HCE Fórum

1609610612614615649

Komentáře

  • Na foru HK pisou, ze k nim prijde jako dvojka Novotny. Udajne mel brat v Bolce 400
  • Oficiální stránka na FB píše, že kádr ještě není zdaleka kompletní tak jsem zvědav
  • Ty vole můj kamarád hral v té 4.třídě xD
  • Bery hrál dneska výborně, mnohem lepší jak Zadina, Stránský...škoda těch šancí
  • Stránský za mě v repre nemá co dělat, i ve Varech když jsem byl na jednom tom zápase s Rakouskem tak se mi ten hráč absolutně nelíbil
  • Nemá, je to přesně ten hráč, kterej na klubový úrovni je výbornej, ale v repre vždycky vyhoří. Stejný jak Michael Špaček
  • Jinak jsem koukal na toho Kahuna a ten má smlouvu ve Švýcarsku až do roku 26/27 tak nevím zda je nějaká šance že by dorazil. Sekáč je teď bez smlouvy podle elite....

  • Nevim, jestli je Kuba i tady na foru, ale ono je verejne tajemstvi, ze Bery po konci smlouvy ve Varech konci?
  • > @kinkis napsal(a):
    > (Image)
    >
    > Nevim, jestli je Kuba i tady na foru, ale ono je verejne tajemstvi, ze Bery po konci smlouvy ve Varech konci?

    To je divny, proč by teda tady v okolí varu sháněl pozemek na stavbu roubenky…a nejlépe pozemek blízko lesa kvůli myslivosti?
  • Od toho Jakuba vidim docela casto tweety,ale vetsinou nema pravdu.Tak se plete i ted.
  • upraveno 3. květen
    Kuba je dobrej, ale info má někdy tak napůl…taky jsem slyšel o tom pozemku
    Post edited by Xaxxz on
  • Nevíte někdo jak je to s novými posilami? Jestli je někdo nový podepsání? A jak je to teda s Adamem Poláškem? 
    Děkuji za info .
  • Tadeas

    Zatím se nic uplně neví. 

    Když si to tady pročteš nazpátek,tak je tam psáno mnoho příspěvků k tématu ( posily )

    Nechme to koňovi, ten má větší hlavu.


  • Jako musí se nechat, že čísla obou jak toho beka tak toho útočníka co jdou do Plzně to je něco...jasně je to Slovensko , ale ten bek má i cm i kg...zvědavej jsem na ně...
  • Kolem Mehrezka pry udajne stale krouzi zamori, ale jmena rozhodne zajimava
  • Jsme jedinej tým, kterej neposiluje, nebo jo?? 👀

  • Jako těch oznámení bylo málo. Co třeba takovej Olomouc 🤣 apod. Kladno taky nic nemá.
  • Type your comment@three7
    No zatim ani jedna posila do prvnich dvou lajn....citim pruser
  • Olomouc ani posilovat nemusí...tam mají vždycky tak jeden příchod během léta, jinak hrajou skoro v nezměněné sestavě, ale výsledky mají, tak proč to měnit
  • Jinak ten Archambault je prej dost náladovej a vůbec nehraje fyzicky, něco jak Rachůnek...aby jim ještě během sezony nezmizel.
  • Hele co ta Vítkovická posila Yetman. Nechtěl ho Dada tady?
  • Taky jsem prekvapen,ze se celkove neoznamuje vice prichodu do jednotlivych tymu.Pred 1.5 bylo snad oznameno vice zmen,nez po oficialnich oznameni.
  • oba hraci PLZ jsou zajimavi. I kdyz koukal jsem na jedno finale na SK a ten bek mi prisel suuuuuper pomalej a neohrabanej. ale s jeho parametrama a cislama, skoda nezkusit. 
     
  • Yetman je druhá Švédská, takže jako Zett...nemá špatné statistiky, ale ta extraliga naše je fakt těžká ! Mnohem víc cizincům vyhovujiu ligy okolo jako Del , Slovensko atd. ..tady se prosadí 2 z 10 ...no jsem zvědavej na naše jména mimo ČR, protože tam je to mimo kvality ještě adaptace...
  • Jasper by asi nakonec měl jít do Košic
  • Vždyť pohoda, u nás bude první lajna Kofroň se Šírem a vzadu Rulik
  • @rumburak

    Lajne beastu! Ty ten Sokolov zvednou. Je tohle forum Sokolova, že? 
  • spis se to vyvinulo na forum uplakanku…  ;) 

    ale zkusím trochu pozitivně . Líbí se mi ta idea toho kempu pro juniory. Je fajn dat prostor mladým ať se ukážou. Proste ten neustálý pocit konkurence je musí hnát dopředu. Pěkný článek na webu…
  • Zlatý naše forum…když jsem dneska napsal na Pardubický forum legitimní otázku, jestli čekali něco jiného než to, že začne Dědek vyhazovat, tak jsem dostal po dvou minutách IP ban :D
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters