HCE Fórum

1564565567569570649

Komentáře

  • upraveno 4. březen
    @Uklízečka_kabiny_HCE uprimne nechapu, jak dokazes komunikovat na tom discordu :D me to tam prijde jeden arogantni dement vedle druhyho :D jestli je to vsechno jen nadsazka a ironie, tak se nechytam teda :D
    Post edited by kinkis on
  • upraveno 4. březen
    @kinkis

    Se tam borec docela rozjel, skoro každej druhej komentář je od něj :D ale jsem rád, že tam máme konečně někoho aktivního od nás

    A ano, většina tam skutečně jsou arogantní dementi…hlavně mě baví, jak nás tam poučujou o atmosféře lidi z Bolky a Třince
    Post edited by Xaxxz on
  • upraveno 4. březen
    Osobně na discord jsem zvyklý od roku 2016. A většinou jsem působil v takových těch herních komunitách, takže na tyto věci jsou zvyklý :D Asi 99% je nadsázka, memes a ironie. 

    Ale dneska s tím Frkem, tak borec mi pak dal velice cenné info a za to jsem velice rád. Takže v sz působí zcela normálně a stejně cílem je získat co největší množství informací. 
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • Ok, tak to beru, prave jsem se nad tim nejak extra nepohorsoval, pac jsem si rikal, ze tohle presne muze byt ta realita :D
  • @Vossy dik, normalne tyhle platky nectu, ale opet se mi potvrdilo, ze Frodo je lidr. Je fajn, ze prisel nekdo kdo ma ambice, tohle muze posunout celej klub. 

    jinak aby to nezapadlo, tak ta prumerna navsteva (bez Klingose) 4 000 na zapas je uspech a je videt ze ten prichod novych majitelu vzbudil ocekavani. pokud to chteji udrzet, tak budou muset pridat na te sportovni casti. 
  • Povzbuzení zájmu určitě prospělo. Bylo by fajn kdyby to čtvrtfinále klaplo. To by se splnil cíl. A Frodo by byl klidnější. Takže změna majitelů určitě měla pozitivní vliv s tím, že herně se to tolik neprojevilo. Ale to chce posuzovat až s časem.
  • Tak jak jsem si byl vnitrne celkem jistej, ze utece, po tomhle rozhovoru to vidim teda jinak :) diky za link!
  • "Krokem vedle se zatím jeví pouze příchod útočníka Martina Kohoute, který se souží a náhradního brankáře Štěpána Lukeše."

    Tak snad pouceni pro Brno, aby nam prestalo vykradat tym :D :D Lukese si tam nechte naveky, Kohyho bych bral zpet do 3. lajny 
  • @kinkis Kohout určitě zklamání. Přičemž mi nepřišlo, že by ze začátku dostal málo prostoru. Lukeš je kapitola sama o sobě. Ten jestli bude příští rok v extralize tak to bude zázrak.
  • Kohyho bych sem bral hned.
    Myslím, že by tady opět pookřál.
    Tam mu to moc nesedlo.
    K Lukešovi se vyjadřovat nebudu.
    Za ty jeho kecy, dobře mu tak.
  • Bylo by super, kdyby se povedlo dostat z5 duo Kobli-Kohy. Kohy sice má opci, ale nemyslím si, že ji Brno využije
  • upraveno 5. březen
    @12Stig12 u Brna nikdy nevíš, když chtěj podepsat Bartejse a Gulašiho :D
    Post edited by kinkis on
  • https://www.hokej.cz/hokej-v-cislech-preview-predkola-ceske-budejovice-vs-karlovy-vary/5079809

    Jestli pojedem z Budějovic za stavu 1:1, budu věřit, že je můžem překvapit. Pokud to bude po prvních dvou zápasech 0:2, je za mě hotovo.
  • No nevím čím to bylo,ale on ten Bartejs zabodovat umí ( když chce ) ??? Nebo nevím jak to mám chápat,ty jeho body ke konci ZČ.
  • Jako góly co jsem viděl já byly víc než půlka spíš náhoďáky. Hodil to od modrý tahem a ono to propadlo. Takže bych z něj teď rozhodně nedělal ofenzivní eso.
  • Tak ofenzivní eso z něj nikdo nedělá,a dělat nebude, nicméně bodoval,ač by to od něj někdo čekal.
  • No a jak tipujete sérii?
    Já 3:2 pro nás.
  • Buďto 3:1 my, nebo 2:3 Budějky a rozhodne se jestli pojedeme z Budějovic aspoň za stavu 1:1
  • Chtěl bych zažít trochu pozitivního pocitu díky HCE po tyhle sezóně, takže tomu půjdu naproti a tipnu 3:1 Budějky!
  • Budějky postoupí 3:1, ale rád se budu plést
  • @kanis přitom si pamatuju, že když od nás šel do repre, jen jsem kroutil hlavou, jaký kopyto tam berou :D
  • Jj vyhrál se pěkně v tý Spartě.
  • Dvorak je za me hodne solidni bek. Myslim si, ze by mohl jeste vystrelit ven. Nikdy se sice nevyprofiloval diky dobry střele nebo ofenzivnimu potenciálu. Ale je spolehlivej, dobre brusli, umis rozehrat a ma parametry na fyzickou hru. Myslim si, ze budou vzdycky nedocenenej a budou beci, ktery budou vic videt…
  • Takhle dlouhodobá smlouvu u 28 letého borce mi příjde přestřelená a k tomu nevíme finanční parametry. Osobně nejsem moc fanda dlouhých smluv. 
  • Na druhou stranu když bude hrát blbě, tak ho Dědek vyplatí, baronovi je to jedno .. co chce, to bude mít
  • Kanis: Tvl co sem taháš Jandače, vždyť přece náš hlavní trenér na příští sezonu bude V.V.  =)Ale ten Jandač je myslím ve hře, co já vím, tak varianta s Martincem padla, ten zastupuje zájmy Sparty v Litoměřicích........ Záleží jestli se Jandačovi bude chtít, jednak pracovat /nemusí myslím už/ a pak jestli se mu bude chtít třeba sem .... 
    Jinak já budu každý zápas lepit na Budějovice, což teda při mé bilanci se sázení na zápasy HCE by snad měla být jistota postupu :-)  
  • J.J. nebo V.V. ... vsjo ravno ;-) @Flaksa34
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters