HCE Fórum

1619620622624625632

Komentáře

  • upraveno 23. květen
    To bylo fakt překvapení 😂
    Post edited by Peterson on
  • A druhej bude Tomeček na tři roky 
  • Já jen doufám, že fakt z nějakýho důvodu s oznámením čekaj na Kalouse. Protože jestli ne, a čekaj až on jim najde hráče, tak budeme silným konkurentem pro Kladno
  • Myslím si, že chtějí udělat nějakou chain reakci s novým SM > nový směr > nové posily. Až oznámí SM tak se spoustí lavina  B)
  • upraveno 23. květen
    @kinkis

    Určitě jo, buď zítra a nebo po neděli dojde k představení Kalouse a pak už teda ty posily
    Post edited by Xaxxz on
  • tak, kdo to bude?
  • @LukasCZ ach tak. to mi holt při poslechu rádia uniklo
  • Ilömeki
  • Konečně něco
  • KOnečně nějaký rumours je pravdivý  =) KEKW 
  • No konecnee, pojdme
  • Proč nedají k ty roční smlouvě aspoň rok opci u takového hrace 🤷🏻‍♂️🤦🏻‍♂️
  • upraveno 23. květen
    @FeryBo

    Delší dobu jsem u cizince neviděl opci hlavně nás tak dunno. Ale u tohoto by mohli. Takhle jim ho někdo vyfoukne. 
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • Tak je to on,co jsem si myslel.
    Já jsem si říkal,že jsem to jméno už slyšel, ale nevěděl jsem, jestli je to on.
    Tak to by mohlo být fajn, snad se prosadí.
  • @FeryBo třeba nechtěl hráč, i to je možnost
  • Kurva, to jsou nervy....
  • Ty vole to byl boj, hezky!!!
  • Bery dnes zas výbornej....nervy jak kráva, tep asi 210, ale s touhle hrou máme na finále
  • Když jsem kupoval lístky na semifinále 1 tak i 2. Tak sjem nečekal, že uvidím Čechy xD 
  • upraveno 23. květen
    Skvělej mač i Beránek skvělej... A Dostál? Neskutečný!
    Post edited by three7 on
  • Bery je neuvěřitelnej, vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby mu někdo nabídnul dvoucestnou smlouvu do NHL....
  • @Flaksa34 jj taky mi to včera proběhlo hlavou s tím NHL, protože když to vidím na tom ledě jak litá (ale ne bezhlavě), tak oproti úplně jiným jménům v sestavě USA tam v podstatě nebyl žádný rozdíl, a to jsou trochu jiný plejeri s trochu jinou výplatní páskou. Fakt bych mu to strašně přál po téhle sezóně, kdy jindy když ne teď kua..ten kluk je v nejlepším věku a reklamu si dělá nejlepší jakou může.
  • bery a zamori - hraje neskutecne, fakt ho chces mit v muzstvu, ale presne na tu roli co ma v NT. AHL by asi zkusit mohl, ale konkurence takovychto typu je neskutecna... takze pro me tedy spis evropa, ale nedivil bych se i kdyby byl ve varech... takovej Flicek to ma jeste golovejsi nez Bery (zajimavejsi pro zahranici), ale taky tezky neco sehnat...

    jinak bych brzdil optimismus. NT maka, bojuje a brankar drzi, ale proti silnym tymum jsme nedali gol ve hre 5 na 5. ale ja stejne verim, ze zitra a v nedeli bude vzdy nekdo kdo predvede neco famozniho, neco extra co da tech poslednich 5% k tomu aby se vyhralo. aspon jeden ze zapasu urve Pasta ;-)
  • @1140bxl

    Ale při hře 5/5 jsme taky od těch silných týmů moc gólů nedostali. Snad jenom Kanada nám dala dva góly v tomhle stavu
  • upraveno 24. květen
    Já bych Berymu přál aspoň nějaký Švýcarsko ať si kluk něco vydělá a zahraje si jednu z nejlepších lig v rámci Evropy.
    Post edited by Screepy on
  • @Xaxxz souhlas. pro doufam, ze kdyz proste jedno utkani vyjde Pastovi a jedno Necimu, muze to dopadnou velmi dobre, ale proste potrebujes k tomu super tymu, neco extra (ted to byl Dostal)...
  • Baron se nudil 😃

  • Vim, jak je ta veta myslena, ale da se to pochopit i tak, ze i Bery uz je exkarlovarsky :D 
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters