HCE Fórum

1610611613615616656

Komentáře

  • Hezký článek s Šírem, jsem zvědavej, jestli udělá ten další krok v kariéře.
  • Tady nikdo nebrečí. Všeci jsou pozitivně naladěni na novou sezonu. Mladé a dravé mládí bude bojovat, což si myslím, že na okraji sestavy je super. 

    Cizince snad seženou furt na trhu je dost zajímavých jmen. 
  • Tak jsme posílili nároďák a o kvalitu z NHL a ze 2 zápasů máme jeden celý gól :D :D :D ale teda co se hry v rohu týče, tam jsme bezkonkurenční, nikdo tam neodehraje tolik času, co my :D
  • @Uklízečka_kabiny_HCE jak jako Griger? :O jestli poustime i Grigera tak ty vole to uz nekomu uplne preplo ne?
  • Jestli Gigiho pustí, tak skládám zbraně dobrovolně, a začnu chodit na kuželky.
  • Gríger? Co by dělal na Kladně? Ten pokud odejde, tak jedině na Slovensko
  • S tím Kladnem tam byla spekulace u toho Grigera. Moc smysl to nedávalo, ale všichni víme jaké spekulace kolují. 
  • Podle mě nepotřebujeme ani golmana.. Vše je zalité sluncem a super 👍

  • Já dnes slyšel zprávu, že má přijít Irving. Nevěřím,ale doufat se může.
  • Ted čtu, že Hradec angažoval do brány Škorvánka, a Novase. Podle mě to v tý bráně oslabili.
    Novas už rozhodně není to co býval,a ten Škorvánek je sice dobrej golman,nicmene ne uplně tak skvělej.

  • Ať Senkypl zaplati Hyku a Košťálka a nebreči
  • Podle zatim toho letošního posilovani se spíš setri,zatim se privedla jen juniorka plus o trosku starsi hraci,takze bud nechteji pustit penize na poradny hrace,takte Hyka a Kostalek neprijdou urcite,nebo se neco taji a privedou poradny hrace,ze budem cucet 😁 ale jsem zvedaveh,zatim ani zadne spekulace a na foru na face jsou zatim v pohode,ze casu dost....,ale pokud doted nikoho poradnyho nesehnali,tak moc tomu neverim,ze privedou nejaky to eso.....
  • Je fakt,ze i ty spekulace ohledne prichodu nejak utichly.
    Ti co mely prijit jsou tady,dalsi podepsaly v jinem klubu no
  • Ten nároďák je slabej jak čaj...a hlavně exot Nedvěd ještě řekne, že by ani nevolali Kulicha, kdyby v AHL vypadl
  • Tak Kulicha bych bral do narodaku,ale oni tam radsi vemou Spacka,Stranskyho atd.....
  • No těžko říct,co za těmi výkony je. Někde jsem četl,že nechtějí úplně herně odkrýt karty. Tak jestli to tak je,tak za mě Ok, ale jestli ne, a budou se prezentovat takovými výkony jako teď,tak to dobré nebude.
  • To mi přijde jak blbost...nemůžeš hrát jak ponocnej, když to máš jako generálku na ms, hraješ doma, máš vyprodáno, tak přece nemůžeš dát za tři zápasy jeden gól
  • To je pravda
  • @LukasCZ to mi připomíná slavnou covid hlášku jednoho oligarchy z ANO, který prohlásil že" ti kteří měli přijít nepřišli" 😄
  • No jsem hodně zvědavý  :#
  • Takze ani zadnej topovej bek😀😀😀 kdyz si vzpomenu jak to pri tom winterclassic sebejiste rikal..achjo, fakt saskarna.
  • Takže Rymon nic
  • Bery na MS
  • Zaslouženě
  • Nemeli to vydat až v 9? :D
  • @VANEKnaZDI nepocital jsem s nim skoro vubec po te sezone co ted mel
  • Topovej bek z TŘETÍ švédský ligy, už jsem  to tu psal.. Nevim, co víc chcete 🤣🤣


  • Trochu kontroverzni otazka - Bery bude dalsi sezonu "bez" letni pripravy, bylo by pro Vary lepsi, kdyby nominovan nebyl? :D ale kazdopadne gratulace
  • Mám v tom trochu zmatek. Chápu správně ze dneska nominoval na MS 26 jmen, ale může jich mít jen 22 (do pole). Takže 4 pojedou ještě domu + část logicky nenapíše protože bude čekat jak dopadne NHL. Já jen s tím Bery a s tou nominaci… každopádně velkej úspěch a dle myho těch 26 zůstane s týmem dokud to plně nedopisou
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters