HCE Fórum

1600601603605606640

Komentáře

  • Kanis: Bruk ho sem chtěl, ale jak správně píše Pone, bylo to jinde neprůchozí, a to měl přijít jen na try out.
    Kinkis: To je Tvůj úhel pohledu, za mě je to ale právě o těch rolích na těch týmech, jak tady správně píše bxl....
  • z pohledu rizeni sportovniho useku to u nas bylo hrozny. souhlasim, ze ma mit jednatel/majitel nejake pravo veta, ale snad nechaji sportovniho manazera s trenery delat svou praci a dostanou k tomu dostatecnou duveru. hodnotit budu az uvidim jak to bude fungovat smerem k nove sezone. 

    co se tyce baraze. mam trochu jinej nazor nez vetsina. obecne jsem spis pro uzavreni extraligy pri snizeni tymu o dva. mezi chance ligou a extraligou je za prve vykonostni rozdil a z tech tymu druhe souteze nevic skoro nikdo nesplnuje materialni podminky na postup... osobne bych i snizil pocet tymu v chance lize a udelal z toho trochu atraktivnejsi soutez. ale je mi jasny, ze jsem v tom mensina, ale predstavte si, ze by letos postoupil VSE. pres pulku tymu by se muselo zmenit, pokud by nedostali vyjimku tak nehrajou na svem stadionu atd. 
      
  • Upřímně většina telh týmu tam ma farmy. Reálně podstoupit může. Zlin, Vsetin, Poruba a Jihlava, ostatní jsou farmy. Stadion ja extraligu ma asi Zlin a Poruba.
  • V Jihlavě se usilovně staví za 1,8 miliardy. Až to budou mít hotové, ambice tam určitě budou.
  • @Flaksa34 myslis ty Vitkovice? Ber to trochu s rezervou, tohle jsem vycetl z komentaru na twitteru, facebooku atd, takze tam vime, co chodi za lidi. Ale proste mi neprijde, ze by to ve Vitkach bylo nejak vyrazne lepsi. Simickovi se dost nadava, jak klub vede aspon teda na tehle sockach.
  • Flaksa: Nemyslel jsem Vítkovice, o tom, že to tam nefunguje vím svoje, znám se s Dejkem dobře, takže vím. Narážel jsem na toho Marcela.....Nemůžeš dopředu říct, že to bude stát za hovno, v týmu bude mít nějakou roli, nebude drahej /v rámci nějakýho týmového budgetu Ti zbyde víc peněz na někoho jinýho třeba..... atp.
  • @Flaksa34 uznavam ze u nej jsem moc neresil hokejovou stranku protoze proste odsouzeny nacka bych v tymu proste nechtel at je to hokejista jakej chce..
  • Jinak na tom discordu se objevilo tohle jmeno v souvislosti s nama, udajne jsme mu meli nabidnout hodne penez aby ho nepretahl nekdo jinej z ELH

     https://www.eliteprospects.com/player/221513/tarmo-reunanen
  • Statistiky celkem dobrý ten Reunanen. Jestli to je ten bek number one kterého potřebujeme, nevim. Ale taková finská první lajna by mi ani nevadila 😅
  • upraveno 24. duben
    Reunanen je obránce jako kráva, až mi to přijde moc dobrý pro nás.
    Post edited by rumburak on
  • Docela jsem prekvapenej,ze plno lidi to tam za hotove ze prijde i Šalda a David Moravec juniuor.
  • Sice jen 4 zápasy, ale i tak je to bývalý Ranger, takže tím víc by se mi u nás líbil 😀
  • Ja upřímně nevím moc a o koho se jedná.. nechám se překvapit a těším se.
  • Aby z toho zase nesešlo
  • Asi tak, dokud to neuvidim ofiko tak tomu neverim :D
  • Zacina byt tech spekulaci cim dal tim vic. Myslim si, ze 1 jmeno bude uplne prekvapko a min 1 jmeno bude dobrej vabank…

    Porad mi ale chybi ta financni investice, o ktery majitele mluvi, ze pripravena je. Treba si to schovame na podzim a ulovime neco tam…
  • Hockeyettan - to je liga, kde budeme letos vybírat 🇸🇪 🤣



  • Co ten Tralmaks? Ten na Kladně prej končí a má zůstat v Čechách. Nejde náhodou k nám? 
  • Finanční investice bude v 24/25 Zámořský na další season. A tam se to rozjede 😀
  • Dobrý den,
    měl bych na Vás pane inženýre,tři dotazy:
    1) zveřejníte ještě nějaký příchod před 1.5.?
    2)kolik máme v současné chvíli hráčů se statusem cizince?
    3)neuvažovali jste nad angažováním hráče E. Tralmakse?
    děkuji za Váš čas a odpovědi


    Odpověď:
    Dobrý den,
    1) Ano, většinu.
    2) 5.
    3) Uvažovali, ale je to u něho složitější, navíc má ještě smlouvu pro příští sezónu na Kladně
  • Jinak na Discordu se to se spekulacema ohledně nás docela rozjelo
  • Odkaz na discord prosím
  • Jen se priprav, ze je to tam hodne specificky, ne kazdej den na to mam naladu :D ale info je tam zajimavy
  • To máš pravdu 😀 zvláštní názory jsou tam ohledně přestupů😀
  • Pro ty co nectou discort tak spekulace ktere jsem tam postrehnul ja za tu dobu,ale jsou fakt spekulace tak to berte s rezervou 😀

    Sik,Polacek,Salda,Jasper,ten sved,Tralmaks,David Moravec junior,Rymon.
    + nejaci mladici co hrali za U20

    Ale rikam znova,jen kopiruju o cem se tam mluvi.Je fakt,ze nekteri tam maji dobre informace.
  • + zámořskej hráč ze Slovenska
  • Z Poláška po tomhle play off nemám vůbec špatný pocit, hraje dobře. Jestli klapne ten Reunanen, tak ještě jedno lepší jméno do obrany a mohlo by to vypadat slušně. Jasper dobrý hráč do 3 lajny a možná 2 přesilovky, Tralmaks podobně, pořád čekám aspoň 2 top útočníky.
  • Jako pokud by ten Tralmaks byl pravda, za me by to byl naprosto ok krok od nas. Ukazal, ze i v naprosto bidnym Kladnem umel davat goly. Sednout mu to u nas nemusi, ale lepsi nez zkouset nekoho, kdo ELH nikdy nehral.Vetsina golu pry byla strela z prvni po dobre nahravce coz si dost rika o spolupraci s Ikkou, pokud by pokracoval. 
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters