HCE Fórum

1617618620622623649

Komentáře

  • Já mám za to, že ještě prostě nemůžou některé ty hráče představit, jinak si nemůžu vysvětlit to, proč je v tom případě ještě nepředstavují.
    Buď je nemají, nebo opravdu ještě nemůžou, páč buď záleží na tom až bude po MS, a SM bude tady na místě, nebo ještě nemají po sezoně, což nevím, kdo ještě po sezoně nemá.
    No já to už nekomentuju.
    Můj názor na to je ten, že nemají, a šíjí horkou nití,což nenasvědčuje nic dobrého.
    Frodo sice napsal " Už máme a vypadá to dobře"
    To je sice dobře, ale jestli to spíš nebyla ironie. Mam takový pocit,že tady by se rádi už dávno pochlubili dobrým zbožím,pokud by ho měli,aby si fans udobřili.
    No nic, já to nechávám opravdu koňovi, nějaké spekulace, eliteprospecty, apod. neřeším.
    Čekám s čím vyjedou na přípravu na led.
    Pak, možná permice, nicméně spíš už s těmi penězi počítám na vylepšenou dovolenou.
  • tak jestli mají či nemají to nevíme,ale mohli by aspon rict,máme podepsané hráče,ale jestě je nemůže představit....takhle to vážne vypadá,že ještě asi nemaji a schání kde co.....

  • Fakt si už myslím, ze s dalšími posilami čekají až tady bude ofiko Kalous. Spis bude důležité zda zůstane Bery nebo budeme hledat o útočníka víc …
  • Tak Fans mají na FB, a tam nějaké brutální hate momentálně nejsou. 
    Tweet Froda - byl na dovolené tudíž neví, kdo co new je nebo tak. 
    Nemyslím si, že Frodo by tam psal Ironii, protože když se to tak veme, musel dostat hodně nabídek, aby šel fuč. 

    Určitě to chtějí nechat na tom sportovním manažerovi, udělá to velký boom. Nicméně nevím jak v zahraničí mají uzavřené smlouvy. 
    To oznámení SM bude po nějaké té MS analýze zřejmě i když u asistenta to je fuk, je možné, že to oznámí  27-31 nebo až ten další týden. 

    Nicméně to promo na pernamentky je top umí dobře dělat ty videjka a proma. V tom se hodně zlepšili. 

    PS: Musíte si koupit pernamentku, nikdy nevíte jaká sezona bude poslední  B)
  • A vy si budete porizovat permici? Nebo letos na to prdite
  • Jelikoz se mi z Plzne na vsechny domaci chtit nebude a ani to casove nezvladam tak ne, kupuju jednotlivy jen kdyz se na hokej dostanu
  • ne, kvůli práci jich dost minu (odhadem tak 1/3), takže je pro mne výhodnější kupovat lístky na každý zápas zvlášť
  • Já osobně ano, platím to Pluxíí aka Sodexo. Jelikož pracuji v KV tak po práci to je dobrý relax. 
  • @Uklízečka_kabiny_HCE

    Dobrý relax, jo? To jsem ve spojení s naším hokejem dlouho neslyšel...já letos vždycky odcházel víc nasranej než kdybych tam nešel :D
  • permice - ja pockam. chci videt co postavi za tym a jake budou ambice. zatim je to vicemene talent development tym. 12 600 za 2 permice neni zrovna malo... 
  • Hmm, přes 12 litrů za dvě permice je teda už slušná raketa, abys pak ve výsledku viděl boj o 12. místo.
  • Taky letos pockam s nakupem az co oznami
  • @Xaxxz

    To je právě ono co si člověk uvědomí, když uvidí jiné zápasy než extraligu.
    Když se to tak veme - hokej je prostě sportovní zábava a měl by se bavít + by k tomu měl být i doprovodný program apod. 

    Ti kteří to sledují důkladněji a mají ten klub rádi musí se od toho odprosnit, protože pak budou jedině nasraný a neštastný, ale to je prostě u celkově u nás ČR tradicí. 
    Tuto sezonu jsem byl taky dokonce i nasraný, protože prostě hráli špatně a dokonce jeden ten zápas jsem odešel dřív, což bylo stěmi pardubicemi co vedli 0:3. 

    Člověk maká v práci a pak jde na hokej, pokud bych tam byl "nasranej" tak prostě se od toho neodpočinu.    
  • Další kdo má přijít.
  • Kerna vůbec neznám...ale podle mě to je hráč úroveň Bernovský byl bych překvapenej kdyby byl lepsi nez Redlich, Koffr, Šik levasa co na 3-4 lajnu máme...180 cm , takže na důraz ne ! Nevím to mi přijde fakt zbytečný...hráčů na 3-4 lajnu je tu těžkej nadpočet.. nechápu!
  • Tohle je pro Sokolov. Je jasný, že chtějí vytvořit konkurenci do 3-4 lajn. Kdo bude bad prostě Sokolov a budou to takhle točit. V rámci spolupráce tohle je prostě dobrá cesta, jak si budovat a nabírat zkušenosti.
  • Kern, no tvl, to je zábava jak fík 😂😂😂
    Asi je fakt dobrej 😂 když Rob řekl,že ho dokážou nahradit 😂
  • se asi spletli hosi, ne? Senkypl jim chtel v kabine pustit Jirku Korna a oni hned do kabiny koupili Kerna. pokud to neni nejaky "try-out"/Sokolov test, tak tomu vubec nerozumim...
    pokud je to nekdo pro Sokolov se stridavejma startama u nas, tak OK. ale hrat jen pokud je lepsi nez nasi mladasove/odchovanci...  
  • Tedka jsem koukal uvolnil se Julius Honka, což není vůbec špatný obránce. Možný Vary? 👀
  • upraveno 21. květen
    Začínáme s posilami Hurá zase první liga 😡. Jaký bude cíl pro nadcházející sezónu? " Udržet Kladno tam kde je" !!
    Post edited by weis1 on
  • Permici? Jako video a pozvánka dobrý, ale na co si jí případně kupuju? Sorry, ale zatím tady dlouhé měsíce přichází jen sliby, hašení požáru, prodávání naděje a v konečném efektu je vztah klubu k opravdovým fanouškům nulový. Jako většina z Vás chodím na zimák dlouhý roky a klub je srdcovka. Ale jestli tam mam poslat ty peníze za permice i letos, tak chci asi víc, než jen příslib, že se to zlepší, tvrdě se pracuje, hráči jsou domluvený a bude líp. 
  • Sorry za komentář ale mile vedení s Kernem běžte do prdele!!!! 🖕🖕🖕
    Hráčů do 3-4 lajny mame dost tvl
  • Já už pokukuju po té dovolené, než po permici.
    Asi fakt raději po techhle zprávách pojedu někam kolem ČR na 14 dní, a pořádně si to uziju, než abych pak s permici v kapse trpěl na zimaku jak pes.
    To si raději nějaký ten zápas zaplatím popřípadě sólo lístek
  • @Uklízečka_kabiny_HCE ten má podepsáno v Davosu
  • Ten Kern rozhodně nebude tak horkej
  • A tady teda nevim, co tím přesně myslí, já čekám na videa posil :)
  • > @FeryBo napsal(a):
    > Sorry za komentář ale mile vedení s Kernem běžte do prdele!!!! 🖕🖕🖕
    > Hráčů do 3-4 lajny mame dost tvl

    Ten spíš půjde do Sokolova 😀🤷🏻‍♂️
  • Hosi nezapomente ze Sokolov na tom zatim poctem hracu taky neni uplne nejlep 😀
  • Takze my tady podepisujeme hrace i pro Sokolov jo? Ty blaho, to by jeste chybelo.


    Já myslím,že už to asi jen tak nezměníme =) =)

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters