HCE Fórum

1580581583585586649

Komentáře

  • Jj,to je fakt, úplně jiný hokeje.

    Když ted čtu každej den na webu novej článek o tom,jak naší mladí postupují tu do čtvrtfinále,tu už do semifinále,tu už tam,a tu uz onam.
    Je mi až smutno, že tohle nemůžeme číst o A týmu.
    Mi to tak připadá,že jsme kolikrát klub bez seniorského hokeje,což je hodně smutný.
  • Btw frodo si změnil na instanci profilovku.
  • upraveno 17. březen
    Právě jsem přijel z Práglu... Musím říct, že jsem si ten včerejší hokej užil maximálně (zcela nestraně jsme s partou fandili Spartě, když jsou to naši bodo-dárci 😀).
    Sparta hrála o trochu hůř jak v pátek, ale i tak neskutečnej zážitek. Hala duní celej večer bez přestání, tak 200m od arény skvělá Kozlovna s dobrym pivem a Sparťani, co u nás seděli, protože bylo natřískáno (zcela nečekaně 😀😀) maximálně v pohodě.
    O řadu vejš nad náma seděl Kuba Voráček se synem, což mě zarazilo, když jsem ho pouštěl na schodech, že není někde ve Vipce...

    Úplně mi chybí něco takovýhohle u nás. Předevšim pak ČF PO.
    Post edited by three7 on
  • Koukam na ten Trinec a Polasek je neuveritelne linej. Ten k nam zapadne😀
  • Takhle se spekuluje u Vítkovic. U nich prosakují aspoň spekulace, u nás ani to ne
  • upraveno 17. březen
    Já jsem fakt na Bruka ve Vítkách zvědavej, stojim si za tim, že Bruk nebyl náš největší problém
    Post edited by kinkis on
  • Zapas Trinec - Budejovice zatim o nekolik levelu niz, nez serie Pardubic a Sparty
  • A v Třinci na hokeji byl Frk…ze by si šel obhlédnout budoucí působiště? 😃
  • Nene,ten se šel podívat na budoucího spoluhráče, Poláška.
  • To by byl dobrej twist, kdyby nakonec skončil v Třinci :D
  • Jinak Trinec ukazal, jak na Motor no. I s nama pri hre 5 na 5 nic moc, tak se Trinec nechal vyloucit na celkem 0 minut :) my rekneme, ze nas srazilo oslabeni a jdeme ven 4x v 1. tretine :D
  • Frk úz pocas toho swissu mělo zájem Brno takže jso myslím ze frontruner bude brno.

    Dneska scouting z exclusive mista 😂
  • Chtěl bych k nam Miku to je playmaker
  • @Uklízečka_kabiny_HCE jaky je na zivo to americky "fandeni"? Neni tam mrtvo na tom stadaku? :D
  • @kinkis no fandění tam Skoro neni. Není tam kotel fo by něco korigoval. Většinou kostka korieguje lidi počas zápasu. Většinou diváci musí vytvořit nějaký fandění a další se přidají.
  • Play Off úroveň hokeje a atmosféra ...zažili jsme si to už hooodně dávno v plechovce ...Nová hala je v tomhle zakletá přitom může bejt super atmosféra i v ní! Viz MS ženskej basket! To bylo něco! Bohužel dokuď tu nebude kádr může se nám o tom jenom zdát! Těžký pak sem i ty dobrý kluky dostávat-máme nálepku No play Off team( předkolo neberu)fanoušci to samé...těžký nalákat ještě víc když je to rok co rok podobný a žádnej posun! Ale už by to fakt chtělo! Dlouho dlouho čekáme!
  • Jak je důležité míti bratry Kašovi...
  • Bych chtěl vidět ty naše baletky jak by hráli takhle tvrdý a rychlý hokej v play off. Každý z těch týmů by je smaznul 4:0.
  • A všechny zápasy by skončily 0:3
  • Tak o tom tempu a důrazu se ani nebudeme bavit, to bychom shořeli jak papír, no tak třeba někdy 😄
  • Někdo by proti nám hrál jako Hradec v play off a naši frajeři by utekli z ledu.
  • Kinkis: Já si říkal o víkendu, když jsem koukal na ty hokeje to samý, akorát ne, že bych to chtěl zažít, ale že bych to chtěl zažít znovu no, tím myslím konkurenceschopný tým tady. Taky jsem si ale říkal, že výkonům, který ty týmy teďka v play off předvádí jsme na míle daleko. Kvalita jako prase, o nasazení se nemusíme vůbec bavit. Navíc teda by se na to měli dívat majitelé, co všechno musíš mít, aby si to čtvrtfinále mohl hrát. Hradec z 8. místa úplně v klidu mohl vyhrát oba zápasy v těch Pardubicích, Liberec výbornej taky, parádní série. Akorat na ten Třinec se nedá moc koukat no...
  • @Flaksa34 souhlas, bohuzel tech zmen abychom nad timhle mohli pristi sezonu premyslet by muselo nastat tolik, ze tomu moc neverim :/ 
  • Nejhorsi je, ze tech kdyby mame nejak moc .. mohli a hrali bychom ho v covid sezone, ale covid byl proti, mohli jsme ho hrat i loni, ale Lukes byl proti, letosni sezona mohla vypadat uplne jinak, ale podelalo se tolik veci, ze jsme tam byli do poctu
  • Zajímavý je, že z kraje sezony jsme byli schopný porazit a hrát s kýmkoliv a pak se to celý zesralo..stejný hráči, stejný tým, stejný trenéři, výkon jak den a noc. S výkonem z kraje szeony bych se o žádný plejof nebál a mohli bychom tam pěkně kousat.
  • upraveno 18. březen
    @Screepy jak uz jsem psal drive, Brno si stezovalo na uplne to stejne loni s nasim momentalnim kondicakem. Za me by ten clovek mel u nas skoncit a byt nahrazen.
    Post edited by kinkis on
  • ale vzdyt je to tady porad dokola. ten tym potrebuje doplnit kvalitu, centimentry a ted po sezone tvrdim i viteznou mentalitu. pokud bude jedna lajna extra, tak ta zmena muze byt. 
    hlavni rozdil bych videl ve schopnosti dostat se do predbrankovych prostoru. nevim zda to je o centimetrech ci obecne sile, ale z naseho utoku se do toho slotu moc hracu v sezone nedostavalo.

    jinak prvni dve cvrtfinale byl hokejovej masakr (pozitivne mysleno), druha dve byla (hokejove) slabsi a treba u LIT slo videt co ta jedna extra lajna (o to hrajou bez toho jednoho Lotyse) udela za rozdil... 
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters