HCE Fórum

1557558560562563656

Komentáře

  • Tak ono ja ted mam pocit, ze kdyby se hralo dalsich 20 zapasu, tak trhneme i tu rekodni serii Kladna. Kazdy zapas uz proste automaticky pocitam s prohrou. Nechapu, kdy se tohle stalo s tim tymem. Fakt uz konec tadytoho utrpeni, idealne nejak ukopat predkolo, tam nas prejede kdokoliv bude 5. a pak hodne rychle zapomenout.
  • Radegast index Pce 29:-3 HCE, ono jde mit radegast index v minusu? :DDDD
  • Aukro výsledné ceny po skončení aukcí. 
  • Já nechápu, proč někdo che, aby tenhle (NE)TÝM šel do jakýkoliv další fáze soutěže? Je to pouhej sadomasochismus!! Otřesná sezóna a lidi chtějí pokračování???!!
  • Dnesni zapas moc hodnotit nema smysl :) plus Cernoch, Bery, Hladonik. V patek jestli maji v planu nenasadit Froda, tak doufam, ze dostane sanci Hamalcik. Jinak zase zamichat sestavu a uvidi se.

    Je jasny, ze po tomhle zaveru musi nastat zmeny. Eismann a Sik konec je doufam uz temer jistota. Za me kdyz uz se ta zmena dela, tak pryc i Knezicky a ten super kondicak z Brna.
  • @three7 nikdy nebudu tymu co fandim prat neco spatnyho. Ano - sezona strasna. Hruzostrasna. Ale radsi uvidim v predkole nas i kdyby to mely byt jen 3 zapasy, nez Boleslav.
  • upraveno 27. únor
    V pátek počítám 0:7 od HCS 👏 Škoda blbýho kurzu....
    Energii tady nikdo nepřejeme něco špatnýho, ale proč se trápit další zápasy, když ten tým prostě nechce?!
    Post edited by three7 on
  • Hamalcik chytat nebude. Nemohl by už nastoupit za Sokolov
  • Do brány musí Frodo v pátek i neděli to je jasný jinak šance není a i tak to bude sakra těžký! Ale udělali si to sami hoši...mají se tu sakra hezky co se peněz týká tak ať se ukážou! Maj dva pokusy ! Olomouci půjde o hov.. takže Bolku počítám jasný 3 body a Kladno je vtipný nejde mu o nic a porazilo Třinec s Kladnem ...no jsem zvědavej ...
  • Nikdo nic nečekejme, dopadne to tak,jak to dopadne.
    Každopádně tohle jsem opravdu já nečekal.
    Taky by mi zajímalo,kdy a proč se to TAKHLE zlomilo.
    Těžko říct,ale něco v tom být muselo,jinak to není vysvětlitelný.
    Zapomenout, urvat předkolo,jít na soupeře s cistou hlavou,a uvidí se.
    A když se předkolo nepovede, jedině jejich všech chyba,mohli za to mít bonusy,a hlavě čest,a zameteno před vlastním prahem.
    Takhle to bude ostuda opravdu velká.
    Ten rozdíl tam byl propastnej mezi Bolkou a Námi.
    Ani na to radši nechci myslet,a to pak bude výsměch jako blázen,a hlavně ostuda pro celý klub,a hlavně všech funkcionářů.
    Ryzuk apod. Tleskám už teď 👏👏👏
  • @VANEKnaZDI to me nenapadlo, diky za info
  • Ať tu nemáme tak ponurou atmosféru mám něco na zasmání :D je až roztomilý, že si v Pardubicích myslí, že jsme hráli na půl plynu :D přitom my jsme plynovej pedál protlačili podlahou a je z toho prohra 6:2 :D 
  • Kinkis: Knezicky končí po sezóně určitě, trenera gólmanů novýho podepsali na 3 roky. 51.
  • upraveno 27. únor
    @Flaksa34 ;

    Mensator se vrací? :POG On nyní trenoval Bolka golmany. 
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • Jojo, konečně ten co kurví všechny příchozí brankáře jde pryč. Ten jeho univerzální rozkrok je tragickej
  • Flaksa
    Prej uz tu mel byt minuly rok. Nevis proc to nevyslo?
  • No hurá, že Kněžický končí, tvl ten tam taky trénoval tisíc let, další žába na prameni, její přínoš byl slušně řečeno velmi diskutabilní. Snad Novotný ještě ho měl prý uplně na háku, co teprve Frodo .
  • No na závěrečný hodnocení vedenípo sezoně, jsem velmi zvědav.
    Kecy typu, hodnotte Nas až po příští sezoně, na to jim dlabe pes.

  • @Flaksa34 mega radost!!!
  • Když máme aspoň jednu dobrou zprávu... Nešlo by ještě něco o trenérovi/gm/sm - jakože ty spekulace už nejsou jen spekulace?
  • Btw. Když jsem viděl poprvé chytat Froda za nás. Tak mi to fakt přidalo jako by chytal Mensator. Ano Frodo je lepší na hokejce, ale prostě ten styl, postava. Nebo jsem měl jenom zdání? 
  • Uklízečka_kabiny_HCE Zvláštní, měl jsem stejný zdání onehdy...
  • upraveno 27. únor
    @three7 tak SM tu byl už zmíněný, co se týká trenéra tak za mě to není špatná volba, v podstatě z toho co se nabízelo za mě ok :) ale být konkrétní nemůžu..já myslím že to tu v nějaké blízké době prosakne stejně:)a do konce sezony pár kol tak třeba už hned potom:))
    Post edited by Screepy on
  • Když v pátek prohrajem 0:3 @Screepy Povíš nám to? :D :D 


  • VaněknaZdi: Minulý rok těžko, měl v MB smlouvu a chtěl ji dodržet.
    Uklízečka: Frodo chytá dost podobně, akorát myslím, že umí trochu líp číst hru než 51 a nedostává tolik gólů nahoru, jako dostával 51
  • Screepy: Já myslím, že to bude V.V.  =)
  • @Flaksa34

    To mě osobně by nikdy nenapadlo,že by to mohl být V.V.😂😂😂
  • Dneska jsem na obědě slyšel, že se spekuluje , že Havlin půjde do Bolehlavu
  • A tam bude mit bod na zapas.
  • @Uklízečka_kabiny_HCE jako co si budem, letos marnej.. 
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters