HCE Fórum

1572573575577578656

Komentáře

  • Uklízečka: no tvl tam hledáš posily a nebo s našimi majiteli , kteří tam vzaly sponzory za odměnu?? 😀
  • @maverick Dovolená. Nějaký scouting bude. Jsem tu až do 5.4
  • Tam maj ještě vánoce ne?😂
  • Nemohl by někdo tomu "moderátorovi" zacpat zobák? Třeba rohlíkem
  • Co bude o prestavce za prekvapeni se Skodovkou o prvni prestavce? Vyskoci z ni novy trener?😀
  • No a je to tady…hlavně ze se musíme vyvarovat zbytečným faulum a pičus Koffer udělá úplně zbytecnej faul a hned gol…
  • To je strasna bida.
    Specialni tymy proste rozhodujou PO
  • Nedáš góla v 5 min přesilovce, nemůžeš chtít vyhrát
  • Vážně? To super překvapení je jméno maskota? No tě pic...
  • Nikdy jsem si nepřál aby Vary prohráli ale dneska jo. Na tohle nedá koukat, nejsme schopny nic vymyslet v 5ti minutový přesilovce. Šudlame to po mantinelech kde nás valcuji.Je to bez nápadu je to hnus. Ve čtvrtfinále nemáme co dělat a bylo by to nezaslouženě, takže prosím ať už je dneska konec tyhle tragédie🖕
  • A korunu cele sezone dodal novy komentator😀
  • Ja nevim,koukam na to na stadaku a šanci měli dost,jen to nedotáhli dokonce a trošku stesticka chybělo...
  • Mohlo a hlavně mělo to být 1:1, ale prostě ta křeč v přesilovkách nás hrozně sráží. Rozhodnuto dneska určitě ještě není, ale neumím si moc představit, co bychom chtěli dělat s Pardubicema v play-off módu :D
  • To je taky pravda,ale nejprve musi dat Budejky😁
  • …no to ukriceny za mikrofonem je ten rádoby dj co si z Kv arény dělal kolikrát disko a nastavoval atmosféru jako mají na sparte 🤮
  • Ze by dneska opet bez golu? Ty by byla pekna tecka za sezonou…
  • Bohuzel uz tam je totální křeč 😬
  • Dneska cítím 0:3 bohužel, není to dobrý ..
  • Jak tu bylo zmineno…asi fakt bude lepsi kdyz sezona pro nas letos skonci.
    Tohle je opravdu zly sen.
  • Byl bych rád, kdyby jsme dnes mohli oslavit ještě jednu výhru, ale pochybuji, že si dnes vůbec zakřičíme gól
  • Strašná křeč, strašná.
    Herně nic, systém žádnej, přihrávky zbrklý, zpracování odskakujou...
    Zase si řikam, jak moc se může proměnit ksicht týmu za jednu sezonu.
  • Ale jooo tak já bych to ukončil tím o nás letos vse vypovidajicim skorem 0:3 👌
  • Piskejte prosím konec. Ať už to utrpení skonči.
  • Tohle teď co se stalo přesně podtrhává celou naší sezónu. Neuznaj jim gol, nasi daj, meli by bejt v laufu a prijde tohle …
  • Takhle se proste nehraje o prodlouzeni sezony
  • Tak nesmutněme, když ne na ledě, takbaspoň v sérii to bude 0:3, aby to bylo ve stylu sezomy
  • Konečně konec. 🤮
  • upraveno 9. březen
    Tak co, chlapi? Jakej byl výkon? A máme nějakého nového moderátora nebo co? :D
    Post edited by Xaxxz on
  • Tak to ne. Ten blb prohlásí, že to nejdůležitějši je to, že tu zůstává extraliga i v další sezoně.... já se z něj poseru
  • Je to sport,tak co na to říct.Sezona totál propadák.Všechny trenéry a podobné asistenty vyházet spolu se zbytečnýma hráčema.Příští sezonu fandům Energie radost z hokeje :)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters