HCE Fórum

1597598600602603649

Komentáře

  • At je to jak chce,Rachna furt patri mezi ty produktivni(bodujici) hrace co mame v kadru.

    Nicmene pokud nevyhovuje trenerum v planech,proc ne.Aspon za predpokladu,ze prijde adekvatni nahrada.
    Ale pokud je pravda,ze mozna odejde tak to je slusnej pruvan kabinou+mozna jeste ten Hamalcik jak se spekuluje a Ikka?.

    Suma sumarum ohledne spekulaci k nam-Polasek,Sir,Prochazka z Kladna,mozna Kurovsky,Sik??Rymon a Sapy.

    Zatim zadne extra spekulace(jmena) jsem nezaregistroval.No jsem fakt zvedavej co se deje v kancelarich HCE 😀
  • Xhekaj je totálně mimo realitu, zase je to napůl Čech a chtěl by reprezentovat, to znamená, že by musel u nás odehrát dvě sezóny, pokud se nepletu
  • Lehce se vložím do debaty. Rachna jde do Brna. Koblasa zůstává v Litvínově bo je mu tam dobře. Prachy solidní, od baráku na zimák pár minut a manželka je z Chomutova. Nemá důvod odcházet (jeho vlastní slova). No a co se příchodu týče, tak určitě Šik z Jihlavy. Je náš a tak dostane šanci. Na 99% by se měl vrátit i Sapoušek. Víc zatím nevím. Konec hlášení. 
  • Tak jestli půjde opravdu Rachna pryč tak doufám ze tady teda udrží Kangu a seženou mu střelce protože Rachna tady nejspíš za malej peníz nehrál…i když vlastně tady se chvátali majitele ze peníze nejsou problém 🤷🏻‍♂️😀
  • upraveno 18. duben
    Rachnovi patří dík, však tady hrál téměř nepřetržitě od 15/16 a svých téměř 30 bodu za sezónu dělal pravidelně, teď už je to snad druhej nejproduktivnější hráč HCE…ale je fakt, že i v 19/20, kdy měl přes 50 bodů měl snad -8, takže to hráč do defenzívy fakt není a často mě s těma jeho kličkama a předržovánim puku při přesilovce neskutečně točil
    Post edited by Xaxxz on
  • Porad myslim, ze Rachna ma co dat temer kazdemu extraligovemu tymu. je jen otazka jak ho vyuzijes a jakou pozici mu das v tymu. u nas bylo trochu nestastny, ze to bodove lezelo na nem s Gigim (ze zacatku sezony). Myslim, ze na to hrat 1. lajnu uz Rachna nema... Souhlasim, ze mu patri velky dik za to co tady predvedl. 

    Sik a Sapi lepsi nez Bernovsky a Prikryl. kazdopadne to porad nejsou ty bombardaci, ktere nutne potrebujeme.   
  • LukasCZ: Martin Procházka sem nejde. Zůstává na Kladně.
  • Počkám si na oficiální až to z Rachnou bude...ale nebejt jeho a Gigiho a jejich bodů v první půlce sezóny tak jsme v baráži ač měl na konci -20 což je ale taky obranu a to že neměli pořádné levaso a furt se tam někdo točil...
    Má zvláštní styl kterej se někomu nemusí líbit to je ok , ale jsem hoooodně zvědavej na případnou náhradu,protože to pak nejsme jen bez první lajny , ale skoro i bez 2 kdyby nebyl Kanga...
    A pokud jde do Brna je to naprosto jasný proč-Kuba Flek si ho,, vyžádal " takže příští rok Gigi ? A pak budem zase čumět jak vejři jak tam tahle lajna bude Top!
    Když seženou lepší tak ok a budu mlčet, ale jak se tu píše Šik,Šír, Sapi,Procházka 2 to není ani jedno jméno na první 2 lajny
  • A nevite ciste nahodou zda je snaha o zpetne ziskani Kohouta?

    Takze Prochazka taky ne.Tim se nam ten vyber spekulaci docela krati.
  • Psal jsem to už dříve, problém je, že Rachna, Griger, Ceřnoch, Beránek, nikdy nebudou hráči do 1-2 line, protože prostě nemají konstantní výkony. Rachunek první 1/4 nejlepší náš hráč, v dalších čtvrtinách doslova neviditelný. Jeho zasluhy tu jsou nic proti tomu, ale poslední dvě sezony, prostě dostává víc golů než aby je dával nebo připravil, to je prostě holt špatně. Nemůžeš mít po 2 sezonach -20 to je prostě něco špatně

    Jako Rachunek do Brna mi příjde trochu fantazie. Ono se to nezdá, ale v Brně je přetlak v útoku. Rachunek Griger Flek lajne už nebude. Příjde mi to jak fantazie na to o jaký zájem v Brně je a měl by tam jít Rachunek? Však jak komicky to zní :D  
  • @LukasCZ Kohout jde do Olomouce
  • > @Uklízečka_kabiny_HCE napsal(a):
    > Psal jsem to už dříve, problém je, že Rachna, Griger, Ceřnoch, Beránek, nikdy nebudou hráči do 1-2 line, protože prostě nemají konstantní výkony. Rachunek první 1/4 nejlepší náš hráč, v dalších čtvrtinách doslova neviditelný. Jeho zasluhy tu jsou nic proti tomu, ale poslední dvě sezony, prostě dostává víc golů než aby je dával nebo připravil, to je prostě holt špatně. Nemůžeš mít po 2 sezonach -20 to je prostě něco špatně
    >
    > Jako Rachunek do Brna mi příjde trochu fantazie. Ono se to nezdá, ale v Brně je přetlak v útoku. Rachunek Griger Flek lajne už nebude. Příjde mi to jak fantazie na to o jaký zájem v Brně je a měl by tam jít Rachunek? Však jak komicky to zní :D  


    Tak si třeba v Brně zakládají starou gardu…když tam berou Bartejse, Rachůnka…vrací se Gulaš, nebo ještě lip…dělají varsky Béčko 😂
  • @kinkis jako maskot?
  • Docela skoda ze MS v hokeji zen nebude u nas v KV,ale v Budejkach..
  • To jo..jak se mi to zdalo v sobotu takovy trochu trapny ta atmosfera,tak tam to na me pusobi jeste daleko hur😀
    A tema Rachunek- me vubec nevadi jestli odejde..uz tady v sezone nekdo psal,ze rikal,ze ho to tady nebavi.. jako Brno je za me ulet, ale prejme mu to. Zaslouzi si podekovat,az sem dorazi jako souper👍
  • upraveno 18. duben

    Je tohle fakt uz "ofiko" v pozadi hotovy? Jestli jo, mame minus dalsiho hrace co hral 1.-2. lajnu a s ohledem na spekulace, kdo ma prijit, zacinam byt vic nez nervozni.

    Kazdopadne goly daval, dozadu tezka bida. Obcas na lede na zabiti pac vypadal, ze ho to ani nebavi. Ale svoje odehral, body udelal ale svou hrou vlastne i ztratil.
    Post edited by kinkis on
  • @kinkis Můžeš ukázat odpovědi co tam psali. 
    Já jsem pro at se to jádro vymění prohodí / okysličí. 
    Spekulací moc není i jinde. Jako pár dní a už to vypukne. 
  • @Uklízečka_kabiny_HCE nejvic me rozesmal komentar, kde nekdo psal, ze Rachna by mohl byt stejny typ jako Vondracek :D to jsem se od srdce zasmal


  • Docela zajímavej článek.

    Co se týče vyvolených pro nadcházející sezonu tady ve Varech. Nechme se překvapit, bude to určitě fičák jak slibovalo vedení,tak jsem na to zvědavej, jen doufám,ze jména jako Šír, Šik, Sapoušek apod, byla jen nějaká špatná iluze.


  • Mám tu jednu takovou JPP ohledně Rachny…prej proběhly nějaký pohovory s hraci kteří mají smlouvu a bylo jim řečena nějaká vize jak se s nima počítá,jakou roli a do jaký lajny atd atd a Rachnovy se to nějak nezdálo proto dostal svolení teda odejít.

    Na jednu stranu to je logické a věřil bych ze tomu tak je a asi se Rachnovy nelíbila vidina 3.lajny a možná 2. když by “zahrál”, ale nevěřím ze by mu v Brně nabídli něco lepšího než 3 lajnu, ale zase tam je blíž domovu.

    Na druhou stranu mi to přijde divné, jak můžou vědět jak si ten tým sedne a jak budou hrát a pak by to i znamenalo ze už mají podepsaný nějaký hrace do prvních 2 lajn kteří jsou nebo by měli být lepší jak Rachna. 🤷🏻‍♂️
  • Ať už ty příchody dopadnou jakkoliv, já doufám v jedno: od 1.5. zveřejní klasickej seznam posil a nebudeme tady muset trpět zase nějaký Lord of Pucks :D
  • Boleslav kupuje co se da, ale me to prijde jak kdyz nekdo hraje videohru :D jsem fakt zvedavej jak s timhle dopadnou, treba budou hrat nahore, ale ja tomu moc neverim
  • @Xaxxz- Lord of the Clowns from the 2nd Australian hockey league 💯%
    Tomu bych věřil maximálně 👍



  • Možná přijde jeden českej obránce ze zámořský juniorky, ale ani tam moc nezářil. Byl tam poslední dvě sezony
  • Jako jsem rád, že Rachůnek ma svolení odejít. Já jsem to o něm psal na discordu. Chci vidět, jak bude hrát v jiném týmu.
  • @kinkis ano hrají totiž MY team v NHL a jaký jím padly kartičky, tak to náhodně poskládaný 🤣🤣🤣🤣
  • Jak už jsem psal. Za mě pro nás ale i pro něj ok. Přeju mu, ať se mu daří a díky za vše, odehrál toho za nás fakt raketu.

    A teda to je 10. odchod, možná 11. jestli se nedomluví s Ikkou. To už je slušnej fičák a spekulace o příchodech nula. Jsem hodně nervózní jak tohle celý dopadne.
  • Jak to asi dopadne... Tým se doplní (ne není to to samé jako posílení) a bude hrát o 6. (8-14.) místo jako letos 😂

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters