HCE Fórum

1555556558560561649

Komentáře

  • @Flaksa34 jasne letosni sezona je prusvih, ale porad myslim, ze mame na co nalakat. mame jednoho z nej golmanu ligu, nejaky dobry hrace (nemyslim, ze to musime prekopat cely). nevim jaka je atmosfera v kabine, ale asi taky nic uplne mimo praxi.tazke si myslim, ze novej SM tu sanci u hracu dostane. jen potrebuje mit jasno co chce a nevytvaret dojem, ze neco libi a pak to nemuze dodrzet. nevim jak to maji s pravomocema a prachama. ale brat ceske top hrace (pokud se nevraci do materskeho klubu ci regionu s vazbama) muzes jen pokud mas hodne prachu. takze radeji nez financni dostihy o napriklad kovarcika, to chce mit nasledovany zahranicni souteze a privest top ze zahranici.  
  • @Flaksa34 Cekal jsem teda ostrejsi tip. S Martincem nas novej SM prisel do kontaktu na Sparte, kde si vyzkousel obe role, nebo?

    Jinak na ty posily jsem taky zvedavej. Ale aspon fajn obrat, jeste par dnu zpatky tady rumburak prodával licenci… 😁

    @1140bxl Blby je, ze behem sezony uz x frajeru nabidku od mas odmítlo. A nekolikrat nebyla financne ani horsi nez za, kterou nakonec podepsali. Ale jak uz jsem psal, tak taky verim, ze novej SM bude mit zase trochu lepsi kontakt nez tomu do ted bylo a chce to postupne vzdycky nekoho do ty sestavy dostavat. Ale velkej zazrak na dalsi sezonu fakt necekam…
  • Dneska vlastně stačí, aby Boleslav neudělala ani bod a máme jistotu předkola, ne?
  • HCE Majkl: Nemyslím si to, podle mě se tam minuli. Uvidíme..... Některý nabídky odmítli, jiný by sem i šli, ale zase byli drahý zřejmě ...... Ten skauting je super, jenže to na tom ten klub musí začít dělat, a ne jen o tom mluvit. Zatím nevyskautovali nic, ty dva ze severu jim nabídl nějaký agent, žadný, že si hráče našli sami.....

  • @Xaxxz je to tak, ale Plzni nevěřím. Ty maj o 3 body víc než my, úplně stejný dřeváci. Dneska si myslim, že Bolka 3 body udělá. A od nás body bohužel nečekám.
  • Mě by celkem zajímalo o koho se fakt zajímaly a kdo jim to odmítnul. Aspoň typově hráči apod.
  • @Uklízečka_kabiny_HCE já snad ani ne :D zklamání Kaše asi stačilo :D 
  • A já na fb četl že nám dneska fandí celý Vary.
    🤔
  • @pepin tak fandit vám fandím :D ale nevěřím, že vyhrajete :D ale já obecně přeju Plzni i v sezóně aby hrála nahoře, když zrovna nehraje proti nám :) furt lepší mít nahoře tým ze západu, než nejaký Brno, Vítkovice atd
  • Dneska jasná výhra ne?!
  • Tak Rulík prý uvažuje o Kuldovi pro MS. To by pro toho kluka bylo něco :)
  • Nevzít Kulicha by byla chyba...pokud bude volnej, vzal bych ho místo Kubalíka
  • Kulich by měl jet na MS , nikdo nebude čekat bůh ví co. Ale cenné zkušenosti tam získá, což je důležité. Furt lepší než největší fanoušek Rachunka - Kubalík. 😂
  • Hele, stalo se letos někdy, že jsme zapas dohráli ve stejným složení, jako jsme začínali? Nebo že bychom měli aspoň ve třech zápasech stejnou sestavu? Mi to míchání lajn přijde úsměvný, jediná věc, na kterou se realizák zmůže a i ta je bez efektu
  • @Xaxxz Myslím si, že snad 1 a to počas 1 - 3 kola KEKW 
  • Jako dobrej kolotoč zase :D a asi už si Eismann přečetl ten komentář od Kružíka, je mimo sestavu :D Procházka co mu na to dal like ve 4., Jiskra z 1. do 3. :D samozřejmě jen fór :D
  • ad skauting - to bude trvat leta nez se nejakej system skautingu vybuduje, dokonce by mi nevadilo, kdyby nejaky ze Senkyplovyvh start-upu se nezameril na nejaky software, ktery ti pomuze ty hrace (jejich cisla) sledovat. treba i od maldisho veku. druha verze skautingu je mit sporotvniho manazera s dobrymi kontakty na agenty a se schopnosti vybrat spravneho hrace nebo nadefinovat spravne pozadavky. jak nekdo rikal v tv, tichy (agent) by sportovni reditel v PLZ kdy oni dotahli spoustu hracu, kteri se v PLZ ohrali 1-2 sezony (zazarili) a sli dal. myslim, ze tam bude muset byt nejaky postupny nabeh.
  • Podle mě chtějí pošetřit síly proto není Frodo ani Dlapa ( ten je po dlouhém zranění)...pokud Bolka uspěje budou pro nás klíčové zápasy doma se Spartou a nebo Kladno...dneska tam podle mě jeli jen s tím to zkusit...Froda potřebujeme v pohodě když dneska prohrajou bylo by to jen na škodu...a ta sestava je prostě klasika! Špatně sestavenej tým proto se to furt točí ! Furt se něco zkouší , protože to nefunguje...nejsou góly...nějak to uplacát a předkolo se uvidí...
  • Dlapa hraje tak trochu z povinnosti. Po sezone jde na operaci.
  • Plzeň vs Bolka střely na branku: 4:14, skore 0:2, ty nam moc asi nepomuzou :D
  • Piskej konec!!! :D
  • VanekNaZDI: dík za info já se divil ,že najednou nastoupil ...je to bojovník ! Spousta hráčů na jeho místě si myslím, že by nehrála...

    Musíme si to uhrát sami to je jasný ! Spoléhat na ostatní je blbost!
  • Beryyyyy! Marne vzpominam, kdy jsme my dali gola v posledni minute tretiny. Bojovnost super, ale zname nase jednotretinovy vykony. Ted se modlit pred nasi nejvetsi slabinou - druhou tretinou :D
  • Černoch se v posledních zápasech nějak bodově rozjel
  • Ted je ideální čas na Tipaci to poslat za barák na Pardubice 😄
  • Hezky pěkně Plíseň... 🤡

  • @Screepy napadlo mě to stejný.. ale to by mi svědomí nedovolilo :D
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters