HCE Fórum

1559560562564565656

Komentáře

  • Xaxxz napsal(a):
    Úplně v klidu. Je to vlastně česká hokejová komunita, takže tam máte i NHL, repre, první ligu…já čtu hlavně extraligu


    https://discord.gg/7XQ4KYKEp2
  • Dekuji!
  • Hele, jak ten Sport tipoval Jandače nebo že se oněm mluví. Tak jak Piskáček a Polášek je trénoval ve Spartě. Je tam spojitost, ale spíš myslím,ze ten Jandač to nebude.
  • Jandač, to by bylo…
  • Jj, Jandač to by bylo. By se konečně ukázalo jaký to je trenér, když by konečně trénoval normální tým a ne tým, který má ambice na titul. A nevyhrál nic ani s těma týmama, kde se úspěch očekával. Je to pouze jméno, nic víc...... Ale prý radí v Praze Šenkyplovi, takže ta možnost tu je.
    Jinak ten článek je nepřesný, Nedorosta sice oslovili, ale on to odmítl, ani se s nimi nepotkal, má smlouvu v ČB, dělá manažera mládeže...... 
  • My hráče typu Procházka z Kladna nepotřebujeme,ty tady nějaký máme,a nestaco to, prostě ne.Za mě tohle není posila žádná.

  • upraveno 29. únor
    Btw kde je ta jejích první vize, že to má být někdo z KV kraje.. Upřímně mě zajímá,kdo se toho kormidla chytne.
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • To bylo řečeno jen směrem ke GM ne? A to asi začlo bavit Tobolku, takže tohle pravidlo už neplatí :)
  • @Xaxxz Šimek má blízko domů: Sparta? Liberec?

    Po sedmi letech v zámoří se pracuje na návratu Radima Šimka do extraligy. Nejvíc se hovoří o Spartě a Liberci. Jednatřicetiletý bek krájí poslední rok kontraktu u San Jose Sharks, ovšem zatím celý jej tráví na farmě v týmu Barracudy (4+12 v 39 zápasech), kde se v průběhu sezony stal kapitánem. Do Kalifornie se boleslavský rodák vydal před sedmi roky, v NHL mu dali čuchnout k 209 partiím, ale nikdy neodehrál kompletní sezonu, maximem je 48 duelů v ročníku 2019/20. Šimek v organizaci bojoval o pozici i se zraněními. V létě podle informací iSport.cz zvedne kotvy směr Česko.

    7+22

    Tolik gólů a asistencí Radim Šimek nashromáždil během 5 sezon v NHL

    Kalous by měl manažersky posílit štáb Varů

    Pozici sportovního manažera karlovarské Energie by měl nově obsadit Jiří Kalous, stávající asistent trenéra Radima Rulíka u národního mužstva. Na západě Čech nutně potřebují najít člověka, odpovědného za transferovou politiku, do této doby se dělila mezi trenéry… Klub vůbec potřebuje zprofesionalizovat, na extraligové poměry v něm pracuje málo lidí, prakticky tu nefunguje skautingové oddělení. Podle zdrojů iSport.cz byla manažerská pozice nabízena i Václavu Nedorostovi, ten by však měl setrvat v roli šéftrenéra mládeže v budějovickém Motoru.

    15

    Tolik let uplyne od karlovarského titulu a také od poslední účasti týmu ve čtvrtfinále play off

    Furch na radaru Mladé Boleslavi

    Zdá se, že k velkému posilování v brankovišti spějí v Mladé Boleslavi. Za oponou proudí informace o možném přesunu Dominika Furcha z Komety do Bruslařského Klubu. V Brně 33letému gólmanovi běží kontrakt do konce příští sezony, mluví se však o značné ochotě Středočechů vyplatit hráče ze smlouvy a získat jej do svých služeb. Věc není stavěná tak, že by zkušený a vynikající brankář utíkal z Brna, jde spíše o rodinné důvody pražského rodáka. V souvislosti s Boleslaví se do řečí dostává i jméno Petra Kváči (26), jemuž nevychází podle představ angažmá ve švédské Rögle, kde je dvojkou za Christoferem Rifalkem.

    8

    Tolik profesionálních klubů vystřídal během kariéry Dominik Furch

    Abdul by mohl do Vítkovic

    Litvínovu odvádí dobrou práci, v dosavadních 50 utkáních Jindřich Abdul pobral 38 bodů (12+16), což je jeho extraligové maximum. Po dvouleté spolupráci s Vervou je ve hře změna pracovní adresy. Na Abdula je evidován silný motiv z Vítkovic, pro vsetínského rodáka by šlo o návrat výrazně blíže k domovu. Osmadvacetiletý křídelník je v nejlepších letech a po hráče schopného zaevidovat 40 bodů je vždy velká poptávka. Abdul si může vybírat.

    4

    Čtvrtým nejproduktivnějším hráčem Litvínova je Jindřich Abdul, mezi asistenty je třetí

    Zájem z NHL o Rychlovského a Hovorku

    Výborné ligové výkony vystřelily Jakuba Rychlovského do reprezentace a stejně tak na seznam kandidátů na volná místa v klubech NHL. Dvaadvacetileté křídlo prožívá průlomový ročník, s 24 trefami zůstává ve hře o trofej pro nejlepšího střelce ligové sezony, navíc má slušné vyhlídky k účasti na MS v Praze. Už nyní se objevuje na transferovém listu několika organizací zámořské ligy, které Evropě hledají mladé vysokojakostní zboží za levný peníz. Podobně jako Rychlovský je na tom Mikuláš Hovorka. Na zápasy obránce budějovického Motoru se sjíždějí skauti mnoha celků NHL, mj. z Detroitu či z Bostonu.
  • Oni to nejak zachrani, ale solidni sekyra teda
  • no ty vole. tak jsem zvědav, jak to uhrají. třeba by Kalous (či ten kdo bude SM) mohl zalovit Kašičky, pokud Litvínov by musel jít na výprodej drahých smluv
  • Mě by se líbil Janis Jaks. Dříve mě bavil v KHL a to co ukazoval tady v TELH je prostě typ hráče, kterého potřebujeme. Ale litvínov zatím jenom Hladoník co vím, jinak moc se toho nešušká
  • Kašičky, Jaks.. a přitom přivedem Procházku z Kladna a budem ho prezentovat jako posilu :D
  • A bude většinu sezony v Sokolově :D
  • No ale furt nám chybí ten ofenzivní obránce, kdy ho chtějí jako získat. Kdy chtějí říci - borci máme tady nové kormidelníky, tahle sezona je od Libora procházky nejhorší. apod :D 
  • A Procházka je jako k čemu jinýmu, než jen k prdu??
  • Jelikož jsme rodinný klub, tak mně ten Procházka dává smysl
    Hráli tu spolu bratři Bauerové, Rohanové, Tomečkové, Látalové... Tak teď tu bude famílie Procházkovic 😁
  • Taky rodina Polákovic. :D 
  • Ktery brachove jsou jeste aktivni kdyz jsme u tech typu? 😀 nikdo me nenapada aby sel na hned k nam 😀

    Joo tvl vlastne Kasicky.co jsem cetl tak Litvinov ma docela asi problem s penezma a co jsem vyslidil tak snad Koblasa mel podepsano jen na rok…nejake info jestli jsme ho zkusily oslovit?
  • Jinak chlapci…jaky mate nazor na toto Kalouse pokud to vse klapne 👍

    Ja za sebe rikam,ze mam radost a vidim uz svetlo na konci tunelu.
    Pan Kalous ma urcite mnoho pratel a znamycha urcite nam nekoho nebidne..treva i z narodaku.Ty kontakty bude mit veliky.Verim se mame na co tesit.
  • Prikrilove ještě.

    Kalous jako manažer je určitě zajímavá volba. Určitě je to zlepšení. Nikdo asi nečekal takové jméno.
  • 30 mega to je takový pardubický model:))
  • Já jsem rád, že se fakt něco děje, rozhodně lepší mít jeho než nikoho, Eismanna nebo snad dokonce Růžičku…akorát zrovna Kalous manažera nikdy ještě nedělal, ne? Vždycky to byl trenér
  • Ja nerikam,ze je spatnej.

    Jak jsem ale psal. Prochazka z Kladna, a i kdyby byl z Pardubic, posila nebude. Dopadne to jako Bernovsky, Prikryl.

    Odehraje pár zápasů, a Sokolov, což Nám tedy velmi pomůže. No pokud jakože o něm uvažujou, tak neuvažujou o nikom dalším lepším, páč to by se tady mezi nimi nechytl už vůbec.

    Takže můžeme předpokládat, že to příští sezonu bude podobně stejné, jako letos.
    Kašičky a podobný hráče sem mohli eventuelně dostat před touhle sezonou, když se měnilo vedení, který má za sebou kapitál, a mělo nějaký vize. Ted už to je to opět bohužel profláknutý, a už sem hráči jen tak nepůjdou.

    Pokud by sem měli lákat třeba letos dejme tomu Froda,tak jim ukáže zadní část těla.
  • VaněknaZdi: Na rodinu Látalů moc rád vzpomínám :-) Hned mám příjemnější pátek ... :-) :-) :-) 
  • Xaxxz: Dělal sportovního manažera ve Spartě, sezonu asi, než ho vykopli.... 

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters