HCE Fórum

1582583585587588649

Komentáře

  • @kanis myslel jsem forum co bylo jeste na webu HCE :D


  • Uklízečka: Co to jako znamená, že to stálo dost? Myslím to, co jsem píšeš v souvislosti s Kangou........ Jestli narážíš na prachy, tak nemáš pravdu, drahej rozhodně nebyl!
  • Jiri72 napsal(a):
    Tak hoši naštval jste je a vypnuli webovky
    To je ono ocekavane Senkyplovo hodnoceni sezony? Catastrophic failure?  =)

    Za me SOUHLAS!  B)
  • Cetl jsem na twitteru spekulaci, ze Kohout do Olomouce.. myslite, ze by se dokazal dostat zpet na vlnu a byt platny? S tim, co zahral v Brne, je to 4. lajna/Bcko, ale zajimalo by me, jestli by se dokazal dostat na tu uroven, kde byl v predminule sezone
  • Mimochodem Plzen a uz i Boleslav uz oznamili, kdo v tymu konci, to my udelat nemuzeme? Ceka se na trenery/SM? Nebo na to proste jenom kaslou?
  • upraveno 19. březen
    Kinkis: Hele já osobně bych ho rozhodně vzhledem k tomu co pro,,nás "bude na trhu bral ...jasně měl tam sezónu špatnou podobné jako loni půlku u nás ,ale všichni víme co v něm je...je to hodně o důvěře trenéra...když má ice -time podle mě by se vyplatil...Ale jsem si jistej , že by byl mnohem mnohem platnejši než Redlich a Koffříķ na jeho postu!!!
    Umí bejt nepřijemnej i přitvrdit...vybornej do oslabení...
    Ideální do 3 lajny a sním Čeče a Bery...nepříjemná 3.lajna ...ale to si dělám trenéra ve své hlavě...
    Jenže z našeho nového vedení co bude ho nikdo nezná ,takže šance že by ho jo chtěli je minimální ( to by musel třeba Trubač orodovat) a za druhé nevíš zda on by vůbec zpátky šel?
    Post edited by maverick on
  • komunikace - predpokladam, ze soucasti nejakeho rozhovoru s majitelem bude i oznamaeni o tom kdo konci. pokud to bude do velikonoc je to za me jeste v nejakem ramci. ale jak rikam porad dokola, dulezita jsou ta ocekavani, akce a pak dodrzeni slibu. to tady bohuzel VUBEC nefunguje. 

    dam priklad. Kubelka odpovida na dotazy stylem "vydrzte bude rozhovor s majitelem". jen doufam, ze nevyjde rozhovor o 3 otazkach ve stylu "vysledky se nam nelibi, ale mladez dobry a ekonimicky fajn", "penize na posily jsou, ale nejsou hraci", "fanousci jsou duleziti a je treba komunikovat"... jo a udelame setkani kde se vse objasni... tzn. prazdne neurcite fraze, pak bude jedne setkani a na webu zase 4 mesice ticho o vecech co skutecne zajimaji. neboli vytvoris ocekavani a zase zklames (bud hned odpovedma nebo tim, ze ta komunikace zustane jen u toho rozhovoru jednou ze ctvrtinu).
  • @Flaksa34 ano samozřejmě na prachy.

    Co si budeme, pokud nebudou zrejnovany kontrakty, tak to je vždy něco ve smyslu babka na hajzlech povídala.
  • Další příklad - stejně jako Aaltonen - Kassian konec ve Spartě. Doufám, že se nikdy nevydáme cestou “posilovat” přestárlýma hvězdama ze zahraničí
  • Kassian měl hezký výlet do Prahy.

    U nás nikdy tohle nemělo tradici. Teoreticky se k tomu da přirovnat angažmá Cechmanka, Salfy, Málka. Vždy mě zajímá co zatím stálo a proč to vždy dopadlo tak blbě.
  • Dorost i junioři 2:0 na zápasy, krása
  • To je mazec... Okolo nás to lítá,padá, mění se.. a tady jen amatérský ticho.... 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️



  • Málek tady byl ve výluce NHL, pokud si dobře pamatuju. A rozhodně to nedopadlo blbě. 
    Ani Salfický tu nebyl vysloveně provar.
  • No nechci nikoho pomlouvat,nebo tak něco,tady máme se sebou jako klub hoooodne co dělat.

    Nicméně když zase teď Bolka odkryla karty,tak je to opět pomalu půl týmu pryč,a zase dovnitř.
    Ty bláho 9 hráčů.Mam takový dojem,že loni to bylo buď to samý,bo ještě víc.
    To je taky na pytel tohleto.Tam neudělaj tým na delší dobu,každej rok novej.
    To maj Ti fans z toho taky mlžení v hlavě 😂😂😂
  • @Uklízečka_kabiny_HCE ty kráso solidní sbírka staďáků :) 
  • https://x.com/Frodlik34/status/1770487925861413149?s=20

    Z Frodovo posledních postů už jsem výrazně změnil názor a myslím si, že je to opravdu profík a je ready na příští sezónu ve Varskym dresu
  • Frodo je profik. Ambiciozni profik. neni to zadnej zoldak za kazdou cenu. tzn. presne co nas milovany klub potrebuje. Takze otazka neni zda on je ready, ale zda Energie je/bude ready. Cekam na rozhovor s majitelem a vsechny ty zmeny v komunikaci atd.  
  • Bohužel komunikace klubu k fanouškům je na úrovni Kladna, ne-li ještě horší. 
  • Sparta Liberec 4:0, no, mám pocit, že by nám naše forma ze ZČ prosti Spartě byla užitečná jako mrtvému zimník
  • Opravdu absurdní, co se okolo áčka (ne)děje...
  • No, vesměs to, co jsme čekali...akorát by mě zajímali ti hráči, protože kromě Poláška se nás žádná spekulace netýká, no a samozřejmě i trenéři...konec března máme za týden, řekl bych, že se to skutečně dozvíme tak v květnu :D
  • Ale nechápu, že nemůžou udělat tak jednoduchou věc, jako je zveřejnění odchodů...
  • Tak jsem dozvedel,ze vlastne nic nevim 😀
  • Musím se smát :) 

    "Jak to bude s trenéry?" - "Uvidíme."
    "Jak to je s SM?" - "Jsme domluveni ale začne 1. června"
    "Kdo v týmu končí?" - "Někdo končí"
    "Co posili?" - "Chceme."

  • upraveno 20. březen
    Zase jsme se prostě nic konkrétního nedozvěděli...na nás by se dalo studovat, jak nedělat PR
    Post edited by Xaxxz on
  • @kinkis 😀😀😀👍
  • Tak třeba ještě čekají co si k tomu řeknou nový trenéři až se dohodnou. Ono když si vzpomenu na předchozí ročníky tak se nové smlouvy ohlašovali téměř výhradně až na začátku května. Do té doby byl celkem velký bobrik mlčení, i když nějaké info vždy prosaklo. Přijde mi že letos je to se spekulacemi až přehnané. Jako by fandové (nejen naši) nedokázali chvíli počkat s čím se přijde. I když u nás to celkem chápu, když čekáme už celou sezónu 😁
  • Jedine co je asi,,tutovka,,je ten Kalous.
    Treneri-velka neznama

    Posily-takze nejspis hraci co hrajou PO.Zaslechl jsem,ze jedna z posil by mel byt hrac Liberce.

    Odchody-Havlin BL,Pulpan konec kariery? Zbytek muzeme tipovat
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters