HCE Fórum

1570571573575576649

Komentáře

  • bum 0:3 a další oslabení. teď už asi můžem jen doufat, že doma zabojují, aby nebyl kanár
  • Srat na to…chce se mi 🤮 vypinam to, v sobotu jim jdu poprat hezkou cestu na hurgádu, poprosit froda ať zatne zuby a vydrží ještě sezonu a pak tak 2 měsíce nechci o tomhle rádoby týmu slyset 😤😠😡🤬🤮
  • 0:4 WOW... Naprostá ostuda tohle!!!!!!!!!!
  • nic, teď by už měli stáhnout Froda, ať se netrápí
  • upraveno 7. březen
    Jsem rad, ze dnes vidim Livesport a na sobotu jsem uvolnil obe permice. Definitivni razítko za sezonou.…

    A bohuzel smerem k zalostny sezone je tohle i vysledek, kdyz date tym dvema nováčkům, za kteryma satna ani nejde…
    Post edited by HCE_Majkl on
  • upraveno 7. březen
    Doufám, že jim tam v sobotu nikdo nepřijde…ještě, že tu nejsem
    Post edited by Xaxxz on
  • Já jsem to dneska přesně takhle čekal. V sobotu nezapomeňte poslední zahynout, šílená sezóna
  • @Flaksa34 nestačilo by zhasnout? Na umírání to ještě nevidim :D
  • Tak nějak se dalo po téhle sezoně čekat, že to v tom předkole nebude úplně ono. Vím že naděje je tu vždy, ale i já optimista jsem si před touhle serií říkal že budu rád když nebude ostuda a když dáme alespoň jeden zápas. Po včerejší poslední desetiminutovce, jsem to přehodnotil jen na "ať už to letos radši skončí" a dnešní zápas sledujíce z Bratislavy jen z onlajnu mi to jen potvrzuje. Rychle dohrát, zhasnout a na tuhle sezonu zapomenout.
  • Neblaznete,proč se takhle rozčilovat..
    Podelali to zase těma oslabeníma,jinak 5na5 by to bylo vyrovnaný.
    Doma dvakrát vyhrajeme,já jsem o tom presvedcenej.
    Potom do Budejek pro 3 výhru, páč Budejky budou nahlodany jako prase.
    Jestli jste čekali,že to bude 0:3 na zápasy,nebo 1:3,tak vůbec.
    Bude to ještě zajímavý,navíc si Budejky už budou myslet,že to mají jasně v kapse.
    Ještě rozhodnuto není,tak toho haneni nechte.
  • @kanis ty si se zblaznil?😀 koukas na to? Vzdyt nam nedali ani cuchnout uz dneska. Pocet akci od nas- 0. V sobotu dovolena zcela zaslouzena. Je to ostuda.
  • @Martin25 Řekl bych, že mu hacknul účet Eismann, jinak to nechápu...
  • upraveno 7. březen
    @kanis Mel bys jim delat motivacniho kouče, ale ruzovy brejle nema cenu mit. Ten tym je hroznej herne, hroznej individualne a hrozne trenovanej. Dnesek je jen razítkem na skvelou sezonu a zaslouzeny razítko. Vim, ze to jsou emoce, ale jsem rad, ze v sobotu skonci sezona a zase budeme mit trochu odstup a budeme se tesit snad na lepsi sezonu…
    Post edited by HCE_Majkl on
  • Kinkis: to píšu z mobilu, mělo tam být samozřejmě zhasnout no.
  • Jak jsem byl včera mírnej optimista a videl tam naznak solidní hry...dneska je to jasný! Zmar jako 3/4 sezóny!
    Není tam nic...včera dojedeme na disciplínu a dneska ještě horší v tom...
    McFaden -Havlin? To je totální komedie...ten je už snad -3 dneska...ale hlavní je ta absurdita Havlin je jednou nohou pryč a MC Faden kterej vypadá v pohodě jako podstivej klidnej bek co nedělá chyby jako většina naší obrany a oni ho nechaj sedět??? No ty v..e !! Ještě bych to chápal za Hutu kterej je bohužel marnej,ale za MCFadena? Zmar! 🤔
  • jé hele, dali jsme gól! :D
  • @Flaksa34 vsak v poho, psal jsem to jen na odlehceni nasi situace :)
  • co to... 3:4? sním či bdím?
  • A kolikrát už jste to tady každej napsal,jak jsou neschopný?
    Proč to tedy pořád opakujete?
    Jasný,taky vím,a vidím,že to není ideální slušně řečeno,ale jednou jste si vybrali,že budete fandit Varskymu klubu,tak mu fanděte,ale nehante.
    Pak tedy fanděte Olomouci,a je to jasný,že ta na svůj rozpočet atd. hraje líp.
    Tohle fakt nemá cenu.
    Hlavně pak nepište až to bude 2:2 na zápasy,že super.

  • @kanis od toho to tady preci je, aby sme si v ramci slusnosti zanadavali, ne? Nereknu psat vulgarne na fcb, ale tohle?
    Chodim na hokej uz cca 30 let, kazdy rok mam permici, takze fandim. Ale co se deje letos,nema obdoby a ja mam pravo si zanadavat.
    A ver,ze i kdyby celou serii obratili,tak je tady nebudu placat po ramenou.
  • Hlavne mi prijde, ze az na obcasny ulety to tu drzime ve slusnych mezich. A to je hodne dulezity
  • Dneska se zase potvrdilo, že jejich golman je manták. Ale sakra, proč musíme prohrávat o 4 góly???
  • @three7 protoze nekoho u nas na stridacce napadlo, ze je super napad nahradit Havlinem kohokoliv z beku co hrali. Dneska naprosto marnej.
  • 4 : 4 ?????
  • No, tohle jsme nečekali
  • dobře, chtěl jsem napsat, co za dřevo je ten hrách, ale ono se to odrazilo od brusle obránce.
  • @kanis Vsechny tvoje komentare beru. Ale nech si od cesty doporuceni, at fandime Olomouci atd. To nech na nas, ano? Kdybychom k tomu klubu nemeli vztah, tak nas necha chladnýma a ani se tu nerozcilujeme…

    Ostatne ani ty nenechas nekteryma komentarema na klubu nit suchou. Jen se rano probudis a napises uplnej opak. Takze kritizovat muzeme vsichni a nemusime hned fandit nekomu jinymu…

    Hezky zmrtvýchvstání, at to dopadne jakkoliv, kloubok dolu pred 3 třetinou a cimkoliv dalsim, ale zbytek zustavam u predchozich komentářů…
  • Tpč to je blazinec letos fakt🤦🏻🤦🏻🤦🏻
  • Nevidím jediný důvod k tomu si tu nezanadávat v rámci nějakých mantinelů. Nikdo tu klub nepranýřuje a nevyhrožuje hráčům, jako jinde.
    A je to tím, že máme tenhle klub v srdci. A fandit nějakejm jelimanům z OLO tu asi nikdo nechce.
    -----------------
    To vyrovnání musí být pro CEB šok a snad je to dneska srazí. Prohrát měli už včera.
  • Hh hokej je fakt vtipnej! Ať to dopadne jak chce tak ze 4:0 na 4:4 je slušný! Aspoň to nezabalili to se musí nechat !
    Přesně jak tu bylo psáno...držíme kritiku v mezích oproti Facebooku! Byla oprávněná za 2 třetiny...
    Proto na ten hokej čumíme a bavíme se o něm, protože jak je někdy v našem případě dost hořkej občas nám udělá i radost...
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters