HCE Fórum

1567568570572573656

Komentáře

  • Díky Bery tvl…👏👏👏
  • Presilovky rozhoduji moderni hokej, my z nich nejsme schopni dat gol = prohra... jak snadne
  • Jednoduchý. My v dlouhé přesilovce ani nevystřelíme. Přesilovky prostě rozhodují.
  • Krasne odehrana 3. tretina proti totalne nalomenymu souperi. Jestli jsem chytal nadech hokejovyho nadseni, tak uz ho nemam. Bery dik, Motor 3:0 a posledni zhasne…
  • Tleskám, zbytečně prosranýmu zápasu!
  • Presne takhle ma vypadat, kdyz tym dostane 5 min presilovku. 
  • Tak teď už je to na ručník :/
  • takhle má vypadat přesilovka, která trvá 5 minut a ne ta parodie od nás
  • No tady se jen potvrzuje ze v PO nemáme co dělat a bylo by nefer se tam vůbec dostat. Protože jak bylo zmíněno…takovýhle zápasy rozhodujou presilovky a hlavně zodpovědná hra a mi neumíme ani jedno
  • Nemám slov😡😡😡skvele rozebraný zapas, pak uděláme dva nesmyslný fauly u jejich brány! Naprosto neuvěřitelný. To muže trénovat, kdo chce, ale bohužel. Reprezentant nám prohrál zapas a ovlivnil celou sérii, protože za faul 50 metrů od brány, dostane minimálně 2 zapasy stop 🤦🏻🤦🏻🤦🏻🤦🏻
  • Ale hezky je to jedeme v zapadoceskem duchu, Plzen si prosrala ten zapas uplne stejne jako my, taky vyloucenima a za par minut bylo po zapase
  • úžasný... fakt skvělý. hele na rovinu, výhru jsem nečekal, ale takhle to prosrat zbytečným faulem na 5+DK + disciplinárka, to už je opravdu umění
  • Jasně jejich 5 přesilovka a naše to byl rozdíl...oni 2 góly my sotva střela...škoda nadějně to vypadalo, ale že bych vynášel soudy ,že hned 3:0 to né...zbytečný fauly no...u toho Beryho ,že by to bylo nějaký totál koleno nevím? Neříkám,že 2 ne , ale 5? Nj to je fuk zítra zlepšit disciplínu hrát se s nima dá!
  • To je neskutecny,nemam slov. Meli na ně,a pak to takhle pomr..t.
    No nic,zitra musíme hrat to samy,ale bez faulu,pak to pujde.
  • Takhle blízko jsme byli výhře... Ta jejich díra v bráně mega marná, zbytek kádru jakbysmet... ALE ne..to jsou naše VARY!
  • Pokusim se to ohodnoti bez emoci z poslednich 10 minut zapasu. Jasne jsme ukazali, ze pokud budeme hrat disciplinovane (napr jako proti Sparte) a budem pouzivat mozek, da se s nima hrat. Jestli chceme mit sanci postoupit, musime zitra vyhrat. Jestli prohrajeme i zitra, nepostoupime.
  • @FeryBo Psal jsem to dávno, že tam nepatříme a tady to máte....
  • Já nastesti viděl jenom to dobrý, za stavu 1:2 jsem musel odejít…takže fakt nevim, co se tam stalo a komu jak mrdlo, ale ty vole, takhle projebat zapas?
  • A zase v tom nechali vykoupat Frodla :/
  • @kinkis Sorry, ale Sparta si prijela zaklouzat a Kladno se na to vysralo. Jsme proste hrozny, nemame tam co delat, dneska tam bylo zase neskutecne chyb. Obrana hrozna pozicne i s pukem, celej tym totalne pasivni. Bery tomu dal korunku. Dekujeme
  • Zitra to bude jiny,vyhrajeme.
  • Ta první třetina byla dobrá, do tý pětiminutový přesilovky to šlo. Pak už to moc nešlo...
  • @HCE_Majkl v tom s tebou samozrejme souhlasim. Vidime to celou sezonu, proto jsme tam, kde jsme no. Ale furt jsme dokazali po 50 minutach vest. Jasne, byli jsme horsi, ale na to se historie nepta. Za me je jasny, ze udelame za zapas nekolik chyb, ale dost jich Frodo zachrani. My si ale musime pomoct v tech sancich, co nam da souper. Napriklad presilovky. A jelikoz tam stojime naprosto za nic, je to tezky chtit udelat zazrak. Furt ale verim, ze to nebude 0:3 pro Motor.
  • upraveno 6. březen
    @kanis Zítra tam nebude žádnej blikanec v útoku ? A nebo nebudeme hrát 5 min přesilovku?

    @HCE_Majkl Absolutně nechápu, proč si lidi nechtěji tohle připustit. Vidim to úplně stejně.
    Post edited by three7 on
  • Já bych do toho celý tým netahal.

    Tohle vyloženě celymu týmu posral Bery.
    Ten by měl někam zalézt,a už nevylejzat,a dostat pořádnej flastr mamlas.
    Do toho prodloužení by to dotáhli,a tam se mohlo klidně vyhrát.
    No nic,zítra je další zápas,hodit to za hlavu,a pořádně na ně vlítnout.
    Tohle by mohlo Budejky uspokojit,měli namále,a oni to moc dobře teď ví.

  • Emoce hoši...naštve to o tom žádná jak Prochy tak Bery zbytečně km od brány když soupeř vyrovná musí se hrát opatrně a né jim dát zamiňku...ale asi mám divnej názor bo nevím, ale mě to až na ten po závěr přišlo vyrovnaný celej zápas a od nás slušný narozdil od X zápasu v sezóně nebo toho posledního tady kdy byl motor jasně lepší...mě se naše hra 50 min celkem líbila až na tu 5 úsilovku!
  • Střely na branku: 34:15. Tohle je slabota, to mi ani nepřišlo, že by v tom měl bejt takovej rozdíl.
  • Opravte mě, jestli se pletu, ale nepohřbil nás loni náhodou ve třetím utkání předkola proti Olomouci těsně před koncem taky Bery zbytečným faulem a vyšším trestem?
  • @maverick Tak mas vyhodu, ze nebudes tak kritickej. Mozna jsem az moc, ale tohle ani nebylo zapas hodnej play-off. Jasne, otocili jsme, byla nadeje, pozitivni myslenky atd. Ale ten tym
    je blbe poskladanej, herne neuhraje skoro nic a semknout se a nejak to uplacat ala Olmik taky neumi. Stve me to neuveritelne, ale proste to je realita. Nemame v PO co delat, zitra me prekvapi cokoliv nez jasna vyhra Motoru…
  • Tak to tady svedeme na Beryho, páč viník se nehledá, ale viník se určí. To že máme slovy 15 střel na kasu, během 5 minutový přesilovky máme slovy JEDNU teč , je vlastně jedno. 
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters