HCE Fórum

17475777980632

Komentáře

  • Pingvin: To jsme si snad nezasloužili... :)
  • Tak snad je už rozhodnuto (byť je to jen 0:2) a kapitola prasohokeje ze Smetína se uzavře... :#
  • Moc pěkně Gorčík  :) , snad se to už povede ukončit bez zranění...
  • upraveno 4. březen 2018

    A je tam DVACÁTEJ gól (v sérii) =) =) =)
    Post edited by three7 on
  • upraveno 4. březen 2018
    Novotný si nyní vyjel z branky k mantinelu, aby opět pomohl svým obráncům vyhozením kotouče, jenže to asi netušil, že jej dohraje Kucharczyk. Karlovarský brankář se okamžitě skácel k zemi a na odvetu okamžitě přicházejí spoluhráči karlovarského brankáře. 

    Rozhodčí posuzuje Kucharczykovo počínání jako přestupek proti pravidlům a uděluje mu trest za napadení. Vsetínští se ještě dožadují vyloučení karlovarského brankáře, protože vyhozený kotouč z jeho hole skončil v ochranné síti, ale marně. Přesilovou hru si zahrají znovu hosté. 

    Fakt prasata.
    Post edited by Vosa1 on
  • upraveno 4. březen 2018
    To nejsou prasata, tohle je daleko horší svoloč :s
    Hrát neumí = faulujou jak o život, počítat neumí = hrajou v 6 a pak fóru brečí, že jim ukřivdili rozhodčí - TVL! :s
    Post edited by three7 on
  • koukám na to.. teď ještě házej bordel po Novotnym.. už jen dvacet minut přežít a do Vsetína dlouho NE!
  • @three7 A to jim rozhodčí rozhodně nepískají všechno. Mimochodem ta ubrečenost mi připomíná jeden nedaleký tradiční klub.
  • pátá asi v reprácích nezní, což?

  • teď jdeme na slavii?
  • Sbohem ogaři a snad na dlouhou neviděnou.
  • Ne, ale oko bere, náš 21 gól rozhodl =)
  • upraveno 4. březen 2018
    @rotten Záleží na tom, jak dopadnou ostatní série, půjdeme na nejhůře postavený tým po ZČ...
    Post edited by Vosa1 on
  • Prasata ze Vsetína se ještě rozloučili po svém sviňském způsobu s naším Kohoutem.  :#
  • Tak sláva, je to za námi, konec prasohokeje a jedeme dál :)
    A Vsetínu -

  • Slavie, Prostějov nebo Havířov :-).
    Kladno to ještě bude mít pekelně těžké.
  • @kjetel Osobně lehce mírně favorizuji Prostějov.
  • upraveno 4. březen 2018
    4 wins to baráž!

    Edit: Ceterum censeo Vsetínem esse delendam.  ;)
    Post edited by HawK71 on
  • jo, díky @Vosa1 ;   
  • si myslím, že motor se rozhod pumpnout fandy o kačky na vstupným ... co bude s kladnem se uvidí, taky mu dávám šanci menší. no a na sešívance se bych se i zajel podívat ... ;)

  • upraveno 4. březen 2018
    Tapetka 4ka:

    Takze tu mame stylovou tecku za touto kapitolou a zaplatpambu, ze je to za nama: Pri dekovacce Vsetina je mezi prvnima vyvolan fanousky domacich Vitek, kterej v civilu nabehnul na led a mezitim celej stadion skanduje "Mels ho zabit!".

    Hosi, todle je fakt silna kava!

    Ani se mi jinak nic moc ke hre nechce psat. Protoze todle ma fakt presah, kterej nechapu.

    Nemile je, ze se nam jako souper rysuje Prostejov .....
    Post edited by pOne on
  • No, aktuálně bych to šacoval na semi s Prostějovem. Jsem hodně zvědavej, jak to daj. Ale Slavie by se samo hodila víc :)
  • No tak 4:0 na zápasy,z nás nikdo netipoval.Jsem rad,ze je to za náma,super.
  • upraveno 4. březen 2018
    pOne: to jako fakt? Tvl zlatý pilsfans a litfans..todle je už hodně silný kafe. Tohle bych ještě zaslal jen tak mmch na vedení hokeje v ČR, protože to nemá obdoby. Já jsem rád, že naši kluci udrželi nervy a věřim, že Vendel je už musel mít slušně na pochodu. NA druhou stranu, teď by se tam opravdu hodil nějakej bijec typu Holwega nebo Ustrnula, kterej by těmhle ...... srovnal trikot..
    Post edited by Screepy on
  • A aby toho nebylo málo, vsetínští fanoušci ukradli SPZ karlovarskému autobusu...
  • upraveno 4. březen 2018
    Co na to dodat... Smutné, co jsou ti tamní "fans" zač....
    Post edited by three7 on
  • Nechápu jak jsem jim loni mohl přát, aby postoupili :s
  • @Vosa1Já z nich byl taky nadšenej a podívej se, co se z toho vyklubalo....  :s
  • To jsou joudove tvl =)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters