HCE Fórum

1563564566568569656

Komentáře

  • upraveno 3. březen
    Budejky jsou rozhodne nejmensi zlo. Navic ani kabina tam uplne nefrci, Gulas neni uplne happy, Kubík se zasekl, golmani nechytaj, Cihak je nespokojenej s min 4 obrancema a dava jim to dost sezrat. Co jsem se bavil s kamosem, tak je dokonce nazoru, ze to je 50:50. Pokud se u nas zvladneme dost namotivovat a drzet to, co je pro PO potreba + zachyta standardne dle sveho Frodo, muzeme tam jeden zapas rozhodne urvat.
    Post edited by HCE_Majkl on
  • Z pohledů šancí je Motor nejlepší možný soupeř. 
    S Litvínovem i Libercem jsme v části hráli poměrně dobře a atraktivnější zápasy. 

    Nicméně jak píše @HCE_Majkl - v kabině motoru to fakt není pravé ořechové. Co jsem viděl na discordu, tak jeden motor guy říkal "Jeden gólman ví, že končí, ale smlouvu mu ještě oficálně nezrušili, jaká to asi může být atmosféru v týmu když on je jeden z těch řídí kabinu" dle mě nejspíše Hrachovina + dnešní demolice a neúspěch zisku 4 + očekávání fanoušl§. Takže to momentum momentálně je u nás. Poslední dvě výhry s větším rozdílem určitě naše borce namotivuje.
    Stupňující forma Černocha + Beránek + k tomu jestli dají Hladoše nebo Kangu. Pokud se to podpoří druhou lajnou tak si myslím, že mohu udělat "zázrak"  a myslím si, že i oni chtěli MOTOR. Dalším pozitivem je, že hraji venku, kde ty zápasy byly mnohem lepší z jejich strany.   

    Normálně bych na ten sobotní zápas šel, ale bohužel budu na dovolené a sledovat to z pokoje přes tipsport  ::D 

    Motor : Vary 0:3 série. LETS GO! 


  • Já v sobotu 100% jdu, neočekávám, že bude problém sehnat lístek, ale bylo by hezký mít plnej barák
  • Taky jsem tam něco podobnýho četl...ale myslím si, že si to před předkolem vyříkají a nebude to s nima vůbec jednoduchý...úplně nevim, s kým v obraně by Čihák měl být nespokojenej, bych ho chtěl vidět u nás, co by říkal. Jedinou jejich slabinou je ta brána, plus tam mají toho magora Šticha, takže si myslím, že ta série bude po fyzické stránce hodně podobná Olomouci vloni...snad se neposereme a budeme tu hru taky trochu tvrdit a snad je to bude bolet

    Prostě, sezona defacto začíná od znova. Já jsem tou dobou na horách, takže šance na výhru v domácích zápasech je najednou mnohem vyšší...a doufám, že to čtvrtfinále umlátíme, ještě letos bych na hokej rád šel :D 
  • Dnešní zápas jsem neviděl, tak jsem nyní koukal na sestřih. 
    A potvrdilo se mi to, co jsem si o Kružíkovi myslel. - Kdyby na Soc. sítí se choval jako profík a jak idiot :D Nicméně momentálně Kružík má jednu z nejlepších střel z Varů. Ty goly co dával tak většinou to nebylo skrz nějakou souhru do prázdné, by lto rychlé střely do volných prostorů. Dnes velice kvalitní goly a přesné. Vidím v něm koblasu co hrával 3.linu a postupně se vypracoval do první. Je to typově stejný hráč. Chtělo by to ještě 2-3 roky a bude dávat 20g za sezonu. V playoff by určitě měl hrát minimálně 3 linu + 2. formace přesilovky. Postavit to na něho je si myslím dobrá cesta.  

  • @Uklízečka_kabiny_HCE

    Jen počkej, před prvním zápasem Eismann objeví ten jeho komentář a ze sestavy zmizí :D
  • Koukal jsem teď na sestřih a Kružík 2x vymetl jak blázen a to obhození a nájezd taky moc hezký. U Mikyskovo gólu konečně tleskám stínění gólmanovi, myslim Váňa že to byl, Mitens nic neviděl.
  • Vím že to bylo jen proti Kladnu, které už dnes dohrávalo sezónu jen z povinnosti, ale výkon zálohy i mladých se mi líbil.
  • Co se týče, PO sérií tak to bylo
    08 - Litvínov, ČB, Slávie
    09 - Litvínov, Sparta, Slávie
  • Já bych raději hrál s Litvínovem, je to kousek, navíc derby a myslím, že oni by mohli vyhořet v play off na golmanech, jsou dost mladý a nemají zkušenosti. Ty Budějky uvidíme, nějaký šance tam určitě jsou. Co je nebo není v kabině tam nevím, ale vím, že je tam Čihák, a to stačí .... :-) 
  • Tak hlavně od nás se toho moc nečeká, tým kterej hrál v podstatě do předposledního kola o letenky na Hurgadu. Za mě můžeme jen překvapit, a to je pro nás určitě výhoda. My klidně v těch Budějkách můžeme nějaký zápas vyhrát, já se spíš bojim toho, abychom pak případný matchball neprojeli doma, protože tam tak onzistence výkonů byla všeljaká, jen ne konzistatení v tom správném smyslu :) A když vypadneme tak to taky nebude žádný kinder surprise.
  • Stačí, aby na domácí zápasy přišel Kalous a bude to v klidu :D
  • Tak Kalous tady asi bude..... 
  • @Xaxxz domácí zápas bude jeden. Jelikož vyhrajeme 0:3
  • @Uklízečka_kabiny_HCE

    Takovej optimismus, jo?
  • Vcera to byl hroznej hokej. Kladno hraje neskutecne jednoduchej hokej (2 hraci pred branu a strela odkudkoliv) a musim rict, ze s cistenim prostoru pred branou jsem meli fakt problemy. Totalne me vcera iritoval Joona. Tu obranu mel on vcera (spolu)drzet nahore (moc jinejch nebylo) a misto toho nebyl videt rozdil mezi nim a juniorem. Jinak McFad se mi zacina libit (nevim zda to na importa neni malo, ale hraje fakt s klidem), mimochodem by mohli v Arene prodavat McFat burgery (s knirkem) :)

    K CEB - jsou jasnej favorit. posledni utkani nam nedali ani cuchnout. na 4 vitezny bych asi nevidel zadnou sanci, ale na 3 je to trochu gamble. jednou doma nevyhrajes a muzou se ti zacit klepat riditka. kazdopadne k postupu by se muselo sejit hooodne veci.  
  • @Xaxxz Ano, psal jsem to o pár příspěvků výše. Za svými výroky si stojím. V poslední době jsou víc optimistejsi. Většinou jsem realista až pesimista 😂
  • @Flaksa34 jako SM nebo trener?
  • No nezávidím jim to. Je to jak u nás, po každý sezóně se člověk klepal, jestli prodaj nebo neprodaj licenci.. tohle nepřeju nikomu.

    Jsem hodně zvědavej jestli něco vyplave okolo toho Litvínova. Tam jestli se to potvrdí tak je to další průser jako blázen.
  • Jeste maji sanci to zachranit a resej to hodne akutne. Kazdopadne vyplave, i hráčsky…
  • No jako ten Litvínov - Jaks, Koblasa a Kirk jsou nepodepsaní. 
  • Sem s nimi 😂
  • kéž by jsme je vyřadili a všem zavřeli pusu =)
  • No jo, ale já bych například byl pro ten starej systém…takhle to je fakt o ničem
  • Ta liga je tak vyrovnaná, že prostě jakýkoliv tým je může vyřadit. 
    Vary rozhodně nemají mužstvo na to bejt 11 
    Plzen měla výprodej. 
    Typek to evidentně moc nesleduje, tak by nepsal takové žvásty. 
    je jasný, že liga s klasickým playoff by byla atraktivnější, ale stačí se podívat jak střed tabulky je vyrovnaný. A ani nemají pozitivní skore. 
  • @kanis OK, jeho nazor. Myslim, ale, ze spatnej. pokud jsou Vary s PLZ tak spatny, vypadnou hned. v hracim planu ta cela serie trva 1 tyden a ty na tom 11 a 12 miste aspon jednou dostanou vstupny za divaky. byznysove to celkem dava smysl.

    pokud chteji tu soutez jeste vic zatraktivnit (jeste vice kvalaitnich utkani), tak muzou snizit pocet muzstev, ale tam to vedle Kladna odnese vzdy nejaky regionalni klub. a myslim, ze ty prachy co jdou do hokeje v MB, Varech, PLZ ci OLO jdou od lidi co to budou platit prave tam. Neverim, ze by Karel Holoubek platil hokej v Litvinove atd. z myho pohledu je p-o z 10 nebo 12 muzstve ta nejmensi prkotina ceskeho hokeje.

    LIT/KLA - ani jednomu nezavidim. zejmena fanouskum. LIT do toho sel prachama naplno uz nekolik sezon a letos bude jeste platit bonusy za uspech. Tam si myslim, ze to ustoji a nechaji vic hrat svoje juniory. Byli by blazni kdyby Kobliho nechteli podepsat (a radeji pustit nekoho jineho) a on by byl blazen kdyby si letosni sezonou nenechal zaplatit. U KLA je to horsi, protoze tam neni mladez a prestoze vyhaneji Jagra, tak on nastavuje drzku do reklam, kde jde profit klubu a vzdy sahne i po nejakem no name hraci, ktery to nejak obehraje. kazdopadne je to prezivani z jednoho roku na druhej (my na tom byli skoro stejne, ale KH aspon drzel hodne mladez). tradicni klub, ale co predvadeji je fakt malo...      
  • Listky koupeny, v sobotu na miste!
  • lístek koupen,tak snad si pořádně v sobotu zafandíme a zařveme gool B)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters