HCE Fórum

1577578580582583656

Komentáře

  • jó když pomyslím, že se u nás mohlo hrát MS žen...
  • Něco k Čečemu.
    Já nevím, docela dost se tady teď na něj nadává,nebo tedy úplně nenadává jakože tak, nicméně ( nadává )
    Ne,že bych nad tím přemýšlel každý den, proč tomu tak bylo,že mu to tak úplně nešlo

    Já bych ho tak úplně netopil.

    On sice nebyl tak bodovej jako loni,ale zase na druhou stranu se na tom ledě neklouzal jen zbůhdarma.

    Měl tam moře bloků, byl platnej zase jinak.
    Ano - kapitán, měl by dělat  body, rozhodovat zápasy, táhnout tým, bejt lídr...
    Ten musel bejt celej modrej od těch schytanejch střel.

    Ano - nebyl,ale snažil se to táhnout alespoň tímhle způsobem,když věděl,že ty body nedělá.

    Možná mu něco vadilo, všichni asi víme co,a nemohl se z toho dostat,sám v sobě.
    Tzn - hlava....

    Dle mě,bude zase dobrej,když se pár věcí změní,a bude čistší vzduch.

    Nevím,můj názor.

  • ... nevím kde se vzalo, že kapitán musí dělat body a rozhodovat zápasy a zrovna v tomto případě se jedná o jednoho z nejlépe bránicích útočníků, takže lídr může být i nebodový hráč, záleží na autoritě a vůdčích schopnostech Type your comment@kanis
  • A přesně ty vůdčí schopnosti u Jirky vidět nejsou...
  • @Xaxxz .... to by měla vědět kabina a kouč
  • @Lynford jasne, ze by to mela vedet kabina a kouc, ale zatim to vypada (z verejnych vyjadreni), ze mame jako kapitana velkeho bojovnika, ale s ambici dostat se do predkola a kdyz se to nahodou povede tak do ctvrtfinale. myslim, ze z hracu je jedinej Frodo, kterej jasne rika, ze nechce hrat jen predkolo. ostatni vcetne Cernocha vypadaji spokojene (jasne, ze jsou smutni, ze vypadli, ale je to pro ne normalni/predpokladatelny). nevim, treba to Cernoch v te kabine (a vedeni) rika, ze vedenim deklarovane ambice a sportovne/manazerska akce jsou jinde. 

    jinak se kouknete kdo je letos ve ctvrtfinale. (ted necham stranou VIT/MBL/OLO/PLZ) takze pokud tam realne chceme a mame takove ambice, musime tomu uzpusobit kadr/celou sportovni cast klubu. nebo ty ambice jsou jine - predkolo a doufat ve stesti a formu brankare.   
  • 1140bxl: jasně jsou tam týmy které pokuď se jo nepohne s kádrem i vedením ho tak je těžko doháníme! A ty zbejvajicí co s náma nepoustoupili + Bolka už sakra pracujou na nápravě! (Možná krom Olomouce ,ale ta si jede svoje a vždycky uplácá slušnej standard)
    Všichni budou chtít vejš a něco pro to dělají!Podepisujou jak hráče tak trenéry...tady máme asi jen manažera a tím konec...pak jen drby a ve finále prodlužujou jinde viz Piskáček...
  • www.sport.cz/clanek/hokej-extraliga-zlati-hosi-z-nagana-povedou-karlovy-vary-5024546 - tak už o tom píší na sportu. Jindy bych to bral jako potvrzení, ale vzhledem ke včerejším příspěvkům neuvěřím, dokud to klub neohlásí.
  • Tak ted kde je pravda? Vydaj Vary vyjadreni, ze tohle neni pravda? :D
  • upraveno 13. březen
    Neresim ted uplne obsah, ale to video Pesana/Kudrny z kabiny. To je presne ten typ komunikace, kterou jako fanousek chces. Chces videt do toho klubu, chces dostat moznost par vterin byt u neceho takovyho. Vedle toho, ze plosne ta komunikace u je prumer, tak takovou vec uz jsme mohli davno umet a sel bych jeste o kus dal. Proste realitu a emoce, ne predem domluveny rozhovory a plky…
    Post edited by HCE_Majkl on
  • Jirka Černoch si letos odehrál své. Bodově je na tom obdobně. V obraně části se výrazněji zlepšil. Byl by zneho ideální obránce nebo center 3.liny. z něho nebude Filipi nebo tak. Ofenzivně neměl zatím průlomovou sezónu letos ta šance byla.

    Vůdčí typ -.trochu šlo vidět, že se na tom snaží pracovat. Ale povahove a charakter nesedí na kapitána.
  • Kámoš mi to poslal
  • Hele, tenhle borec z Facebooku...jako, jednou napíše tohle a podruhý něco ve smyslu, že přijde na 100% MacKinnon...takže bych s hodnocením počkal
  • "exkluzivní vec" - 😂 aka vycucal jsem si to zprstu, když jsem spinkal jak mimono. Tyhle spekulace jsou doslova random.

    Ale ...

    Já jsem už několik týdnů zpět snirenej, že Frodo odejde.
  • Těžké JPP. Slovům: jeden cápek napsal na FB v zásadě nevěřit. Taky můžu na FB napsat, že na 100% přijdou Bedard, McDavid, Panarin, Q. Huge, Makar a do brány Demko. Ano bude to na FB, ale kompletně vycucané z prstu
  • @Peterson to jsou lejna co tam píšou. Jsou absolutně mimo. 😂😂😂 Děda volal trenérům brankářům 😂😂😂
  • Ale ze se tady Frodovi nelibi,tomu bych veril😀
  • upraveno 13. březen
    @Uklízečka_kabiny_HCE Ne asi🤣🤣🤣
    Post edited by Peterson on
  • Kdy se dozvíme, že se jedná o apríl? Tedy né, že bysme nového GM nepotřebovali. Patera + Moravec, trochu mi to připomíná angažmá L. Vízka u Buldoků :-)
  • Jako to, že Frodl chce pryč je asi každému jasný, kdo sledoval letošní saskarnu. Křetínský ať už taky tahne do prdele.
  • Ty trenéři nevím, pár dnů zpátky to bylo víceméně jasný, že Patera s Moravcem, pak se to nějak zadrhlo a teďka píšou, že zase jo. V tom, aby se prase vyznalo. Každopádně s Paterou já osobně problém nemám, v tý Bolce za něj hráli slušnej hokej, jeden rok skoro sekli Třinec, za mě OK trenér. S kým mám ale problém je Moravec. Když ho slyším mluvit v TV, on má pohled na hokej pořád jako hráč nebo fanoušek, navíc trenérský zkušenosti nulový. Co taky nechápu, kdo jako bude mít na starosti obranu? Vždyť to jsou dva bývalý útočníci..... Nerozumím tvl. Na trhu je třeba volný Radek Philipp, je to bývalý bek navíc ve Vítkovicích s Holaněm, kdy měl na starosti obranu jim to dozadu šlapalo jak hodinky ze Švajcu, za mě jako asistent by byl určitě lepší volba než Moravec. Ale tak vypadá to, že už trenéry máme, tak teďka nějaký ty hráče ještě ......
    Jinak Frodo se nedivím, že chce odejít jestli je to teda pravda. Má už nějaký zkušenosti, ví jak má hokejový klub jakožto organizace fungovat, a to co je teď tady tak s tím nemá společnýho vůbec nic. Navíc pokud má nabídku ze Švajcu, tak bohužel, tam chce každej.... Já slyšel i o Beránkovi a Hladoš jde snad do Vítkovic.
  • Frodo je inteligentní člověk,kterej podle mě zůstane.
    Nevěřím tomu,že je to ten typ,co by utíkal pri prvním nezdaru.
    Věřím,že nastvanej je,to bezesporu jo, nicméně určitě vydrží,a bude chytat opět tady.
  • Ja si taky myslim,ze Frodo zustane.

    Jinak koukam,ze na fb se rozbehla slusna debata ohledne treneru atd.
  • hele, dokud tady nebudou stat, tak to jasny neni...

    docela bych nechal na Paterovi at navrhne ten trenerskej tym. za me je jeden asistent malo. jeste bude trener brankaru (Mensi) a pak jeste jeden. no a potrebujes i toho video maga co jim pripravi podklady. mam trochu obavu, ze toho druhyho asistenta budou chtit z klubu :anguished: Moravec s nima muze trenovat presilovky :)

    Frodo/Bery - ja myslim, ze pokud zavola Svycarsko, tak jdou a jedno jakou mas smlouvu. ale od toho je ta koncepcni prace, kdy planujes i nechtene scenare a pripravujes se na situace co kdyby. Habi neni a nebude jednicka. a frodo zatim neodesel. ale nejaky seznam by to chtelo mit a predpokladam, ze si hosi rekli nejaky datum do kdy bude rozhodnuto.

    jinak nemam rad reci, ze si Frodovi tady nelibi. On je profik, chce vyhravat a ma nejake ambice. Neprisel to sem odklouzat a vydelat prachy. Sel jsem za nejakou vizi a proste narazil na tu zatuchlinu co tady je. takze bud to senkypl s tobolkou provetra (nove sportovni vedeni, posily atd.) nebo pokracujeme se zatuchlinou (a budeme se placat po ramenou jak vybornou mame mladez) a pak asi vyhledove bez Froda/Beryho.

    No a byt treba Rymonem, tak jdu asi taky radeji do Finska nez hrat o 13. flek s hraci/managementem spokojenymi s tou situaci...  


  • Tak zase Frodo chtěl chytat a chytá. V tom musí být spoky 😁
  • @VANEKnaZDI Akorát že teď už právě zase nechytá no :)
  • Tak videokouče by možná mohl dělat David Fečo, byl s týmem na všech zápasech už od zápasu s Kladnem. S Mensim je dobrý kamarád. Ale zase nevím jestli by chtěl opustit od trenéra brankářů v Sokolově
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters