HCE Fórum

1562563565567568649

Komentáře

  • Kez by litvinov jeste zabral. To by byll urcite zajimavejsi
  • Věřím ze s Litvínovem i když má solidní kádr by byla větší šance na překvapeni než s Libercem. Na ty neumíme a pešán nahodi po mod a to už je konečná uplne
  • I kdyz nevim,jestli chci poslouchat ty litvinovsky posmesky,az nas vyradi😀
  • Myslim,ze i litvinov by chtel radsi nas nez olomouc,tak jeste maknou💪
  • Tak Pilsklauni už dostávají 6:0
  • upraveno 3. březen
    Plíseň hraje naprosto božsky dneska🤣🤣🤣
    No snad nám vyjde ten Ropákov aspoň 🙏




    Post edited by three7 on
  • Teď mě akorát mrzí, že jsem na tu výhru neposlal víc :D
  • Kružík hattrick 👀
  • upraveno 3. březen
    Fakt nechápu, jak tenhle tým (KLA) může i nadále hrát ELH... je to jen ostuda, víc nic.
    A ta domácí varská atmosféra 🤣🤣🤣🤣




    Post edited by three7 on
  • Bylo vtipný, jak náš kotel rozeřval pár Kladeňáku po stadionu na opakovačku Karlovy Vary :D
  • tak dobrý no, Kružík dal hattrick. jasně proti Kladnu, ale toho bych na našeho hráče, co ho dá před sezonou netipoval (pokud se nepletu, tak to je náš 2. hráč, co dal v této sezoně hattrick - první byl Gigi po Vánocích proti Plzni)
  • Kružík nehraje špatně. Letos se mu povedla sezona v Sokolově a navazoval na to i v A. Samozřejmě, že jsem ho tam dneska poslal na Gol, ten kurz se musel ztrestat. 
  • Kruzik dostal od Eismanna ultimatum: Bud to smaznes z instace nebo budes neco hrat... =) Tak se snazi....
  • upraveno 3. březen
    Kladno naprosto marný (hrálo v plnýsestavě- takhle kdyby hrálo bude mit co dělat)...ale tím nechci brát našim kredit, hráli v klidu bez nervů...super,že hráli hodně mladý ne jen pár minutek!
    Hlavně jsem se totálně přesvědčil co jsem si myslel a to je Hamalčík za mě jasná 2 !
    Je hodně pohyblivej ! Nečeká jako Haby ,že ho to jen trefí..( Bohužel Haby buď věk a nebo nerozchytanost) - ale ten rozdíl mezi nima musí vidět i lajk ..

    Zatím Liberec...je to na Litvajzu s kým chce hrát...jestli s náma musí mít víc než bod!
    Post edited by maverick on
  • upraveno 3. březen
    @Maverick: Řekl bych, že když Litvínov vyhraje, máme Budějky. Mají lepší vzájemnej...

    Takže buď Budějky nebo Liberec...
    Post edited by HCE_Majkl on
  • Tak asi Motor.. to je urcite nejmensi zlo
  • Litvajz výhra, takže ČB?
  • Motor hmm to bude velice zajímavé. Už jsem chtěl psát, že Koblich by nás vyřadil :D Tak to bude Pecháček :D 


  • Za poslední 2 zápasy s nima 2x prohra 0:3, máme co napravovat :)
  • A teda že bude Plzeň v týhle sezóně pod náma jsem fakt nečekal.
  • S nima to bude si myslim nejtezsi. Podle me by pro nas byl nejlepsi Litvinov. Samozrejme by byli velky favoriti,nicmene neco mi rika,ze by s nami meli i tak velky problemy. Motor nam moc nesedi.
    No uvidi se,je to otevrene,dej se vule bozi.
  • Nejhorsi by by byl Liberec. Ty hodej PO mod jak tu nekdo psal a maji fakt dobry tym.
    Ale ve finale myslim,ze nam to stejne muze bejt jedno😀😀 nezapominejme po 2 zapasech na zbytek sezony😀
  • Pro nás by nejlepší byla Sparta 😂😂
  • Kinkis: Sparta na nás čeká v ČF až společně s Plzni postoupíme přes předkolo 😁
  • Už teď se v Praze klepou při tý představě! :D
  • Kanis: neřekl bych že nám moc nesedí. 😏
  • Já to beru z pohledu letošní sezóny.Je fakt,že 2:2 na zápasy, nicméně to úplně tak na sednuti nebylo.
    A ty poslední dva zápasy s nimi,jsou jasný,a nedali nám žádnou šanci.
    No uvidí se, je to otevřené.
    Ono si nemůžeme vybírat,jsme vůbec rádi za to,že tam jsme,tak si to pojďme užít.
    Třeba to z kluků spadlo,a tu sérii umlatime.

  • upraveno 3. březen
    Kinkis : si mě rozesmál, ikdyz kdyby se nám náhodou povedlo postoupit není to nereálný (ale to by musela postoupit i Plzeň) - ale samozřejmě podle zápasů v sezóně máš pravdu ...
    Přes Budějovice a Spartu jsme došli do finále i v tytulové sezóně ne ? Bo to byla stříbrná?
    Ale to si jen tak sním 😉
    Za mě z tria Budějovice,Lit a Liberec je to asi jedno...jsou to pro nás hratelnější soupeři než Olomouc nebo Hradec...
    Některý hráči to vypadá chytají formu...Čeče ,Bery, Kanga , Hladoš ...když nám bude fungovat obrana šance je ..
    Post edited by maverick on
  • Budějky mají oproti nám dost marnou brankářskou dvojici...asi nejschůdnější soupeř
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters