HCE Fórum

1622623625627628649

Komentáře

  • Uklízečka - Ryana nedáme. Foxy ho potřebuje :D
  • Bohužel, to že jsme vyhráli MS, je zrovna vzhledem k našemu klubu trochu pech. Vypadnout repre v čtvrtfinále, tak už v pondělí seděl Kalous v kanceláři na zimaku, ale takhle buď slaví nebo obráží všechny oficiální akce, které repre po vítězství čekají. Je to naše daň za české zlato.
  • To už je asi jedno, jestli se to člověk dozví teď, a nebo o týden,dva, později.
    Stejně zatím není co se dozvědět
  • Uklízečka: Však Radim bydlí v Jenišově. Já bych ho rád jednou viděl /až skončí třeba u nároďáku/ zpátky na střídačce ve Varech. Trénoval by doma, když byl v Bolce tak tam třeba spal jen okolo zápasů, jinak jezdil každý den domu, je to rodinný typ, tady by to měl z baráku 5 minut do haly :-) Jinak posily už moc nečekám, jednoho beka a jednoho útočníka čekám, cizince, a to bude všechno. Skoro si myslím, že hráče který podepsali, na to nepotřebovali manažera, ale třeba se efekt Kalous projeví až v sezoně no..... Doufejme 
  • Hm, v pondělí akce s Berym...
    Proč jen s ním? 🤔

  • @three7

    Třeba tam bude překvápko, who knows. 
  • Že by proto, že je novopečený mistr světa?
  • Určitě v tom není nic víc.
    Jakože by řekl, hele jsem mistr, čus,bus? To ne
  • @three7 tak s kým jiným? Flek je už brňák, ten bude podepisovat v Brně a Kalous u nás ofiko ani není

  • Odchyceno na FB, netusite nekdo kdo?
  • @kinkis Ideální na to "představit" Kalouse....
  • Doufám že německá 😅 DK
  • To je ten rozdílovej hráč? 🤔

  • Za mě ok
  • Mno ...jako nějaký čísla má , ale úroveň Norský ligy ? Nemám tušení ! Nikde jinde nebyl...co mě zaráží je vejška! Bylo tu plno keců od vedení jak posílíme
    hlavně i o vyšší hráče a zatím ani jeden...Sapiho s jeho kg fakt neberu...ještě aspoň jeden vyšší útočník něco jako Tralmaks + dva beci a budu jakž takž spokojenej
  • Aby z něj nebyl druhej Zetterberg...
  • Ještě jedno křídlo do první a dva top beci a bude to dobrý.
  • No nevím…upřímně jsem cekal něco lepsejsiho 🤷🏻‍♂️
  • no nevím. body dělal pěkné, ale na jaké úrovni je norská liga? trochu mám obavu, aby to nebylo na úrovni Chance ligy
  • upraveno 30. květen
    @12Stig12- Podle (asi neaktuálního) žebříčku, co jsem někde našel je norská liga 21. z 50 v Evropě. Ale ten graf vypadal tak na roky 21-22. Těžko říct no.
    Ale to neznamená, že se tu neprojeví jako super hráč :-)
    Post edited by three7 on
  • Nerad hodnotim bez toho, aniz by ten hrac dostal sanci. S nasi spravou klubu a financema proste jina cesta moc nevede. Neni to podle jmena top rozdilovej hrac do prvni lajny, ale zas bych ho ani neposilal do Sokolova. Uvidime, jak se predvede.

    Spis zacinam byt nervozni, co ta nase obrana? Tam nas tlacila dlouhodobe bota nejvic a zatim jako Salda no .. 
  • Něco mi říká, že Salsten bude dobrej, 30 bodů udělá, uvidíte.
  • Teď budou chodit Norové sem nebo někam jinam, tam ta situace je strašná s penězi, museli zastavit všechny mládežnické kategorie. Ještě zajímavá informace o Selstenovi, my jsme ho vykoupili. Měl ještě platnou smlouvu v týmu do konce sezóny 24/25
  • Uvidí se jak se Salsten prosadí. 
    Celkově Norský hokej je v šíleném propadu, takže budou odcházet do ciziny. Navíc na nějaké úrovni tam hrají prostě 2-3 celky. 

    Vary a zahraniční akvizice. No co si budeme, kdo Vary sleduje nějaký pátek tak ví, že cizincům se tady nedaří a je to jako začarovaný kruh. 

    Jenomže! Někdy to musí vyjít! 

    Co jsem koukal tak to má celkem dost pozitivní ohlasy až moc, co jsem viděl instač apod. 

    Nové posily umí hezky anglicky. Myslím si, že ještě s Kangou podle mého tam byla dost velká jazyková bariera. 
  • koukam na tu sestavu a NOR je dalsi centr. Takze pokud koukam spravne, mame centry v podstate plne - Cece, Gigi, Nor a asi Sir. Jiskra bude hrat (doufam) v prvnich dvou lajnach kridlo tedy. V utoku je (podle myho) misto maximalne na jedno kridlo. je tam Bery, Fin, Prochy a ten Jiskra + habadej hracu na 3-4 lajnu. 
    obrana by do kvality i poctu jeste neco potrebovala.

    tak uvidime co Patera z toho umycha, zatim vypadaji jeho vyjadreni, ze vi co chce. 

    stejne ale cekam na trochu obshalejsi vyjadreni ke kadru, stylu hry, ambicim atd. ale to asi prijde az po vystrizliveni z titulu :)
  • Sečteno, podtrženo. Slibů bylo hodně a dotažené přestupy žádné. Buď z toho sešlo (tam najdeme příčinu rychle) nebo se fakt řeklo, že Kalous přijde, kostra nějaká je a zbytek se poskládá během toho, kdo zbyde. Přece jenom po MS se ty pohyby čekat daj, ale my jsme v tom řetězci bohužel hodně nízko. Asi mě spíš mrzí ty řeči a sliby fanouškům, který se prostě nezakládaj vůbec na realitě...

    Pokud je Kern pouze na try-outu, tak proč už je vedenej na ofiko soupisce :-) Možná to bude kauf ala Procházka, ale tyhle příchody fakt nechápu, to radši nechme ohrávat junky...
  • Nejsou náhodou na ofiko soupisce i ti hráči, kteří nastupují převážně za Sokolov? A pokud se nepletu, tak vždycky, když byl někdo na zkoušce, tak byl normálně zapsanej na soupisce
  • Jelikož sockolov toho moc neoznámil a asi ani neoznámí, tak většina těch hráčů je pro sokolov. 
    Navíc ani tady nemá smlouvu. Ostatní tam to mají vyplněné. 
  • No mě děsí ta obrana, to jsme se opravdu nepoučili?
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters