HCE Fórum

1614615617619620649

Komentáře

  • Jojo takovej komentator byl potreba na CT…tohle chceme slyset a poslouchat 👍 Voras to daval moc dobre.
  • Ale ty rozhodci letos to docela kurvi snad v kazdem zapase…u nas uz 2..u slovaku atd atd
  • upraveno 14. květen
    Neříkal tady někdo během února, že by Kubalíka po týhle sezóně na MS nebral? Ten kluk je úplně marnej, nevýraznej…Pastrňák nebo Nečas musí jít místo něj
    Post edited by Xaxxz on
  • Ano ohledně Kubalíka jsem to říkal já. 
  • ...a byla a je to pravda
  • Nebojím se říkat svůj názor a pohled na hráče.
  • tady se jede zase Kubalik. dle myho vybiral trener mezi nim a Vranou. dle myho dobre, ze vzal jeho. v prvnich trech utkanich se nepredvedl a musim rict, ze obecne je celkem problem, ze nase posily z NHL nejsou rozdilovi hraci z pohledu produktivity. je smutny, ze nas musi drzet Cervenka (na kteryho se nadavalo jako na Kubalika) a Palat je v +/- na -1. snad mu to zacne trochu strilet... 

    tym super bojuje, ale pres trochu jinou taktiku vic golu nez pod Jalonenem nedava. Navic cele to mistrovstvi je vetsinou o jednom zapase (ctvrtfinale) a tam bude zalezet v jakem slozeni obe muzstva budou hrat. nam chybi kreativita, kterou by samozrejme Necas/Pasta vyznamne zlepsili. je jen skoda, ze nemame z predchozich turnaju v sezone sehranou jednu presilovkovou formaci hracu z Evropy. takhle se to vzdy honi v prubehu turnaje. 


  • Me se trebe nelibi Flek a trosku zklamani je pro me Vozenilek..ale jasne mame,,teprve,,3 zapasy za sebou.
    Naopak stale v topu se drzi Bery a Cervus.
    Ale ty goly chybi.
  • Jeste jsem zapomnel na Sedlaka..taky jsem cekal od neho vic
  • Vrana si furt myslím, že ho vzali na základě toho,aby měli klid od médií. Protože ta jejich komunikace ven je dost fádní. Bylo pro ně jasný, že nepojede i kdyby hrál jak bůh.
  • ja nevim zda nemame prehnana ocekavani? sedlak/kase/mozna i vozenilek jsou hraci co muzou hrat NHL, ale ne prvni dve lajny. Proste jako trener hrajes s tim co mas. Jedine co mam za zle Rulikovi a spol, ze protocili pres sezonu stejny pocet hracu jako Jalonen.

    To sehrani evropskeho jadra i presilovky je tristni (uznavam ze Kase byl zranenej). takze u nas to ted bude o cekani zda prijede Pasta/Necas... :-/ proste si myslim, ze hraci jako Tomasek, Stransky, Cervus (hraji prvni dve lajny a presilovky ve vybornejch evropskejch outezich) stejne jako Sedlak, Kase, Vozenilek (a jsou dalsi) proste musi mit za tu sezonu sehrane kombinace/presilovkove vzorce atd. Podobne s obranci (Kempny a spol...).

    Rychlobruslare a bojovniky jako Bery, Flek a Kondel  do toho tymu zapojis i podle aktualni formy (a muzes je testovat) a asi bychom nasli i par dalsich v Evrope...

    jak jsem psal, ted to chce splnit povinnost a doufam, ze prijede hvezda. moc golu nedostaneme a potrebujeme zacit neco davat...
  • Wow, Lukeš do Kladna :)
  • Tak jestli by nás Lukeš poslal do baráže, tak rozpustit led a jít hrát jiný sport :D
  • Tinuz taky neví koho 🤦
  • Lukeš na Kladně znamená jasnou baráž pro HCE... On je nejlepšejší na světě 😂

  • Videl uz nekdo na fotkach z letni pripravy Grigera?
  • Přijde mi, že jsem neviděl víc hráčů. Nevim moc jak tohle funguje, že ne přípravu není celý tým.
  • @Martin25 Ano dneska jsem ho viděl. Hráli florbal.
  • Ted koukam na ten zaznam Kanada : Rakousko
    Kdyz tak koukam na toho Petera Schneidera co byl v Kometě,tak bx se mi tady libil. Nevim uplne proc v kometě skoncil,jestli z vykonnostnich duvodu, nebo jestli z jinych,nicmene hraje za Salzburg, a myslim si,ze by uplne tak nedostupnej nebyl,a tady by byl videt urcite vic,nez tenkrat v nadupany Kometě.
  • Za mě k tomu Kubalíkovi...... je to o té roli na tom týmu prostě. V sezoně se mu nedařilo, vypadl z přesilovek, na tom MS je to vidět jakou měl sezonu. Snaha mu nelze upřít, ale on je tam od toho, aby dával góly..... se Švýcarem to dostal dvakrát mezi kruhy a dvakrát netrefil o půl metru vůbec zařízení. V tomhle prostě nechápu, že jsme nevzali toho Kulicha. Argument typu, že není na MS vyzkoušený prostě neberu..... třetí rok po sobě hraje seniorský hokej, z toho druhej rok v Americe, všechny sezony standardní výkonnost, v bruslení není problém a ten gól prostě umí. V tomhle mě Rulík trochu zklamal, je to generační talent, Finové Švédi by ho vzali určitě, ale tady v Čechách je to prostě jinak. Navíc mohl přijet relativně brzo, oproti případným posilám z NHL, tam se to dost komplikuje a třeba přijet pak rovnou až na play off, nic moc, plus ty hráči můžou být zraněný. Nevím no, za mě zbytečný luxus ho nevzít......
  • upraveno 15. květen
    Očekávám stejný scénář, jako Zaťovič, Flek .. skončí smlouva a už ho tu neuvidíme
    Post edited by kinkis on
  • Jemu bych přál jedině zahraničí...nerozdýchal bych, kdyby šel někam v rámci extraligy
  • ke kulichovi - me nestve, ze ho ted nenapsal. mist ma malo a chtel hrat na kompletni 4 utoky (letos jsme zacinali s dobrejma tymama). me spis stve, ze se tvarime, ze kdyz neprijede Pasta nebo Necas, tak tu produktivitu vyresi Lenc s Kovarcikem. ty kluci jsou super bojovnici, ale zase typove 3-4 lajna pro narodak...

    Chapal bych kdyby Kulichovi rekli - prijed, ale nemas jistotu, ze te napiseme. uvidi se podle NHL a pripadneho zdravotniho stavu hracu...

    s Vranou obdobne - nevim jak to ma v kabine, ale pokud je to cajk, tak dle meho v pripade nasi produktivity, je lepsi dopsat jeho nez Lence pokud neprijede nikdo z NHL...  
  • Repre trénovala usilovky s našima? Tragédie...
    1. Vary přitom byly považované před minulým ročníkem za černého koně ligy. „Říkalo se, že se posílilo, ale jsem za to, že jsme oslabili. Přišli jsme o Petra Koblasu i Martina Kohouta, vsadili na cizince, kteří neměli takovou produktivitu. Zetterberg dal ve Švédsku přes 20 gólů, ale liga je jiná. S Iikkou Kangasniemim nenaplnili očekávání.“

      Byl problém s nastavením, v jakém do Varů přicházeli? „To ne, výborný přístup, makali, dali tomu všechno, ale byla to jiná soutěž. Když jsme se bavili s Iikkou, říkal, že ve Finsku jsou mladí kluci, hodně se bruslí, není to tak silové. Na začátku měl třikrát otřes mozku, jinak suprový hráč. Zetterberg měl zase problém se srdcem, pro něj taky těžká sezona. Lepili jsme to, pořád rotovali. Snažili jsme se, ale s tímto týmem jsme udělali maximum.“

  • S tím Beránkem. 

    Celkem se divím, že se o něm nyní píše, protože to co předvádí nyní předváděl i v Brně i přátelácích. 
    Celou sezonu tohle dělal, takže najednou lidi začli sledovat i jiné hráče. Čecháčkové na něho nadávali a přitom hraje svůj lepší standard. 

    Letos ale v KV neměl tak dobrou sezonu dle mého, myslím si, že byl zklamaný, ale to formu vytopoval na závěr velmi dobře. 

    Problém, ale u Beránka je, že pro ostatní týmy je do 2-3 lajny drahý a to stejné i v zahraničí. 
    KV mu ta "role" moc nesvědčí, protože se od něho má něco očekávat, ale prostě to nelepí. 

    Upřímně moc nevím do jakého týmu by se letos hodil. Upřímně bych ho chtěl vidět hrát jinde i v cizině. Jsem zvědavý jak to dopadne. 

  • Kinkis: Já jsem přesvědčený o tom, že ho v dresu HCE už neuvidíme! Má ve smlouvě výstupní klauzuli, zájem o něj byl už před MS a teďka po MS bude ještě větší..... Je v ideálním hokejovém věku a myslím, že jeho ambicí není šmidlat jen spodek tabulky ve Varech. Tím narážím na to, že tyhle kluci se budou rozhodovat i podle toho, jak ten tým posiluje, což je pro ně určitý signál....
  • Uklízečka: Nemyslím si, že pro ostatní týmy je do 2-3 lajny drahý. Pardubice, Brno by ho zaplatili. Vždyť si vem takovýho Adama Musila v PCE.... Kuba Flek v Kometě taky nezačínal v první lajně.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters