HCE Fórum

1621622624626627649

Komentáře

  • Tak a zítra čekám posily
  • Zítra bude Kalous nakropenej, to si ještě počkáme :D
  • Reportér - Jste mistr světa
    Bery - Nejsem

    prostě sympaťák


  • Tak hokej až za měsíc a pak 8 měsíc. Na livesportu jsou už nějaké zápasy napsané.
  • Ještě běží NHL, to bude ještě tak na dva tři týdny
  • Xaxxz - jo, včera to bylo těžší, sledovat naráz repre a Rangers. 6 výher a budu slavit 2 titul v sezoně (je to utopie, ale bylo by super v jedné sezoně oslavit Masaryka, zlato na MS a SC :D )
  • @12Stig12 ;

    Za rok to bude přesně jak říkáš...k tomu ještě dodáme prezidentskej pohár :D
  • No hele Vary titul vyhraly 2009 a repre posledni zlato 2010. Ted ma repre zlato, tak za rok Vary? :D
  • Hezká statistika 🤣
  • Bery je na hadry na oslavach :D :D 
  • Tam jich je na hadry víc :D
  • Ten Bery se solidně drží v popředí oslav
  • Tak pro každého z nich tohle bude prostě nejlepší úspěch kariery. Když se to veme tak moc MS v budoucnu zřejmě se nevyhraje. Člověk si to musí užít dokud může! 
  • Bery věděl proč si má podepsat svůj dres od svých spoluhráčů. Ma boi  B)
  • Pešout:

    Hlavně pro Ondřeje Beránka musí být titul satisfakce, co? Když vešla ve známost nominace, schytal nejeden hejt…
    A podívejte, co předvedl. Hrál neskutečně. Jasně, na mistrovství byla esa z prvních dvou útoků NHL, ale Ondra si udělal velké jméno svou nebojácnou hrou. Hlavně v zápase proti USA. Co jsem se bavil s některými skauty, které člověk během šampionátu samozřejmě potká, nedivil bych se, kdyby mu přiletělo laso z NHL. Pořád je v nejlepších letech.
  • Zase tady máme experta na všechno...jsem si říkal, kdy se borec vyjádří. Osobně si myslim, že Bery má do NHL dveře zavřený
  • Ten názor je uplně mimo od Pešouta. 

    Nicméně Beránkova situace mi přeci jen přišla povědomá. Je to stejné jako tehdá s Flekem. Taky 28 let, taky okey MS a zvažoval nabídky ze zahraničí, ale vybral si Brno. 

    S tím Beránkem jsem zvědavý, přal bych mu aby si fakt zkusil zahraničí, protože si myslím, že on by se vratil. 
  • No, jenže jaký zahraničí, pokud si chce ještě vydělat nějaký pěkný peníze? Švédsko, Finsko jsou na tom hráči finančně podobně jako u nás, není to žádný výstřel. A co se týká kvality fakt je to posun? Kangasniemi u nás dostal stejný peníze jako měl ve Finsku a nebyla to žádná velká raketa co si budeme povídat, a to nebyl rozhodně V rámci finský ligy béčkový hráč. V rámci Ligy mistrů je vidět že ta naše liga není žádná druhá liga, ale ze kvalitu má, takže mě z toho vychází jedině Švýcarsko, nic jinýho. A tam je dost přetlak 🙄 Ale pokud je to dobrodruh a nejde mu primárně o prachy, tak ať na ten sever samozřejmě jde, jiný hokej, určitě by ho to obohatilo. Jen aby to nedopadlo nějakým Třinec/Kometa/ Spa/ Pce..kde mu prisypou 200 měsíčně do měšce a bude..toho se bojím nejvíc.
  • Já se nejvíc bojím toho Brna ..
  • Beryho na NHL nevidim. On je neskutecny bojovnik, ale prioritne hrac do 3-4 rady. Samozrejme muze dostat laso, ale videl bych to na dvoucestnou smlouvu a nevim zda je jeho snem zkusit AHL a drapat se vys. Rozdil mezi nim a Flekem bych porad videl v tom, ze Flek je vic golovej hrac/strelec. V podstate celou svou karieru. Vemte treba Smejkala, cisla, brusleni, bojovnost a kolik toho nahral v NHL... Chapu pokud by chtel vic a predpokladam, ze Senkypl bude nejak jednat i vzhledem k dalsim sezonam. Samozrejme nemuzeme jit do uplnejch nesmyslu, ale pokusit se ho udrzet v klubu (pokud by zustal v TELH) je dle meho povinnost a vylepsit kontrakt si zaslouzi. Se Svajcem vidim trochu obdobnej problem v tech bodech - hrac na +/- 15 golu a 25 bodu na sezonu. Das za toho importa ranec? U nas je to trochu o identite a kostre klubu, ale v zahranici... akzdopadne mu preju jen to nejlepsi...

    mimochodem se nam ta soupiska zacina plnit mistry sveta (byvali a soucasni) :-)   
  • Kinkis: Brnu já třeba nevěřím vůbec....... pokud půjde pryč tak někam ven. A nemyslím si, že je to jen o penězích, kariéra je relativně krátká a někteří ty kluci si to prostě chtějí vyzkoušet i venku. A co se týče tý NHL...... tam je to vždycky loterie, ovlivňuje to spousta faktorů. Jasně Beryho nejlepší role na týmu je hráč ve 3.-4. lajně /i když si teda myslím, že kdyby měl pořádnýho centra, tak těch 20 gólů může dát i tady/, oslabení. NHL musíš mít štěstí na trenéra, který Ti tu šanci dá a nechá Tě hrát nějakou dobu. Třeba Zohorna nebo Smejkal nejsou zdaleka tak dobrý bruslaři jako je Bery a ta NHL je hodně dneska o bruslení, to nasazení tam je obrovský. Já bych to úplně nezavrhoval, když by to dávalo smysl, tak proč ne, vrátit se může vždycky. Každopádně ať už zůstane nebo ne, to zlato může být myslím slušná motivace pro ty mladý kluky tady. Tím myslím, že i z Varů se dá dostat na velký turnaj a vyhrát ho, navíc v 28 letech..... Je to o každodenní tvrdý práci, a Bery v tomhle vyniká, je to neskutečnej dříč. Strašně mu to kurva přeju!!!!!
    Uklízečka: Celkem mě překvapilo, jak si psal, že pro Tebe byl Palát zklamání...... Za mě to byl jeden z MVP celýho turnaje!
  • Zpětně se nedá říct, že by někdo z toho týmu byl vyloženě zklamáním...chvilkama jsem trnul z Krejčíka s Kempným, ale ti to pak vynahradili v semifinále, respektive finále. Palát jednoznačně MVP, ten kluk tam nechal všechno a strašně toho odmakal
  • Čet jsem ted Rulíkovo životopis a koukam, že to je vlastně taky varskej produkt. Já ho pamatuju až z Plzně (ZKZ a Lasselsberger, tvl :-) ), kde tenkrát dělal asistenta Markovi Sýkorovi a nejspíš to byl on, kdo zavedl pověstnou tvrdou suchou letní přípravu, alias týden na kolech na Šumavě :-). Taky si vybavuju, že se mu na varským fóru (ještě na starým na stránkách klubu) přezdívalo "tělocvikář" :-) . Jako hlavní zezačátku moc úspěchy neměl a i v nějakým článku k MS byla zmínka, že je pedant na kondici. No taky ušel chlapec profesně kus cesty.
  • Tak zpátky na zem... Za pár dní je 1. června a bylo by fajn znát posily, myslím ty skutečné posily.
    Nepočítám, že se tu čeká na konec NHL, takže není moc důvodu dělat dál tajemnej hrad v Karpatech.
  • No, kdyz si vezmu tu hlasku “posily oznamime, az jejich kluby skonci sezonu / play-off”, tak to byla vlastne opet takova kourova clona…

    Neco se resilo, neco nedopadlo, ale naznaky hotovych veci se bud dobre tají nebo zadne nejsou. A me rozhodovani ohledne permice se stale nepohnulo z mista 🫣
  • nooo,taky se stále rozmýšlím s koupí permice.....zatim hodně hráčů odešlo,ale moc nepřišlo :D ,ale už by mohli něco oznámit.....
  • Kdyby naka posila byla,myslim,ze by oznamili..ani spekulace nejsou :-(
  • Palat pro me extremne dulezitej hrac a proste viteznej typ co chces mit v tymu. Ja myslim, ze Rulik me letos trochu stesti, ze Boston a Canes vypadly. Ale to k tomu patri. Hral to celkem na jednu kartu a bral hrace podle roli co jsou schopni v tymu hrat/mit. Jinak pro me i celkem prekvapeni jak Tomasek zkousnul a zahral tu roli 4 centra. Na hrace co je zvykly hrat na to mit body, super vykon... 

    takaze jak jsem psal k nasemu tymu, pro me je i podstatne kdyz privedou hrace tak s jakymi ukoly/roli v tymu s nim pocitaji. zatim vechna ta mini predstaveni jsou realisticka, tak si v klidu pockam co prijde... permice halt pockaji jak se to vyvrbi a rezervace na misto je do konce cervence    
  • Aby vůbec do konce července stihli oznámit aspoň toho Kalouse :D
  • upraveno 29. květen
    Palat je pro mě takový zvláštní hokejista, v základní části většinou průměr, ale v playoff se mu vyjímečně daří. - Aspon v Tampě to tak bylo. 
    Ohledně toho spíš jsem se zaměřoval na jiné hráče nebo jsem ho doslova přehlížel. Takhle mě to přišlo je to zase věc názoru, každý to vnímá jinak. 

    Ta smlouva v NJD bude pěkně dlouho je asi štvát. 


    Před MS a ještě před Brnem Rulík ve Varech pobíhal v KB :D :D 
    Kolegyně na něho narazila, netušila kdo je a on na ní, mě neznáte? a ona, ne! :D Funny story. 
    Rulík neustále bydlí za Varama. 


    No čeká se na konec NHL. 
    Při mém měsíčním tripu v Americe jsem domluvil - Roslovic, Lindgren apod. 

    Nové Varské posily budou tak BIG jako nová smlouva pro mistra KAUTA... :D KEKW 

    Ilomaki taky proklouzl na eliteprospect a cca za 3dny to šlo ven. 
    Upřímně je tam furt na trhu dost dobrých jmen a od 1.5 se v TELH upřímně moc nepodepisovalo. 


    Chudák Kalous neví k čemu se upsal, když je tedka Mistr SVĚTA. To je dobrej sešup :D :D 
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters