HCE Fórum

1107108110112113649

Komentáře

  • Účelovka stejna jako zapas Pardubice-Jihlava na konci loňské baráže.Je mi blivno.
  • Nazdar, blbínci. Tak derby bude jo? To je myslim dobrá zpráva. A co žokej? Doufam že se nehodláte vracet bez žokeje!
  • Stejně tak to udelali loni Pardibuce s Jihlavou ten poslední zápas.Domluva,a my sup dolu.A mohli jsme se zbláznit,a stejne to nebylo nic platný.
  • Himlhergot, co mi to udělalo za vošklivej obrázek?

  • @Frankenstein

    Když zvládne přehodit obrázek kafka, zvládneš to taky  ;).
  • @kjetel ; S kulakem já se nemůžu srovnávat, to je kovanej ajťák. Dneska takovýho zemedělce nehledej na poli, ten sedí u kompjůtru. A brambory přiveze kamion z Polska.   
  • No nic je to marny,kdyby svaz udelal v barazi uplne jine system,tohle by se vubec nemuselo dit. Takze koho to sere at sepise liebesbrief na svaz a koho to nesere at ma radost z ELH..
  • A když mě to sere tak radost z EHL mít nemůžu? :)
  • Jen trosku =)
  • Zdar.Já mám ohromnou radost z ELH.Je to sportovní cestou.Tím se zavře pusa spousty lidem ;)
  • Nahore soupiska Dukly v barazi z minule sezony kdy jeste bojovala, dole soupiska posledniho kola kdy uz mela jisty postup.
    soup.jpg 105.8K
  • upraveno 20. duben 2018
    Thanks for remembering it with these details, @VANEKnaZDI.
    Karma stroke back against Jihlava. 
    Post edited by HawK71 on
  • JE mi blivno a řikejte si co chcete, tohle si fans nezasloužili...
  • @three7 Copak by jsi raději viděl krásný útočný hokej s porážkou na konci a strachoval se v neděli v Jihlavě?
    Jak jsem psal výše; taky jsem si to představoval jinak, ale stejně ten dnešek přebíjí fakt, že jsme opět extraligoví :)
  • upraveno 21. duben 2018
    @three7: Did our team or we deserve the obliquities of last year's baráž?  ;)   :)

    In an ideal world yesterday's match would have been played in an other way. But here in this world... 

    I hope our team will be held together, with some careful player enhancements. But this hope is from an ideal world's position. We will see what the business will say...

    PS (Edit): And I hope our injured players will be not forgotten at the party!  :)
    Post edited by HawK71 on
  • Na to co ten nas uzasnej tym dokázal,muzeme bejt hrdy.Abych rekl pravdu,moc jsem jim pred sezonou neveril.Ted fakt muzu říct,ze jsem na ne pysnej.Celou sezonu to meli bez par vyjimek pod kontrolou,dokonce i tu baráž,což me hodne prekvapilo.Chtělo by povícero mansaftu udrzet pohromadě.Když uz si tu ELH ten tým vybojoval,mel by ji taky společně hrat.Budou si toho vic vážit.Takže kluci za me osobně mockrát děkuju,za krásný zážitky,a za ten postup obzvlášť.
  • Takže, už jsem ten včerejší fujtajbl vydechal a je to sakra pravda. Vítejte zase v elize hoši a buďme na to hrdí, jako jsem já ,na ty naše kluky. Celou sezónu a hlavně PO šlapali jak hodinky, včetne baráže. Jestli můžu v baráži vypíchnout tři jména,tak to jsou Bery neskutečnej jezdec a bojovník,Vednel vůdce a srdce týmu a nakonec Závi. Po loňský baráži a pár zápasech v pralesa,na odpis. Nasazením do kasy letos,nejlepší gólman baráže a já jsem sakra rád,že byl na naší straně. Takže ještě jednou veliký dík. Když doplníme jednou dobrou pětkou,nemusíme se od září nikoho bát.
  • @Bongito

    Zajímalo by mě, jak to bude vypadat u nás...  :)
  • @kjetel Už aby bylo 1.5. :) Doufám, že se podaří udržet ten tým pohromadě a vhodně doplnit špičkovými hráči, kteří dobře zapadnou.
  • @Bongito Tak hlavně abychom v příští sezóně nesehráli s Motorem a ani žádným jiným prvoligistou ke konci sezóny žádný vzájemný zápas. B)
  • Je tady taky nějaký podobný masochista koukající na dnešní zápas v Jihlavě?  =) 
  • Super, doufám, že se s úspěšnou sezónou rozloučíme co největším debaklem. Jupí
  • @Vosa1 Myslím, že budem skládat kompletně novou obranu (až na výjimky), ale nechme se překvapit...

    Jinak je fajn číst přípěvky Duklaků, jaký jsme podvodníci...
  • .....současně s tím dochází k menším strkanicím nad karlovarským kotlem....duklaci ten patek nějak nemuzou rozdejchat :D  njn karma je zdarma :D
  • Duklaci se hlavně posrali v kině v Litvínově ...Vse měli ve svých rukách kokoti..
  • Tak holt musíme Ropáka potopit příští rok... :)
  • By se meli chytit duklaci za rypaky,a vzpomenout na minulou baraz.Kdyz meli vse jiste,pustli to pernikum.Dnes se jim toto nelibi,tak at si polibi zadky.Zvlastni,ze ted jsme podvodnici,a minule to vse bylo v poradku.
  • Nevite nekdo jak to bude s Rachnou?Grigerem?,Gorcikem?
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters