HCE Fórum

1575576578580581649

Komentáře

  • @three7 no melo to zaznit na ty schuzce s Brukem jestli si to dobre pamatuju :D a furt mi to prijde jako uplna hovadina
  • No oni by toho Rymona chtěli, vlastně s ním a Sapim jakoby počítali, akorát nepočítají s tím, že třeba podepíšou nahoře dvoucestnou smlouvu a porvou se o to na farmě .... 
  • upraveno 11. březen
    Tak třeba podepíše nejakej NHL klub a ten ho nechá hrát tady jako to měl kdysi myslím Nečas v Brně 😂
    Vzdyt Šenkypl se chvatal jak se zna s majiteli z ovečkinova tak už he to třeba i domluveny ze si ho vezmou oni a pošlou ho sem 😂😂😂
    Post edited by FeryBo on
  • To ze se sedi Senkypl s majitelem Capitals with boardu Grouponu je mozne, ale nepredpokladam, ze tam resi nejaky hokej. maximalne si reknou, ze maji oba klub. :)

    obecne si myslim, ze myslenka, aby se k nam vraceli odchovanci co odesli v juniorskym veku zamore je spravna. samozrejme, ze ti kopne kdyz se ti vrati hrac jako treba Kondelik do Motoru. ale nemuzes da vuz pred kone. i kdyby se kluci vratili, tak pokud nebudes mit kvalitni prvni lajnu (v tom motoru taky hraji Gulas, Harris atd.) a nemas kvalitni obranu, tak je proste potopis a spis to karieru zpomalis nez aby si ji tady nakopli.

    pokud by byla kostra tymu kvalitne postavena, tak navraty junioru muzou jako tresinky na dortu postrcit celej tym jeste vys, ale ten zaklad je nekde jinde.

    Takze to chce apson 2-3 top utocniky (prvni lajna a presilovkove formace)  a to stejne do obrany...    
  • Problem je, ze top utocniky a beky nepodepises v cervenci .. ty uz jsou davno rozebrany, pokud jim smlouva koncila a chteji menit klub
  • Přesně tak ty kluci jak Rymon tak Sapi a von i ten Kupčo tam nedělají ostudu a maj solidní čísla...Jsou naivní pokud si myslí,že se pohrnou zpátky! To možná Ryžuk namlouvá nejaký nesmysli... Ano pokud jim to nevyjde ale já si myslím opak ...
    Už to vidím naše klasika budou na ně čekat do Srpna /září pak nebudou a budem se vymlouvat ,že nikdo jinej na trhu není! 😀

    A k těm celkově posílám...pokud se jooo nebudou snažit a někoho nepřivedou tak první kdo jim to dá sežrat bude Frodo a udělá papa..ten tu hrát o předkolo nebude!A to by vyhodili sakra ranec do něj investovanej!
    A kvalitní posily to samé...nikdo kvalitni sem nepůjde sám do současnýho marastu...to leda že ho ukecaj na to ,že se to tu opravdu změní !
  • Furch, Buchtele, Bulíř, Čajka a možná Lakatos do Boleslavi. Nebojte, k nám přijde někdo ze Vsetína zase.
  • Ad naši junioři 
    Ti kluci myslím při odchodu podepisovali s klubem smlouvu, která se jim pozastavila odchodem do zámořské juniorky. Pokud teda nepodepisou za mořem smlouvu s NHL týmem, automaticky se aktivuje pro náš klub. Takže kluci úplně na výběr nemají. Každopádně někteří čísla mají slušný a přeji jim, aby si alespoň nějakou sezónu v AHL s cílem prosadit se do NHL odehráli. 
  • Kdyby alespoň někdo ze Vsetína 😂
  • Vlasák jde na pozici SM do Bolky.
  • Mohl bych se zeptat na váš názor? 

    Sledujete Bomby u ledu? 
    Líbí se vám? 
    Přijde vám to vtipný? 
    (ne)baví vás furt ty stejný "hlášky" kecy?

    Jen se ptám, jestli jsem trapnej já, nebo jestli je ten pořad tak fajn a nechápu jeho moderování. 
  • Lets go! Už jsem vybral jméno do KV.

    Rempe 😂
  • @VANEKnaZDI ja se na to rad koukam.
    Navadi mi to.
  • @VANEKnaZDI Nekoukam, nejak me to nechytlo. A musim rict, ze pomalu prestavam poslouchat i podcast a to jsem byl tak 2-3 posluchač v republice. Nevidim tam zadnej posun a uz mi zacina chybet pridana hodnota, ani v tom poradu…
  • upraveno 12. březen
    Uklízečka - Přibal ještě Edströma
    Post edited by 12Stig12 on
  • @Uklízečka_kabiny_HCE
    Přesvědč Lavioletta, ať jde trénovat k nám
  • VaneknaZdi: Podle mě to tak úplně není, nemusí podepsat NHL, aby tam zůstali. Když budou hrát AHL tak myslím je to v klidu, jen pokud by šli do Evropy tak platí to, že u nás mají smlouvu v rámci extraligy. Můj osobní tip je ten, že tady začne jen Sapi, přeci jen po tom zranění trochu sešel z očí. Rymon odehrál slušný MS, daří se mu tam, někdo mu šanci dá, minimálně dvoucestnou smlouvu někde podepíše. Jinak souhlasím s tím, co psal bxl tyhle kluci a jejich případný příchod je OK, vždycky tady budu mít radši kluky, co jsou odsud než nějaký Koffery atp., ale na to abysme naplnili nějaký předsezónní cíle to je prostě málo. Borci můžou hrát 3-4 lajnu první rok, další sezony třeba už i víc, ale pokud nebudeš mít rozdílový hráče, tak bohužel prostě. Podívejte se jak našlapanej tým má Liberec a stejně musí dřít do úmoru, aby udělali to čtvrtfinále, kde teda ještě přestože hrajou doma dneska zdaleka nejsou. Takhle daleko je čtvrtfinále! To by si tady to vedení u nás mělo uvědomit. 
  • Na tom discortu je zminka,ze Piskacek by mel nakonec zustat v Plzni
  • @Flaksa34 druha moznost je zmenit ambice. myslim, ze je fer rict, ze ty prachy do toho dat nechteji a proste nepreskoci nejaky financni ramec. asi by to znamenalo odchod Froda (ten prisel s nejakyma ambicema) a my bychom se tady mohli bavit zda jeden hrac sem nebo tam. pokud chteji mit porad ambice hrat realne o ctvrtfinale, tak musi vyrazne posilit. MBL/PLZ posili, VIT (kdyby nemeli ten spatny zacatek, tak nemaji spatny kadr), OLO bude hrat svuj hokej... O LIB/HK ani nemluvim. Proste u nas chybi 1. lajna a 2 rozdilovy kreativni obranci... samozrejme se to nemusi povest (viz VIT letos), ale prohlaseni o ambicich musi byt realne a jit s ciny. 
    Jo a pokud nekdo tvrdi, ze hracsky trh je prebrany, tak nemluvi uplnou pravdu. ano cesky/slovensky hraci, hraci v extralize vetsinou smlouvu uz maji, ale jsou tu stovky hracu po Evrope nebo v nizsich soutezich v zamori, ktere stoji za premysleni. Je to risk (meli koncepcne pracovat v prubehu sezony), ale importa dostanes a mozna cena/vykon muze byt lepsi nez treba u Kovarcika...
  • Za me nejhorsi je tvrdit, ze se chce hrat o ctvrtfinale a pak nedat penize na posily. Jestli ty penize dat nechteji/nemuzou, at to na rovinu reknou. Bude se hrat s omezenym rozpoctem a pokusime se udelat co nejlepsi vysledek. Ale tohle co ted delaji, ze vyvolavaji pocit, ze bychom meli hrat o sestku a byt nahore a pak to hrajeme s obranou z prumernyho tymu Chance ligy a utok je na tom vlastne dost podobne, to je fakt strasny.

    A jeste se clovek docita vsude mozne, ze nemame jedinyho hrace podepsanyho, o Polaskovi tvrdime, ze je to top defenzivni bek, atd atd ...
  • Další jméno můžeme škrtnout
  • Tak Piskáček asi padnul s Kalousovo příchodem 🤔měli být domluveny s nim. Začínám být na ty posily v pravém slova smyslu zvedavej čím dal víc ….
  • Už je to u nás i ofiko.U mě dobrý
  • Aby jsme ještě nečuměli, kolik jmen z těch všech seznamů bude potřeba vyškrtat...
  • Skončilo to hrozně,a ještě lépe to začíná 😂😂😂
  • Me nejvíc stve,ze tem co skoncila sezona,tak posiluji,ale u nas je úplný ticho....
  • @Vargas88 taky uz se to probira na twitteru, ze Boleslav a Plzen podepisou co to jde, delaji zmeny a ve Varech pohodicka klidek, spokojenost...
  • @kinkis
    Taky jsem to četl…nejhorší je, že sezóna skončila v sobotu a stále nemáme žádné prohlášení nikoho z vedení, co nás teď čeká, s kým se jedna, kdo bude trénovat, zhodnocení sezóny…to mě snad sere ještě víc, než ta předváděná hra a jestli takovýhle prohlášení vyjde až v květnu s tím, že se do kádru zasahovat nebude a že bude Eismann hlavní/asistent, tak se jim na to vyseru a permici si po x letech nekoupim
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters