HCE Fórum

1596597599601602649

Komentáře

  • Jedna momentka. Bohužel není to photoshop 
  • Jak tohle nekoho vubec napadne napsat :D ach jo ..
  • No ja si myslim,že nejde tu brankarskou pozici podcenovat. Jasny Frodo,nicmene za nim opravdu tak silní taky nejsme.
    Habal víme,zachytat umí,nicméně uplně se mi to nezdá. Hamalčík Nám taky asi když se nedejbože zraní Frodo ( ctvrtfinále ) nevychytá.
    Všude jinde mají víceméně vyrovnanou dvojici,my určitě ne.
    Tohle by se mělo taky nějak řešit.
  • To je taky kus vola tohle…borec tehdy psal něco na FB ve smyslu toho, že on by tu manažerskou pozici dělal nejlíp a že mu to mají dát, že jim ukáže, jak se to dělá :D
  • Hamalcik poradnou sanci se ukazat ani nedostal. Za me dalsiho golmana 100% netahat sem, problemy mame jinde
  • Hamalcik by mel mit podepsáno jinde.

    Jinak bavili jsme se tady nekdy v zime o jménech, co budu na trhu a nemaji podepsáno. Kdyz sleduju to PO a videl jsem toho kupodivu dost, tak reknu 3 jmena Ocelářů - Adámek, Šenkeřík a Kurovsky. Nic extra drahyho, nic extra prehnanyho (nasli by se jini), ale ja bych je v tymu chtel.
  • Celkem jsem se divil, že po Šenkeříkovi, po konci v Motoru nesáhl, žádný jiný tým v EHL. Taky bych ho rád u nás viděl, přeci jen tu měl nejlepší léta...
  • Sparta bude mit taky asi vyprodej.Urcite par zajimavych jmen tam je.
  • Třinec výborně, jen tak dál
  • @LukasCZ

    Ze Sparty bych tady rád viděl toho Beaudina
  • Irving, toho už zmiňuju poněkolikáté.
    Výbornej,trvdej bek.
    Sledoval jsem ho, když jsem tam byl se podívat s tím Třincem minulý týden.
    Sice jsem se na něj zaměřil poprvé, nicméně,že by zrovna jenom v ten den zahrál super zápas,se mi nechce věřit.
    Musí to takhle hrát + - pořád.
    Tvl já když vidím ty Třinecký hory v obraně,tak zahazuju peněženku a utíkám.
    Když hrajou s námi,tak to tak úplně nesleduju, páč sleduji naše hráče, nicméně teď k tomu mám prostor nezavislej,a to je fakt souhra, sladění, prostě obraná hra predpisova.
    Tvl jak si tam Kundrátek v ty rychlosti obral toho Pardubicaka úplně čistě,a jen tak si to hodil metr od něj,a dojel si to,a ještě založil útok do nebezpečný šance, nádhera.
    Njn.
  • Videl bych to tak nejak, doufam ze obrana je podepsana a aspon 2 borci do prvniho utoku taky.

    Frodl - Habal - Hamalcik

    XXX - XXX
    XXX - Plutnar
    Dlapa -  Mikyska
    Huttula

    XXX - Jiskra - XXX
    XXX - Griger - Beranek
    Rachna- Cernoch - Prochazka
    Redlich - XXX - XXX


  • Hamalcik udajne pryc, takze chybi jeste trojka golman jestli se nebude spolehat na Ebenstreita

    + si myslim ze i s ohledem na smlouvy ani Cece ani Rachna nebudou hrat 3. lajnu, ale Rachna za me by vyse hrat nemel, hrozne golu jde za nim a jeho +- bylo strasidelny

  • Hamalcik snad nejak koketoval se Vsetinem
  • @Dave Jak mam Jiskru rad, ale nechat ho hrat prvniho centra znamena, ze nemas hrace (na centra) co bude delat v prumeru bod na zapas. co se tyce obrancu, tak nevim zda bych se nespokojil se dvema, ale kvalitnima. teri obranu nebo sedmeho obrance muze hrat treba Tomecek.  
  • Jiskru chceš hrát v 1 ci 2 line pro jeho rozvoj.
  • Jak už někdo psal, tak Bery, Černoch, Rachna a Gigi tady nejsou kvůli třetí lajně. Podle toho jak to sleduju si myslím že s tímhle se nehne. Tím že jednají ještě s Ikou tak moc prostoru pro top útočníky nezbývá protože Ika asi taky nekyvne na to aby sem šel hrát 3 LAJNU. Takže bez toho aby se někdo z výše zmíněných posunul do třetí lajny se velké posílení útoku konat nebude, protože zbývá jedno nebo dvě volná mista.
    Ve třetí a čtvrté lajně už taky moc změn nečekám (spíš žádnou) protože podepsani jsou Jiskra (taky bych ho radši viděl v prvních dvou lajnach), Redlich, Procházka, Kružík, možná druhý Procházka z Kladna (asi), Koffer, Kofron, možná Sapousek a Rymon (i když na rozdíl od vedení s tím nepočítám) a pak fronta našich mladých kteří by měli dostávat příležitost. Prostě těch hráčů máme teď tolik, že buď by muselo dojít k výměnám aby se tu objevily nové tváře a nebo budeme hrát to co je protože nejsme klub který si může dovolit držet dvě lajny hráčů navíc.

    Můj typ je že je momentálně snaha o domluvu s Ikou, shání se jeden top útočník, pak Procházka z Kladna a pak budeme rádi za nějaké 3 schopnější obránce. Větší změny nečekám.
  • Od centra v prvni lajne (pokud se chceme dostat do 1/4 finale) ocekavam prumer bod na zapas. Dle meho (pri vsi ucte k Jiskrovi) takovy bombardak nebude. Pokud zadny centr neprijde, tak z tech co jsou k dispozici by to vyslo na nej, ale pak bychom mozna meli prehodnotit cile.   
  • upraveno 17. duben
    Ikka za me je ale top hrac do 1./2. lajny, jen k sobe opravdu potrebuje strelce, ktery ty jeho nahravky promeni. Porad doufam, ze Ikku udrzi
    Post edited by kinkis on
  • @kinkis
    Ještě furt je ve Varech, potkal jsem ho v tom jeho autě na Tržnici :D
  • To je pravda. A nejen on, koncovyho strelce potrebuje celej tym😁 verim ze ten tym se snad zvedne a nektere individuality se projevi. A taky doufam ze to budeme vic hrat vepredu na obrance. Muzeme si rikat jak byli nasi obranci neproduktivni ale nase celorocni presilovky "vsechno na Rachnu" nam v tom moc nepomahaly, ani celkove hra v utocnym pasmu.
  • Xaxxz- ja jeho auto taky dvakrat videl na trznici, ale sedel v nem nekdo jinej.
  • Já myslím, že borcům typu Rachna, Černoch, Griger, Beránek, Plutnar - úsměr zamrzne, až je budeme vídat ve 3 lajně, protože výkonostně to jsou tak nevyrovnání hráči, že prostě se tam dostanou at chceš nebo ne. Rachůnek by měl už 3 hrát dávno. Jeho -20 je strašných, a když člověk vidí co tam předváděl, tak by ho hned poslal doprdele. Ten už by tu neměl bejt. Zní to tvrdě. Naštěstí smlouva 24/25 - jeho ani nevymněníš, protože ho nikdo nechce. Takže přístí sezonu konečná a vrátí se do Zlín stejně tam postuje na ig něco zlínského kraje. 

    Takže si fakt myslím, že borcům tu skončila dovolená a Patera s Moravcem jim prostě daj. 

    Kanga já nevím proč u Kangy vás nesere náš scouting.... však to je tak do očí bitelné, že mě to furt sere, když vidím jeho jméno. 

    @xaxxzz a @martin25 jako sorry, ale fin podle mě není v KV, logicky co by tu dělal. Ten se vratil do finska a tam řeší tu situaci. Podle mě to dali Paterovi nebo Moravcovi nebo nějaká new posila :D :D 

    Doufám, že rachunka už v přesilovce neuvidím. 
    Nejlepší střelu má Kružík bohužel ho s kangou nevyužili při přesilovce, protože Bruk se těšíl na jeho angažmá do Ostravaru 
  • No vzdyt pisu,ze v tom jezdi nekdo jinej. Urcite tady neni,co by tady delal😀
  • Uklízečka 
    Aby ses nedivil s tou Rachnovo smlouvou ještě na další rok 🙂
  • Příští sezona je jeho last ve Varech. 24-25 ENDE!
    Klidně si to vyfoť, ale stojím si za tím.

    V tom útoku je přetlak průměrných borců. Jak to doplní jsem tedy hodně zvědavý. 

    @VANEKnaZDI
  • Já to myslel tak, jestli ta poslední nebyla tahle. Něco se šušká. 
  • Uprimne Rachnovi diky za veskerou odvedenou praci, ale jsem nazoru, ze uz by nechybel. Jeho odchod by me nemrzel. Ale svou stopu 100% nechal a zaslouzi si diky.
  • Přesně tak, Rachna tady už dlouho nemá co dělat a už vůbec ne na přesilovce. Bohužel má smlouvu, takže mu musí totálně zredukovat ice time. Možná by pak mohl i konečně bruslit naplno když bude hrát jenom 10 min na zápas.

    Plutnar, otřesna sezona, ale v předkole se trochu zvedl, myslím si že kdyby se k němu našel zkušený borec tak by mohl předvádět výkon vhodný pro extraligu.

    Jinak nevěřím tomu že management sežene prvního centra, to se nedaří ani těm nejlepším klubům v extralize. A já si právě říkám kdo jiný to má hrát než Viťa? Odchovanec, má být hlavní tvář klubu a musí teď udělat ten další krok. Prošte od trenéra musí dostat tu příležitost aby z něj ten první centr právě vyrostl. Takovej Rychlovský minulou sezonu 22 bodu, Navrátil z Olmiku 24 bodu a letos už repre. Kdyz se Jiskra bude plácat ve 3 lajně tak lepši nebude.Tak snad se najdou tři kridla do prvnich dvou formaci a lets go! Když jeden z nich bude Kanga tak se nebudu zlobit. Jestli to budou hraci typu Sir a Prochazka tak muzou hrat rovou Kofron s Kofferem a pujdem opet do hajzlu....
  • Vím že to je mimo realitu: do hlavy se mi dostalo docela zajímavé jméno z Montrealu. To jméno Arber Xhekaj končí mu smlouva. Říkám že to moc nereálné https://www.eliteprospects.com/player/424429/arber-xhekaj
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters