HCE Fórum

1615616618620621649

Komentáře

  • 1140bxl: Tenhle názor chápu, však přece nikde není psáno, že musel Kulich ty přesilovky hrát. Ale pozvat ho mohli a vidělo by se, co a jak, jak vypadá v tréninku. Tím, že nevzali jeho a nevzali ani Vránu, tak v podstatě na tom týmu není žádná alternativa za toho Kubalíka. Jinak včera za ty Dány hrál první přesilovku košíkář...... Uvidíme no, včera dal Kubalík konečně gól /i když to by dal teda i starej Kafka na traktoru s vidlema zapíchnutýma v zadku/, tak snad se chytne, ta přesilovka je zatím bídná....
  • @pOne

    Ale v Pardubicích či v Kometě ho zřejmě do 1 - 2 lajny nenarveš ikdyby jsi chtěl. 
  • Uklízečka: Ale zaplatíš pro poctivou a kvalitní práci ve 3. lajně. Psal jsi, že pro 2.-3. lajnu je pro kluby drahý. Napsal jsem 2 kluby, který mě napadly, že by ho pro 2.-3. lajnu zaplatily.
  • @pOne Pardubice zaplatí každého českého hráče, ale Pardubice pro něho určitě nepůjdou, protože tp není pro ně dostatečně big name.

    Teoreticky by Brnu zapadnul do skládačky s tím asi souhlasím a by i zaplatili.

    Point je ze prostě na 3 lajnu bude drahý, protože tu práci co ob dělá odvede i někdo horší a menší plat. Ještě brát v potaz, že když mu bude končit smlouva bude mu 29.

    A ještě ta forma , že prostě se mu v této sezoně nevedlo dobře a jeho výkony byly jak na houpačce.

    Nevím kolik bere u nas, ale prostě jednoznačně bude top3 placený hráč, což je asi jasný Frodo, Černoch a Berabek.
  • Uklízečka: Vondrc taky neni "dostatečně big name" a do skládačky PCE zapadl.
  • @pOne no Vondrc xD co si budeme. Do skládačky moc nezapadl, když šel na hosting. Nicméně v playoff byl z jednich top hráčů. play off hral opravdu nadstandardně a nad svoje možnosti a dokonce byl i dost lucky. Upřímně Vondrce jsem u nas moc neměl rád. Ale do te 3-4 se hodí krásné a určitě bude i laciný. Škoda, že ve Vitkach byl až na pár výjimek neviditelný.

    Nevím jaký na kontrakt, ale prostě Pardubice to vždy staví na big jmenech. Chtěli Zadinu, proč by jsi sakra ho chtěl? Rezonuji s nima top jména, ale moc jim to nedava smysl do té sestavy.
  • Jinak už delší dobu nebyly žádné spekulace. 😁
  • upraveno 16. květen
    Uklízečka: Vondrc si (nejspíš) nesedl s Varaďou. Když Varaďa odešel a on se vrátil, tak jel ty svoje bomby, jak jsme u něj zvyklý. Za mě je to bomber! A zas tak úplně levnej nebude....

    Hele, ať si o Dědkovi myslí kdo chce co chce, tak hokeji podle mě rozumí 100x víc než ta naše squadra tady. Myslím, že moc dobře ví, že jen na big names a kluky z plakátu to neuhraje (a možna ani neufinancuje). Myslím, že Bery bude (nebo je) momentálně v rámci předváděné produkce na MS přestupovej hit.
    Post edited by pOne on
  • @Flaksa34 vidim to dost podobne .. kdyby skoncil i Bery, jaky jako budou nase ambice? Ziskat za sezonu aspon 30 bodu a vyhrat v barazi aspon 1 zapas?
  • myslim, ze Bery je v podobne situaci jako tady byl Flek. taky ho po MS chteli, ale tehdy nemel vystupni klauzuli a tak to nechla dobehnout (a podepsal v Brne). takze jsem presvedcenej, ze pokud prijde neco z ciziny, tak je Bery pryc.

    V CR porad nevim. Premyslim, o co si treba Flek zahral v Komete vic nez by treba hral tady. Souhlasim, ze je to o ambicich, posilovani tymu atd. Ale taky je to o tom, ze to tady znas, mas nejake postaveni v tymu (treba se mu libi, ze ty presilovky tady hraje) atd. V extralize snad jen do velke 3 (SPA/TRI/SPA).

    @pOne nesouhlasim, ze Dedek rozumi hokeji vic nez nasi majitele. mozna je vetsi srdcar a cpe do toho uplne nesmyslne penize. boji se rozbit ten PCE smradecek stejne jako nasi jeste nepichli do nejakych zvyklosti tady. respektive on to zkusil s Varadou, ale nedotahl... co pochopil dobre (na rozdil od nasich), ze potrebujes nejake kluky na te plakat, aby ti bojovnici vynikli a mladi meli kde v klidu rust. u nas se te nove sqadre zatim podaril jen Frodo...   
  • upraveno 16. květen
    @1140bxl v Kometě dostal Flek přeci jen o dost prisypano do měšce, to není nic tajného:) vytížení by tu měl možná i větší, ale money talks, což chápu, řekněme že to bylo (aspoň co já.vim) tak prisypano že tady takovou částku nemá nikdo ze stávajícího kádru (ne, ani Frodo, náš nejlépe placený hráč), a to už by evokovalo finanční závody, a tudy nikdo pricetny snad nepůjde. Smutný spíš je, že nám třeba hráči utíkají do Litvínova, to je prostě špatně. Ano tam taky jsou peníze, ale neřekl bych že o tolik lepší než u nás a ambucemi bychom na tom měli být podobně. Bohužel kde jsme skončili my a kde Litvínov všichni viděli, takže i ten Litvínov je pro hráče lukrativnější adresa. Sečteno podtrženo, i když tu prachy jsou, dostat jsem slušný zboží z tamního trhu bude těžký, stejně nám nezbyde než jít delší a trnitejsi cestou mladších hráčů který si tu vyhrajeme, pak z nich můžou být další Flekove, Berankove apod. Nic to nemění na tom že k takovým stejně potřebujeme hotový hráče co je potáhnou nahoru a za pár let se to může potkat s nějakým úspěchem. Jenže já furt ty hotový hráče nevidím:))
    Post edited by Screepy on
  • Kalous určitě během MS jede svou masterclass a dotáhne nám půlku nároďáku 
  • Chtělo by to i nějakej hokejovej Mercedes do prvních dvou lajn...když fanda slyší z drbů jen ,že ty co chtěli buď odmítli a nebo čekaj na lepší nabidky tak to moc optimistický není... údajně teď honíme od agentů co se dá !To je koncepce( vize) jako kr.va... Mno fakt jsem na toho Kalouse zvědavej- podobnej styl ze zahraničí totiž v Bolce dost pohořel a je to i nesmysl jít cestou žoldáků ...beru když je tam někdo vyhlidnutej, ale spoléhat na to co mi dají agenti...
  • Ty Rakušáci docela slušný poslední dva zápasy.
    Kdo by to čekal,a jestli se naši na to nepřipraví lépe než s ( Dánskem ) , tak můžeme úplně klidně dopadnout jako Kanada a Finové.
  • Screepy: Neřekl bych, že by měl Flíček tady větší vytížení než má třeba v Brně, když se člověk podívá na jeho čísla tak minutáž má v zásadě stejnou jako tady, možná o minutu dvě míň, ale jinak hraje všechno. Má o dost lepší peníze než tady, hraje v týmu, který má každoročně ty největší ambice....... no way! Pokud Bery odejde, tak mu to budu přát, svoje si tady odehrál.

    Jinak "koncepci" tady vůbec nechápu, kromě teda toho, že chtějí dávat šanci mladým hráčům z regionu, když si to uhrajou na hřišti, tak ať hrajou. Pořád ale nechápu, co jako dělali v celý sezoně?? Hráčů na trhu bylo mraky a podepsali jedinýho hotovýho hráče, a to Poláška, kterýho pak vyplatili ze smlouvy tvl, protože ho SM nechtěl. Pořád je to metoda pokus omyl, a jestli si myslí, že to spasí nějakýma cizincema a statistikama z eliteprospects tak to jo no....
  • Tak mě tak napadlo,jak by to vypadalo, kdyby se usporadalo i MS  " B " týmů. Pro ty hráče by to určitě bylo fajn.

    Jinak dění tady v klubu už nekomentuju od tý doby, co jsem se dozvěděl o tom Poláškovi. Prostě strašná trapárna a ostuda.
  • Jasne, ze Brno ma ambice, ale kazdej rok co tam Flek je, tak stihnul zacatek priparvy narodaku stejne jako Bery s Cernochem. V extralize vidim ustreleny 3 kluby (TRI, PCE, SPA) a v podstate se hraje kdo je doplni do semifinale... Flekovi Brno preju (udelal tady pro klub hodne), ale je to spis otazka tech (vyrazne) lepsich penez... Bery bude mit snad sanci si zahrat v zahranici (Flickovi to tesne uteklo), ale pokud by tady byl tym co chce hrat prvnich osm, tak snad vymysli neco, aby ho tady udrzeli... 

    k Polaskovi - muze to i ukazovat na to, ze Kalous (a trenerskej tym) maji jasnou predstavu co chteji (nechali taky treba klidne jit Rachnu). Chapu, ze nas SM se ted zabyva Rakouskem nebo Kanadou a proto se k tomu moc vyjadrovat nemuze, ale az predstavi co maji/nemaji, tak doufam, ze bude nejake info proc a jak. pak se pojdme bavit o ambicich/koncepci atd.

    v LIT do toho Unipetrol lil tolik prachu nekolik sezon, ze jeste pred par lety byli pred nama o celkem velkej kus. Vysledek prisel az ted, kdyz udelali Kasicky/Kirka/Koblasu. Kostru meli a prisli kluci na plakat. 

    jasne je, ze se zaspala cela sezona a ted to bude trochu gamble. naivne si myslim, ze nevybiraji podle EP, ale spis co vychvali agenti. takze snad budou mit stastnou ruku. loni jim to se Zetou a castecne i s Kangou (tady za to muzou trochu sami) nevyslo...   
  • Unipetrol sice do hokeje v Litvajzu sypal,  ale např Kirk a Kaše měli osobního sponzora. Jinak by si je Litvajz nemohl dovolit
  • Stejnej případ jak ve Vítkovicích s Muellerem
  • Nebo u nás s Frodlem
  • Frodo ma osobniho sponzora aby u nas hral????
  • Tak co já vím tak ho platí napřímo Senkypl
  • Frodo se baví 😁
  • @Vossy Varska mentalita 💪
  • Frodo je prostě borec 😂😂😂
  • Jinak jak tu někdo psal, že Dědek rozumí hokeji - dneska ofiko vyhodil Hyku, se kterym LETOS podepsal do 2028 :) tak asi tolik tenhle člověk rozumí hokeji, pro mě absolutní spodina
  • Tak Flíček už se taky začíná chytat, jsem zvědav koho nahradí Nečas. Za mě asi největší zklamání je Voženílek, absolutně neviditelnej
  • Voženílek, Kondelík...jinak jestli někdo čekal jiné chování pana Dědka, tak sorry, ale tohle jsem tady říkal od září :D
  • A hype okolo Voženílka jsem nikdy nepochopil, jako super hráč do ligy, ale v repre za dva roky zatím moc nepředvedl...já se nedivím, že borec trochu tahá nohy, však hrál 21 zápasů v playoff
  • Přesně tak, za zlé mu to nemám, ale nechápu, proč ho vůbec brali
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters