HCE Fórum

1554555557559560660

Komentáře

  • @Xaxxz pokud je to “volně” dostupné, také bych poprosil :)
  • Úplně v klidu. Je to vlastně česká hokejová komunita, takže tam máte i NHL, repre, první ligu…já čtu hlavně extraligu


    https://discord.gg/7XQ4KYKEp2
  • @Xaxxz Jsem zvědavý kolik lidí mě zhajtí, když jim tam napíšu. Že Kubalík by neměl jezdit na MS :D 
  • @Uklízečka_kabiny_HCE
    Pak sem hoď screen, jak to dopadlo :D
  • @Xaxxz Ještě bych dostal ban. Myslím, že ten discord bude ohledně informací velice užitečný a nechat se vybanovat, u názoru,že lidi chtějí do repre zásadně hráče z NHL a ne dle výkonosti asi nebudu riskovat :D 
  • Xaxxz
    Je to bezpečný?
  • upraveno 26. únor
    @pepin
    Co, ten Discord? Nebo tam psát kontroverzní názory?

    Discord je solidní platforma, navíc je dobře moderovaná. Tam žádný nebezpečí nehrozí. Svým způsobem to je podobný Telegramu
    Post edited by Xaxxz on
  • On by nebyl ani marnej Irving. Prej mu konci smlouva ve Sparte. Ja vim,ale proc to nezkusit. Ale ten uz asi bude podepsanej jinde.
  • Na tom discordu je toho kvantum budu muset, většinu těch roomek skrýt. Každopádně kvalitní zdroj. Ještě jednou děkuji.
  • Za málo, spíš se divím, že to tady nikdo nepoužíval
  • Taky díkec
  • k Discordu - je to super platforma, kterou preferuje velké množství hráčů. Jediné na co je třeba dávat si pozor, tak jsou ukradené účty, které do všech kanálů spamují "invite link" na jiný server (většinou mají v názvu 18+ věci). ale jinak je to bezpečné a je to jedna z nejlepších platforem
  • Docela mě zajímá jak se bude Senkypl tvářit až mu Kalous představí jména hráčů který budou opravdový posily a ne jen jména z minulosti, za zenitem

  • Celkem zajimavy rozhovor. Nekoho takoveho,by jsme tady potrebovali jako sůl.


  • Ale teda jen jsem se tam pripojil a uz jsem sel malem do hadky :D ze zrovna typek co fandi Boleslavi si bude delat srandu, ze Varum fandi malo lidi :D jeste ze na tohle uz jsem starej
  • Tenhle a pak tam je ještě borec z Třince, kterej říká, že u nás není atmosféra…:D
  • Discord je fajn, ale fakt bacha na cizí odkazy! 
    Nějaké nabídky na discord nitro, steam, apod vždy se na to vysrat a blokovat. Lidi jsou idioti kliknou na něco co nemají a pak se to šíří dále. Tak pozor na to! 
  • Jedna pozitivní zpráva :)
  • Tady jsem si dovolil jeden meme.. :D

  • Netuší někdo termíny zápasů předkola?
  • 1140bxl: Myslel jsem to trochu jinak, že tam chce žít každý...... hráči se tam mají dobře, co se týče péče od klubu, plus navíc to město je fajn. A jak píšeš, že hráli jedno semifinále /měli bronz/..... právě, že ho hráli no, tady se naposledy hrálo před 15 lety. Myslel jsem si, že přijde nějaký průlom, že kdyby se tady udělala nějaká slušná sezona s tím čtvrtfinále, plus s novými majiteli v zádech, tak že by se sem snáz dělali nějaký ty TOP hráči. Každej má samozřejmě Energii zapsanou jako tým, kde se prostě play off nehraje, týmový úspěch tady uděláš těžko. V tomhle sem strašně zklamanej z týhle sezony, protože ta díra se naopak ještě prohloubila..... A píšeš to správně no, že prostě bez těch TOP hráčů, který budou opravdu posilami to prostě nepůjde. Když pak sem někdo takový i chce, tak majitelé prostě musí očekávat, že pokud je chtějí, tak je musí zaplatit.......
    Jinak když už tady padlo jméno Kalouse, tak já si dovolím tipnout jméno trenéra - Patrik Martinec. 
    Rumburak: Opravdu jsem na ty hráče, který zmiňuješ zvědavý......
  • @Xaxxz zacina se 6. brezna, jestli si to dobre pamatuju tak vyse postaveny tym hraje 2 zapasy po sobe doma, takze 6. a 7. brezna, pak jen nevim kolik dni je pauza, nez se jeden k druhymu tymu. Pokud by to byli 2 dny (aby se odehrala druha pulka predkol), domaci zapas by vychazel na 10.3. ale ber to trochu jen jako odhad :D 
  • Pokud se budou hrát oba domácí zápasy, pak v sobotu 9.3. a v neděli 10.3.
  • takze se hrajou vsechny predkola 6. a 7. pak den pauza a pak se jede k druhymu tymu? Tak jsem to popletl trochu s 1/4 finale
  • Škoda, to přesně vychází na ten termín, kdy tady nejsem...ale aspoň to zvyšuje šanci na výhru :D
  • Každopádně děkuji
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters