HCE Fórum

1587588590592593700

Komentáře

  • Hele, Litvínov příští rok může zase hrát pod náma...ten rozpočet mají tak napnutej, že defacto teď mají last dance
  • Kometa musí být hodně slaná. A jejích sezóna je neúspěšná. Nějaké změny je čekají. Nevím komu konci kontrakty ale Moses, Furch, Kohout, možná i Lukeš. Poslední obchody z Varů se jim nepovedly 😂. Flek letos hrál dobře.. ale rozjel to až ke konci základní části od momentů, kdy podepsal smlouvu na 2 roky. A pokud za ty 2 roky kometa skončí před semi tak flek už si moc vybírat nebude.

    Jsem zvědavý zda dotáhnou toho Frka. A golmanske duo bude gólman z Poruby a nevím, kdo 1.
  • Tak Novotnák je volnej můžou zkusit dalšího exvaráka 😂😂
  • Ten půjde do Hradce/Kladna
  • Tusi se vubec co bude s Eismannem? Jestli pokracuje v klubu na jine pozici?
  • @kinkis

    To bude ten trenér obránců :D

  • Tohle nepsat ani ze srandy nebo to přivoláš 😂
  • Si to tady přečtou,a řeknou si,aaaaaa,to je dobrý nápad,nač shánět někoho jiného 😂😂😂
  • Tak Kohout z Komety do Olmiku udajne.
    Nejak jsem doufam,ze by se mohl vratit.Hral tu dobre.
  • upraveno 27. březen
    Já jenom nikdy nepochopím, jak vůbec někdo muže jít dobrovolně do Olomouce…prachy tam nejsou, aréna hnusná, město jakž takž, žádný ambice, fanoušci totální vymrdanci, GM totální buran…vím, že rok co rok končí před námi, ale vždycky do tý sezóny jdou s tím, ať se udělá předkolo a zbytek je úspěch
    Post edited by Xaxxz on
  • Rozhovor s Paterou…tvl 90% hracu pod smlouvou. Tak to je velka parada😀
  • @Martin25 kde to tam ctes? Ja spis zacinam byt alergickej na vetu "mame kvalitni tym, kdyz dobre doplnime, bude to dobre". To se rikalo uz tolikrat a vzdy se ukazalo, ze ty kvalitni hrace opravdu nemame.
     
  • upraveno 27. březen
    Jo ono tam puvodne bylo napsano, ze je 90% podepsano. Pry to cislo nesedelo, takze je to ted prepsany. Kazdopadne s nejakou velkou obmenou asi pocitat nemuzeme, bohuzel ani v obrane, ktera to potrebuje extremne. Odchod Bartejse a Havlina je za me malo, ale chapu, ze nejde vyhodit 3/4 tymu behem jedny sezony.
    Post edited by kinkis on
  • Většinou ty rozhovory jsou kecy. Podepsaný Hráči jsou protože jim dali nesmysl roku a on stejně by s tím nemohl udělat. Spíš chci vidět keho práci tak jsdm popřál štěstí a uvidí se.
  • Zase takovej povinnej rozhovor, ale tezko novej trener neco velkyho rekne…

    Jinak k Litvinovu - naprosto paradni vykony, clovek muze jen tise “zavidet”. A dalsi vec, kterou mozna zklamu. Orlen to nejspis zamazne diky zatim naprosto uspesny sezone.
  • To co je teď Litvínov,jsme měli být my.
    Hladoví po úspěchu, dobří hráči, kteří jsou zblázneni Kasickama a Koblim.
    Pak to jde samo,k tomu Frodo,no tvl,to by byla sezóna.

  • Frodo daval video z treninku stale s Iterskym, jak s nim to vypada? Pokracuje?
  • Kinkis
    Není to spíš rozlučkové video?
  • Já to viděl. Ale na konci videa mu děkuje 🤷‍♂️
  • Furt ten tým se musí doplnit stačí se podívat na eliteprospect.
  • @VANEKnaZDI me to prijde teda jako podekovani za ten trenink, ne ze by se loucil
  • Upřímně mám naše alternativní logo radši. A když už mám tu 3D tiskárnu .. :D
  • Šikovnej
  • Tak jo borci

    Kde jsou ty spekulace? Prý je něco podepsané a doufám, že se to nejsou posrané trenky od Eismana 🤣

    Takže

    Polášek
    Šir

    Kdo další?
    Kurovský a někdo další z Třince?
    Někdo z Liberce či Vítkovic?
    Les Lancaster?
    Někdo ze Švédska?
  • Nikdo nepřijde, přijde Rohan s Tomečkem a budou po nich chtít čtvrtfinále.
  • @Uklízečka_kabiny_HCE zatim spekulace jen Polasek a ten Sir.
    Kurovsky taky utichl.
    Na discortu taky ticho 😀 Prijde mi,ze kazde,,dobre,,jmeno co nema smlouvu je spojovano s Bolkou 😀
  • 🤷🏻‍♂️
  • Peníze mame,ale za hráče nedavame....jsem vazne zvedavej kdo prijde,potřebovali by jsme tak 3 útočníky, 3 obrance a budem radi kdyz prijdou dva hraci...
  • Já nevím co čekáte, já fakt nic nečekám.Mozna Polášek do našeho týmu dobrej bude, ale ten Šír, to pardon, to ne.
    Jestli mají v úmyslu tohle dělat dál,tak to můžou rovnou odpiskat.

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters