HCE Fórum

1556557559561562656

Komentáře

  • @three7 2:2 po 40 min :) podcenil jsem je :D
  • Screepy
    Koukal jsem po první třetině, ale stále nic výhodného 😁
  • My prostě nejsme schopni udělat v přesilovce zámek, prostě ne.
    Ale to není jen proti nime, jakože jsou dobrý,ale to neuděláme ani proti jiným.
  • @kanis co ja neumim pochopit, ze kdyz nejaky tym prehravame 5 na 5, drzime je ve tretine, vynutime si faul a pak se v presilovce nedostanem do pasma a nevystrelime. Cim to je, jak je to mozny?
  • Tvl, 3vs5 to chceš... Pěkná práce 👏👏


  • Sice jsem psal,že jestli tam postoupime,a chytnene miláčky ze severu,tak nechci vidět,jak by nás Koblih sejmul, nicméně by to určitě mělo větší grady,než s kým koliv jinym.
    Mám poslední dobou dojem,že s tou Plzni to už není to, co to bývalo.
    Je to jen můj názor,nikomu ho necpu.

  • Tak zatim klasicka 2. tretina .. ach jo.
  • Kinkis
    Tvůj tweet je ve výběru na hokej.cz
  • Tak tenhle tlak jsem čekal později. Nevadí, bude sranda...
  • Nevadí, vyhrajeme 5:4 🤡🤡



  • Asi bych mel to sazeni zkusit..
  • Syndrom 2.třetiny pokračuje 
  • V Plzni taky hotovo
  • No my se Spa doma jasná 2
    A na Kladně nevyhrajene
    Já už to fakt vidím tak,že to prostě neudělají.
  • Schvalne jsem projel vsechny nase zapasy a vcetne dnesniho mame skore z 2. tretin HCE 27:64 souperi... to je naprosta silenost!!!

  • Vsadit na Kladno v neděli je jistota výhry, to mi nikdo nevyvrátí...
  • Boleslav 4 body za nama
  • upraveno 27. únor
    Vůbec to teď neházím na Habyho 2 góly byly když jel někdo sám (a celkovej problémje v celém týmu) , ale stejně mi hlava nebere proč toho Hamalčika prostě nevyzkoušej!!! Když tam můžou dát Čihaře proč né jeho? Ten Kněžický to je taky už přežitek si myslím...někdo tu před časem mluvil o Menzim doufám, že na to dojde ...za mě už Haby fakt bohužel Sokolov jako 3 s ním v brance letos snad jen jedna výhra a to si nejsem jistej ? V každým zápase jedna haluz nejmíň ...podobnej scénář 3 zápas s nima vedeme je to vyrovnaný a pak šup :/ Bolka si zatím jde ..no zajímavé to bude ! Ale musíme si přiznat , že pokud si to neuhrajeme nějakým zápasem nemáme tam co dělat !
    Post edited by maverick on
  • V pátek bude 0:3 výsledek 
  • Největší ironii je situace, kdy se dařílo Rachůnek Griger a Kanga ale Černoch s Beránkem nic. Nyní se situace obrátili. Černoch a Beranek a Hladoník, absolutní carry a -20 bois jsou zase absolutně marní. (ale šance mají, což je rozdíl oproti té první variantě). Proč by jednou nemohly fungovat obě line.
  • Okej tak oba západočeský týmy dneska super výsledky.... 👏👏👏



  • No ale kdyz koukneme na to,jak za tim jde Bolka a my,tak si to skoro i zaslouzi. Nicmene si stale myslim,ze to nedaji.
  • Bolka doma Olomouc udela, protoze budou citit tu sanci, ze to predkolo muzou dat a se Spartou bude zalezet jen a pouze na tom, jestli se na to Sparta nevysere.. ale je to hokej a i tak prohrat muze. Ze my budeme hrat s Kladnem rozhodujici zapas, jestli letime na Hurgadu a nebo si placneme predkolo, to jsem fakt ani trochu necekal.
  • Kinkis- stejne tak se na to muze Sparta vysrat v patek,o nic jim nejde.. mame to jednodusi nez Bolka. Jestli to nevyuzijou,tak tak nemaj co delat.
  • 13. místo (nejspíš) letos s velkohubejma slibama.. .WOW  👏👏👏👏




  • Těžko teď spekulovat, jestli by byla taková šňůra, pokud by Bruk zůstal
  • @Xaxxz Ta hra je stejná. Ono logicky nedávalo smysl ho pouštět 9 kol předkoncem s nadějí, že se něco změní. Jsou to dohody, ale pochybuji, že by se tam něco uhralo ten los byl celkem hard a můžeme být rádi za 45 nebo 47 kolo co se předehrálo ještě, když jsme hráli hokej. 

    Furt to může dopadnout jakkoliv.... a bude sranda to sledovat do konce sezony, protože i ostatní týmy bojují o dost. 
  • @Martin25 no musime doufam, ze v patek @Xaxxz onemocni a nedostane se na stadion, pak bude sance, ze Spartu dame :D
  • Ale je zase na druhou stranu sledovat PCE,jak je to vše jednoduchý,když v tom máš systém.
    To,že to umíš,o tom teď nepíšu, každý z těch týmů,má hráče, kteří špatní nejsou.
    Ale oni fakt jedou furt to samý.
    Uvolnění jeden na jednoho, nádhera, nahrávky a následný zpracování i když jim to jde na brusle, ukázkový.
    Hezký no.
    Já už o našich mluvit nebudu,dej se vůle boží, nicméně pokud se to opravdu nepovede,tak je to ostuda jak prase pro všechny v klubu, včetně podzemních garáží.
  • @kinkis

    Hele, já ani na ty venkovní zápasy nekoukal a stejně jsme je prohráli :D

    A poslední domácí zapas v sezóně si ujít nenechám. Na Třinci jsem byl a to aspoň góly padaly
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters