapuje.
  • upraveno 28. prosinec 2018
    @VANEKnaZDI

    Na takovou reakci jsme ale zvyklej od KSČ. A doufal sem, že podobných věcí se už u nás bude vyskytovat málo.

    Mohli si Vaši bafuňáří vyřídit přímo s Dudou, ( případně se Sportem ) konkrétní věci, který dle nich nejsou pravda. Nebo vydat oficiální vyhlášení.

    Tuten zákaz je hnusnej a způsob jakým ho okomentoval Guma, je trapnej a nechutnej...
    Post edited by kafka on
  • I would have ripped out the tongue of this egomaniac long ago! B) ...so, this is a better result for him. 
  • Na zápase jsem nebyl, 2 body asi dobrý, ale vést 5 minut před koncem 3:1 a neudělat 3 body mi přijde špatně ..
  • Wtf...?
    Look at Dragoun's shoulder: 

    And this is not worth a longer penalty?


Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters