HCE Fórum

1569570572574575649

Komentáře

  • Bery 1 zapas stop
  • @FeryBo mas zraneni, zmenu formy u hracu, mozna fyzicku, psychiku atd. proste kazdej z nas neni vykonej porad stejne. jak jsme tady resili, tohle je kolektivni sport a me pripada, ze proste se ten tym nedoplnil kdy mel, aby se zase v tymu trochu zmenila dynamika a vygradovalo to s p-o. najivne jsem se domnival, ze setri prachy a na p-o proste prijdou s 3 novejma hracema.

    ted uz to nema bohuzel cenu rozebirat. mame kluky, ktery tady mame. myslim, ze nemaji uplne klid v hlave (z poslednich 12 vyhrali 3) a neprislo nic (vyjma odchodu Bruka) co by melo trochu zmenit atmsoferu.

    porad myslim, ze proste ta nase hra bude na nahodu (jako vetsinu sezony), ale taky si myslim, ze za prihodne konstelace CEB muzeme dneska dat. jak jsem psal na 4 vitezne bych nam vubec neveril, ale 3 tak male svetlo nadeje je...   
  • Redlich nic a Ordos 2 zapasy stop
  • Bery je dost velká ztráta a zásah do týmu, rozhodí to pravděpodobně zase všechny lajny.

    Jinak Frodo dneska nebyl na rozbrusleni co davali HCE na Instagram, je to dobrovolný? Byli tam Haby a Hamalčík
  • @kjetel Trefné.......
  • @kjetel hmm, jen dalsi dukaz, ze tam kabina potrebuje asi trochu jinak nastavit hodnoty. ja si skoro zacinam myslet, ze jedinej kdo je nastvanej, ze nejsme vys je Frodo. Ostatni proste maji mentalitu tymu "predkolo je splneni povinnosti". jestli to tak je, udelejme v ty kabine pruvan. tenhle mindset treba zrovna OLO nema.  
  • Pro srovnání...Tady je koleno

  • Budejovicky uz breci kde se da, ze Ordos nemel dostat pomalu ani 2 minuty a Beranek mel dostat minimalne 2 a vic zapasu .. nechapu, proc vsichni potrebujou byt ublizeny a brecet na sockach. Me by v zivote nenapadlo jit na stranku Motoru a psat jak je nespravedlivy, ze Bery dostal zapas stop. Tohle fakt nemam rad.
  • Jaromír Jágr se sešel s primátorem Milanem Volfem ve středu osobně, aby si některé postoje vyjasnili. „Domluvili jsme se, že v klubu nastane progres. Prý má Jarda nápad a město Rytířům rádo pomůže,“ sdělil Volf.

    „Je nutné udělat něco dopředu, nějaký krok, aby to šlo, protože zůstávat ve stejných kolejích nemá žádný smysl. Načež Jarda se chytil a říkal, že nápad má. Úplně ho nenastínil,“ řekl Volf.

    Tak tohle mě upřímně rozesmálo :D Jarda má nápad = krize zažehnána :D
  • Mám nápad.... a to vyřeší všecky problémy lidstva... TVL
  • Tvle tak jsem koukal na sestavu a absolutně nechápu, na co se to jako koukám? Vojta Tomeček v první lajně, McFadden misto toho aby hral presilovku nehraje vubec a je tam misto nej Havlin a ve ctvrty lajne Bernovsky … nevim co si o tom jako myslet
  • kinkis: Co by. Na neděli má Eismann už zaplacený letadlo, tak se to musí stihnou.
  • Ať s timhle jdou do prdele, ty vole...tu obranu zase tahali z klobouku, ne? Havlín měl jít místo Bartejse nebo Stříteskýho, ale oni prostě daj pryč McFaddena...
  • Proč by se eismann snažil, že jo. Když jde do hajzlu. 😂 Takové ty kecy, že se bojuje do konce jsou přetvářka.. Odstoji jsi svoje a dlouho ho zase neuslyšíme. 😂
  • Jako s hodnocením počkám až po zápase, ale hlava mi to teda nebere.
  • A Havlín už s hlavou nahoře, nikým nenapadán dá puk přímo na budějovickýho, kterej naštěstí střídal ..
  • Havlím podruhé přímo na hokejku, tvle jakej vocas udělal tuhle výměnu
  • to mě poser... takhle podcenit střídání
  • Rachůnek dneska odmítá bruslit nebo jak to mám chápat?
  • Je to jasný, letos budem mistři!!!!!!!!!
  • Dneska cejtím nulu. 
  • Tak co 2:0. To nevypadá dobře.
  • Ten tým dostal prémie za otřesnou hru a konec série 0:3????????
  • Ale zase se na ty Budějky pěkně kouká...
  • V sobotu si zajdu s klidem na posledni zapas sezony, mozna rozluckovej s Frodem a konec tohohle utrpeni tuhle sezonu.
  • Neskutecny rozdil v presilovkach,my nevystrelime,oni nas tam toci a kazdou chvili golovka😬
  • Jsem rád, že ten tým ukázal, že v PPO nemá co dělat.
    Přesilovky 2. nejhorší v lize = řekl bych, že spíš první místo.
    Otřesná hra celkově.
    A někdo by tu ještě chtěl ČF PO.....
  • Včera nám dali alespoň čuchnout. Dnes už ani to ne. 
  • A hlavně my prohravame o dva goly,ale vůbec tam neni videt,ze s tim neco chteji delat,zadny nasazeni.......
  • A další faul a po něm další.. Otřesné usilovky.. CO TO KUA JE???????????
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters