HCE Fórum

1616617619621622649

Komentáře

  • Ja bych ho po sezone taky bral na MS,bohuzel se nepotkal s formou,ale jak pisete je to docela pochopitelne ty sily mu musi dochazet.
    Ale jsem zvedavej kdo pujde z kola ven misto Necase.Predpokladam,ze 4lajna zustane pohromade s Berym.
  • Je to myšleno jako ironie? Nebo myslí ty, co už přišli? Nebo něco ještě neoznámeného?
  • Bych řekl, že to mysli vážně
  • Tak pokud tohle vypustí Frodo, začínám býti optimistou 😁
  • Frodl určitě dostal hodně nabídek po této sezoně. Kdyby to bylo bad tak vlastně zdrhnul dávno.
    Frodl má ambice takže se něco za Oponou musí prostě dít.
  • Aby to nebyl Simon, ten teď skončil v Budejkach
  • Podle eliteprospect by měl k nám zamířit Arttu Ilomäki
  • Známe někdo?
  • Čísla slušný
  • Mě to jméno něco říká, nicméně jich může být samozřejmě víc.
  • No, on to mohl Frodovi Senkypl, ale tam mám obavu, že ne úplně přesně mu říkají koho už koupil. :) myslím, že víc budeme vědět až po MS s příchodem SM.
  • upraveno 18. květen
    - Fin -
    Jiskra, černoch, beranek
    ? Griger Procházka
    Souboj o 4 lajnou.

    Takže my Fakt chtěli sehnat zcela první útok. To by bylo brutální změna.
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • Pasta - Zacha 

    Co se týče Pasty, tam není o čem mluvit, jasná volba aby přijel, i hráči si to přeji.

    Zacha nevím, ani sami hráči o něm vubec nemluví, o pastovi jo, o něm ne.
    Přitom se reportéři zeptají,že by měli priject oba, a o něm hraci neřeknou ani slovo 
    Já bych ho nebral.
    Hráč asi dobrej, určitě jo, kvality má to bezesporu, nicméně to má u kluků rozlitý s tím jak nechtěl jezdit na narodak.
    Najednou je MS doma,a chtěl by ject?
    A co příští rok, zase nepojede, páč to nebude doma?
    Já nevím, já osobně bych ho nebral.
    Jestli si to tam realizak ale srovná, tak budiž.
    Jakej na to máte názor Vy?
  • Zachu bych nechal mimo a vzal Lauka. Zacha najednou chce, protože je to v ČR a blíží se olympiáde, kde by si 100% chtěl zahrát, tak se teď snaží tvářit, že ho MS zajímá
  • Jak bude sedět Zacha do týmu je věcí Rulika. Je to náš druhy nejproduktivnější hráč (víc bodů než Nečas), sehrál spoustu utkání s Pastou, centr co hraje dopředu i dozadu. Nemyslím, ze si muzeme dovolit ho nevzit. Lauko je hráč do čtvrté lajny. Vůbec nevidím důvod proč brát jeho místo Beryho či Flicka. Typy jako Lauko máme dost.
  • No zařazení Zachy a Pasterňáka bude oříšek. 
    Souhlasím s tím, že Media mluví jenom o Pastovi a začíná mi to celkem vadit, kdy Pasta něco udělá apod furt naše media to dojí, ono se nedá divit, když je to nej náš hráč a jasná top10 na světě. 

    Repre a Zácha
    Ono trošku situace vyskalovala, že Zácha furt odmítal nebo nechtěl. To asi lidem vadí nejvíce - mě osobně je tohle fuk, who cares. 
    Výkonostně letos bohužel na body a svojí pozicí to je prostě top 3 náš hráč. Svoje si odehrál a může být doslova rád, že si ho Boston získal, jinak ta jeho kariera je prostě průměrná. 

    No a situace na MS24 
    1. funguje 
    2. šlo vidět, že Tomášek když je playmaker, ale máš tam dřeváky tak holt neuděláš nic, prostě mu to musíš poslat do prázdné wave Kubalik a jeho první gol na MS. 
    3. Je tam kde se bude škrtat - Stránský životní MS, ale ven, Vožouch ten by už nejraději jel na dovču. Kampf odehrál dobře, ale je prostě navíc. 
    4. hraje dobře a konstantně. 

    Ve výsledku nemůže rozbít 1 a 4 a ani nemá důvod. 
    1lajna bude asi Zacha + Pasta + Nečas. 
    2lajna bude nýnější 1 Kaše/Sedlak/Červenka
    3lajna Kubalík/Tomášek/Palát
    4lajna Flek/Kondel/Beránek

    Uvidí se. 
    Mám lístky na obě Semifinále tak jsem zvědavý koho uvidím. Nicméně včera jsem byl na Kanada vs Finsko a Bedard zase nevidětelný :D 2 zápasy jsem ho viděl jak v Americe a nyní a hovno z toho. 

    Ohledně toho Fina upřímně já jak jsem přestal vsázet finskou tak jsem trochu ztratil přehled, tak moc nevím kdo či jaký styl je tento borec, ale jedno je asi jasný budou z něho chtít mít centra.    

  • Kampf mi přijde výrazně platnější než Kondelík, jeho roli dokáže zahrát taky a asi i lépe...u Kondelíka hrajou ve výhodu jeho parametry
  • Kampf hrat bude, sam Rulik to rikal. Zacha podle me nahradi v sestave Kondelika, Necas a Pasta bych videl na vymenu za Vozenilka a bohuzel to asi odnese jeden z dvojice Beranek/Flek
  • Uvidíme, jak to vymyslí...třeba vyndá Kubalíka :D
  • Místo Pasty a popřípadě Zachy, to má vyjít na Lence a Šcotku.
  • @kanis jasný, ale musí někoho posadit na tribunu z hráčů z pole
  • Tak nějaké další novinky ohledně hráčů?
    Fin vypadá hezký jasná 1. Lajna center.
  • Aby z něj ještě nesešlo, víš, jak to tady chodí.... :D

  • Koukám na fotky z půlmaratonu, Sapi musí denně jist syrový maso, tvaroh a vejce. Zatím průměr nohou jak u Cernocha ruce.  =) to celkové zesílení/osvaleni bude ještě chvilku trvat…
  • @Xaxxz Tady asi ne. U toho Poláška to chápu. Ty ostatní spekulace who knows co byla a není pravda.
  • Tak to dle všeho vypadá na to,že to ( odnesou ) dva z těchto tří, bud Vožuch, Stránský,nebo Kondelík.
  • @1140bxl

    Tak on má na 185 cm 67 kg...to je hrozně málo na tuhle výšku a u hokejisty to platí dvojnásob
  • Rymona asi můžem už odpískat co? 
  • @kinkis

    Řekl bych, že asi nejspíše ne. Nemyslím si, že by bylo ho nyní někam narvat. 
  • Start prodeje permanentek 27.5…..ok ať představí 3 top hrace, ty posili které slíbili a ze bery zůstává tak fajn…takhle? Tým s top golmanem ale bez první lajny a s mladikama kteří se budou prat o 3-4 lajnu? Super 👌👏
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters