HCE Fórum

1130131133135136632

Komentáře

  • Zaťovič proti nám hetryk..no co k tomu říct..přeješ mu to a současně tě to sere 
  • Tak letos zase náš klasickej start extraligy jako poslední roky před sestupem..
  • @kinkis Bodově sice ano, start je špatný, avšak hráčům není co vytknout, hrají naprosto naplno a ani o jediném hráči nelze říci, že by cokoliv vypustil. Je to smutné ale bohužel hrají to, co je v jejich možnostech a v hodnocení bych dal týmu čas a klid do konce první čtvrtiny soutěže.
  • Já bych o jednom věděl.
  • @VANEKnaZDI Pravda, na něj jsem ve svém výčtu zapomněl, jelikož je tak neviditelný, že mě vůbec nenapadnul.
  • Je to tak jak píšeš, těm klukům se nedá prakticky nic vytknout, hrají na co mají, je to prakticky stále prvoligové mužstvo. Srazí nás vždy jedna, dvě chyby,prohrajeme o gól a je to tam kde to je. Jsou to maličkosti které určují to kde jsme. Ale co se týká nasazení, bojovnosti, není k tomu co špatného říct, prostě nemáme prachy na to mít top plejery, hrajeme s tím a na co máme. Já stále věřím že se to zlomí a začneme body sbírat, myslím že nám všem bylo jasné že ten začátek lehký vůbec nebude a jen se to potvrzuje. Ale věřím že ten tým má na to body pravidelně v ELH sbírat. Dnes to z naší strany určitě špatný zápas nebyl! Jenže první lajna Brna nás totálně sešrotovala, stačí se podívat na ta jména a hned má člověk jasno..
  • To určitě, v žádném případě jsem nečekal že vyhrajem většinu zápasů a budem hrát na špici. Ale každopádně až narazíme na “slabší” týmy, chtělo by to body sbírat, nebo bude boj o play-off rychle pryč. Uvídíme, jak na tom tým bude bodově po 1/4 nebo 1/2 zápasů, teď je rozhodně na hodnocení sezóny moc brzo.
  • Kazdopadne je smutny,ze nas jako tym,proste porazi jedna lajna soupere.Jinak ten nas mansaft maka,tomu se nic rict neda.Ja,uz ani play off necekam,ani jsem ho necekal.Rad budu za play out,bez baraze.Pokud by se tady ten mansaft udrzel i na nadchazejici sezonu ELH,tak uz verim,ze by to bylo lepsi.Hlavne letos nespadnout zase,to by byl konec.
  • Jinak co se týče tipovačky, tak je vidět že nejrealističtější pohled na náš tým má plzeňská sekce :)
  • To jo, asi začnu podle kafky sázet =)
  • To jo. Tata i syn jsou v trhaku.  =) =) =)
  • No a z kapitána máme politka. Aby nedopadl jako Dvořák v Plzni :-). 
  • > @kjetel napsal(a):
    > No a z kapitána máme politka. Aby nedopadl jako Dvořák v Plzni :-). 

    Taky mě to napadlo 😁
  • Mno, kdyby Váš kapitán viděl Michalovo novou manželku, chtěl by jisto jistě dopadnout úplně stejně jak on. Alespoň tedy večer v ložnici... ;)
  • Manželka z tebe lumena neudělá :#
  • To radsi budu mit dobrou pověst,a manzelku?Tu mam taky hezkou.Neco takovýho jako,ze se to bojis pustit i vysypat kos,aby ti ji nekdo cestou neprifik,ja osobne nemusim.Ale každého věc,je mu to přáno.
  • kanis napsal(a):
    To radsi budu mit dobrou pověst,a manzelku?Tu mam taky hezkou.Neco takovýho jako,ze se to bojis pustit i vysypat kos,aby ti ji nekdo cestou neprifik,ja osobne nemusim.Ale každého věc,je mu to přáno.
    Pročpa se bát ji někam pustit? Není důvod! Každý sedlák totiž dobře ví:

    "Kdo oře pole mé, šetří můj pluh..." 
  • Překvapení se nekoná, po tom druhým gólu jsme Spartu nastartovali...
  • Souhlasim, ze ty kluci hrajou to na co maj. Ale taky porad to same. Prvni tretina dobra, pak jejich stridacka zareaguje a uz se vezem. Bohuzel u nas se nic nezkusi, zadna zmena v sestave, ve stylu, proste porad to same..
  • Chybí nám prostě rozdilový hráč a hráč svým způsobem halzl, který něco vyprodukuje a ten tým nastartuje. Samej Mirek Dušín, taky na škodu. Všechno se to odvíjí od financí a tech máme málo. Klukům se dá málo vyčíst,dělají co můžou....
  • Dnes- Kverka jako vždy k ničemu,hned ho poslat do Sokolova a nastálo.Co dnes předvedl Podlipnik to je katastrofa.
  • Ale dodrželi jsme to, co jsme říkali po zápase v Brně, že musíme začít tak, jak jsme tam skončili, což se podařilo, vedli jsme 2:0..jenže jsme zapomněli dodat, že je třeba to tak nějak udržet celý zápas :) Prohra no, první čtvrtina se nám blíží ke konci. Chtělo by to, ale už celkem nutně porazit doma v pátek Vítka, ti nehrajou venku kdovíjak skvěle, ten tým potřebuje trochu seběvědomí nějakou výhrou, nemuší to být kdovíjak pěknej hokej, ale tři body jsou tři body. Inu uvidíme..je mi těch kluků svým způsobem líto, všichni nás tak jako chválí, že hrajeme pěknej hokej a já s tím víceméně souhlasim, jenž k čemu nám to je, když máme usoplěný čtyři body..
  • @Screepy Hezky to víceméně stejně řekl v TV rozhovoru po zápase Vlach...
  • Pánové,trochu si rejpnu . Ale řekl bych, že Spartu do zápasu vratil ten prvni lacinej gol,co Novotný pustil. :'(  Od ty doby zacala jezdit a další góly v nasi síti na sebe nenechali čekat. Nemůžu si pomoct ale takový laciný góly nemůže Novotnak pouštět.  :s  Druhá dulezita věc byla ta zahozena přesilovka 5na3 na konci druhý třetiny. To byl druhý důležitý moment,kterej nás dneska po dobrým výkonu body.  :/
  • @Skopec Na rozhodčí si většinou snažím nestěžovat a nesvádět na ně naší neschopnost, avšak přesilovku 5 na 3 nám regulérně ukradli, jelikož Podlipnik určitě nefauloval.
  • upraveno 9. říjen 2018
    @Vosa1 no, podle těch nových pravidel to bylo ok, dle mě. klepnutí přes brusle tam bylo a to k tomu "podrÁžení" stačí ... :/ 
    ale ono se to zlomí ...
    Post edited by Pingvin on
  • @Vosa1 - Jasně to vyloučení Lipí,bylo na hrane ale mi tu přesilovku měli zahrat tak,ze dáme gola a ne dat pruhovanejm příležitost nás vyloučit. To jsou ty drobnosti bez jejich dodrzovani nebudou body a s tím i postaveni na chvostu tabulky. :/
  • Musim ocenit, že jsme stejně jako vloni (jestli se nemýlim) nejméně vylučovaný mužstvo v ELH.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters