HCE Fórum

1585586588590591656

Komentáře


  • Njn,co k tomu říct. Jen snad to, je mu to přáno, škoda,že to není v dresu s Ečkem na prsou.



  • Takhle nějak by ta ventilace měla vypadat i tady. Nechápu, stejně jako Vy, v čem je pořád takový problém něco pustit ven.


  • Jediny spekulace co jsou je ten Polasek tady z fora a Sir z Liberce(toho jsem slysel od vice lidi).
    Ale rikam,jen spekulace.
  • Polášek dejme tomu, už to asi není co bývalo,ale dejme tomu,že tady by mohl být vidět. Na nějaký Top klub už to ale není,tam zapadne.

    A s tím Šírem, netuším,v čem by měl být lepší než Ti,co byli letos. Za mě to jedna z posil které potřebujeme není.
    Ale můžu se mýlit.
  • https://hokejkv.cz/clanek.asp?id=Robert-Slechta-Vsichni-na-lede-nechali-sto-dvacet-procent-14224

    Hezkej rozhovor, a velka gratulace Juniorům k postupu do semifinále 🤜💪🤛
  • upraveno 23. březen
    Pohoda. Včera jsem byl na naší farmě ve Wash. Mám tam pro další sezónu vytipované další hráče pro přesun do A týmu.

    Polášek taky vypadal dobře. 🤣
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • Aspoň to mládí nám dělá radost! I Dorost semifinále!
    Kéž by se podařilo vychovat pár kluků do Áčka co se uchytí! To je ta nejlepší možná cesta!
  • 4 formace Pardubic lepší než naše první přesilovka, smutný
  • Škoda že je ten Hradec víc nepotrapil. Ale halt ta kvalita na straně Pardubic je no..
  • @maverick juniorka také, spolu s dorostem top 4 týmy ligy, to je hodně dobrý!
  • Harkabus uz 13. golu v play-off Chance ligy, solidni forma
  • upraveno 24. březen
    Kinkis: Hele Harkáč je hráč, kterého bych zrovna zkusil ! Pk střelec...jasně má horší brusleni, ale z takového Kobliho se opravdu ligovej dělostřelec stal až teď poslední sezóny v pozdějším věku Kumstát podobně...30 není tak špatný už má zkušenosti...kdyby měl nahrávače ( Kangu) a dostal v přesilovkách čas myslím si , že by možná ukázal...když může dostat šanci takovej Přikryl a nebo Zett z druhé Švédské proč by nemohl náš odchovanec! Já za sebe bych mu laso hodil hele pod to zkusit jedna z posledních šancí na extraligu do Jihlavy se můžeš vrátit vždycky....než po něm sáhne někdo jinej a zase budem koukat! Taková Olomouc ho vytáhne a to bych byl naštvanej ...Pan střelec to je...neříkám první lajna ale přesilovky rozhodně ...vzhledem k bídě na trhu já bych ho bral nikdy nevíš! Šup s ním Kalousovi na seznam!!! 😀
    Post edited by maverick on
  • Jinak jako asistent co by dělal beky by se mi líbil i Franta Ptáček !!!
    S Litoměřicema dělá kus práce ! Je to Paterův asistent u repre..
    Má za sebou slušnou kariéru, takže moře zkusenosti a ještě tu má stopu jelikož tu dělal kapitána!!
  • Přesně to si myslím taky. 

    Já se jen hrozim zase těch zahraničních hráčů, o kterých říkali.

    Měli to prostě rozcerit dřív tady na trhu,osvedcenej hráč,dáš mu prachy jako všude jinde jim musí ty prachy dát taky, jinak tam za polívku hrát nepůjdou, i když je to vehlasnej klub, jako třeba Třinec, PCE, atd, že jo.

    Já taky nesouhlasím s politikou preplacet hráče, ale prostě ty prachy na to musíš vynaložit , pokud se chceš dneska koukat od 17 hodin na naše barvy ve čtvrtfinále ELH.

    Prostě to tak bylo, je, a bude vždycky.

    Nebo to pak dělat tak jak řekli, postupně, nic moc do toho nervat, tipovat si a ohravat hráče z vlastních zdrojů + někoho zkušenějšího k nim, a mít na to čas 5 - 6 let tohle budovat,a to je možná ještě málo.

    Ale to klub musí vyhlásit nejdřív předem do éteru.Pak to každej vezme za bernou minci, bude s tím fanoušek počítat, a bude věřit v lepší zítřky.
    Pak i sebemenší úspěch u toho fanouška vyvolá pocit radosti.

    Tvl čtvrtfinále,jinej cíl není,a pak všichni cumine, víme jak to dopadlo,každej je akorát nasranej,tohle je politika úplně obrácená realite.
  • V Pardubicích nejlevnější lístky na semi za 600 na sezení...na hlavní tribunu dokonce za 1100 :D
  • Kanis - Nebo to pak dělat tak jak řekli, postupně, nic moc do toho nervat, tipovat si a ohravat hráče z vlastních zdrojů + někoho zkušenějšího k nim, a mít na to čas 5 - 6 let tohle budovat,a to je možná ještě málo.
    ---
    To funguje v NHL při přestavbě, ale bojím se, že u nás by byla permanentní přestavba, protože v roce 1 bychom vzali hráče, vychovali ho, ale při vyjednávání o další smlouvu mu řekli - no ještě musíš počkat 2 sezony a pak to rozjedem. Jemu bude třeba 28 a bude chtít hrát hned o medaili a pláchne a můžem jet odznovu.

    Byla by to sympatická cesta, jak postavit tým, ale dnes je bohužel třeba zainvestovat do rozdílových hráčů, jinak z klubu nebude lákavá destinace
  • To je ta první možnost, kterou jsem sem psal, zainvestovat, nicméně do hráčů,kteří už jsou momentálně rozebraní, páč to jsou hráči, do kterých to má cenu investovat. V tomhle máme jaksi problém. A proto je to tak, jak to tady momentálně vypadá. Proto sem zase přijdou kdyz to dle spekulací tak dopadne, ( jen ) Šírové,a podobní nevýrazní hráči,a budeme opět tam, kde jsme. Já prostě nevěřím tomu, že tihle hráči to tady tak zvednou. Ale samozřejmě všechna čest před nimi,určitě kvalitu mají, ale ne bohužel takovou, jakou my potřebujeme, aby jsme byli lépe konkurenceschopní.
  • To je naprosto absurdní,že o tom mluví v TV a z klubu ani zmínka😀 my jsme fakt jedinecnej klub😀
  • V tý skupině nejsem, co tam má být?
  • Co se děje? Co se děje?😂
  • Oznamili tam,kdo nas bude trenovat. Ze si Kalous vybral Pateru a Moravce,s tim,ze Moravec kvuli tomu skoncil jako komentator na ct sport. Loucili se s nim a prali hodne stesti. Fraska proste😀
  • Teď už jen zbývá, aby pod ten příspěvek Kubelka napsal, ať si počkáme na oficiální oznámení, že ještě není nic jasné :D
  • =) vážně komedie ......a uz by mohli napsat kdo odchazi...
  • Pánaboha,ještě,že tu televizi máme 🙄🤦😂
  • Takže zlepšení komunikace ze strany HCE proběhne tak, že hráči sami budou o všem informovat? Pecka!


  • Pro ty kdo nejsou ve skupine
  • Tak to už je velkej bizár tvl..
  • Co si budem jména se tu věděla...Oficiální info jde za Tobolkou/ Kubelkou hoši to nák nedávají 😉
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters