HCE Fórum

1548549551553554662

Komentáře

• At poslední zápasy chytá Habal a máš ready Froda na předkolo.
  • Já bych se jim na celý předkolo už vysral, však to je neskutečný. On si jasně postěžuje na obranu a oni předvedou hned další zápas tohle? Už by mě tam neviděli ty vole :D
  • sice mi je Froda taky lito,ale zase chtěl si pořádně zachytat,tak pořádně chytá :) a hlavně dnes at je naštvanej jak chce,ale 2 goly byli jeho....
  • A Bolka vede na Kladně 0:2
  • Už 0:3
  • No dopadne to přesně jak jsem čekal, že budem střídat gólmana v 1. třetině proti Třinci, kterej hraje hlavně defenzivně, to je pecka zase. Zajímalo by mě, kolik lidí ze staďáku šlo po 4. gólu domu.
  • Já chtěl jít domu, ale když jsme dali ten druhej, tak tomu ještě chvilku dám
  • Pouze otázka času než nám dají bůra. Frodl prej odešel rovnou do šatny jo? Sedí vůbec na lavičce? :D
  • Ano odešel rovnou. Sedi na střídačce.
  • Sedi tam, ale odcházel fakt viditelně nasranej…jsem čekal, kdy tam po někom hodí masku
  • Jinak, Polášek sundá Černocha a nikdo po něm neskočí…všude jinde by dostal přes hubu
  • Jak jste psali no, ten tým nemá nic. Nebýt těch nahraných pár bodů tak bych nám ani v tý baráži nevěřil. Frodo by nejradši už v týmu ani nebyl a už ani on ten zápas neurve, protože ta obrana šla ještě o 2 levely níž. Takovouhle deku dlouho nepamatuju.
  • Jenom se mi to zdá? Štípnete mě někdo? :O
  • To se ještě dá prohrát 😄
  • upraveno 23. únor
    @Screepy úplně s klidem, ale už jen ten návrat z 1:4 na 4:4 je pro ten tým mega důležitej. Jestli 3. třetinu prohrajem 0:3 tak to samozřejmě celý spláchnou do záchodu, ale dali doma 4 góly, to je samo o sobě skoro zázrak!
    Post edited by kinkis on
  • Letos jo…snad ale případná výhra nikoho nenasytí a Eismann půjde po sezóně do hajzlu
  • @Xaxxz no myslim si, že jestli má být teoretická šance na udržení Frodla, nesmí zůstat kámen na kameni. Pokud by měl zůstat Eismann a do obrany přijít jeden bek tak co se jako změní? Absolutně nic.
    Tvl..to je krutý, ale měli jsme dát nějakou z těch šancí. Nic to nemění na tom že dostat takovouhle tydlybabu dvě minuty před koncem je teda krutý trest. Celou třetí třetinu jsem viděl a byl to od nás sympatický výkon, v podstatě jsme Třinec na šance přehráli, jenže na to se nehraje
    Post edited by Screepy on
  • Ach jo :/
  • Hodně drsný i po tom co Haby pochytal … ale s tim co všechno nejsme schopný dát bohužel, dneska mohli být i 3 body, máme 0 a náskok 7 bodů na Boleslav, ve hře ještě bodů 12 ..
  • V neděli očekávám ale Habyho od začátku a nedivil bych se, kdyby byl dvojka Hamalčík
  • Jj at nechaji Froda odpocinout,a dochyta to Habal. Stejně je ted Frodo znechucenej ze vseho,a pokud by nahodou do toho PO postoupili,tak ho tam dat.

Hrozna skoda dneska,ale urcite ten vykon dnes uz tak strasnej nebyl.
  • Hodně hodně krutý tohleto!!!chjo chjo zanadávam si když hrajou špatně, ale dneska makali a je mi jich líto! Hodně těžký K.O ..Bolka je těžce ve hře teď! Jako když budou hrát jako dneska věřím,že to dají,ale jestli je to nepoloží tohleto...třeba Froda ta nepohoda dnes dohnala...no a ten pátej gól? Před tím chytí Habi nájezd a pak takové ho.vno tam padne 🤔
  • Skoda, no…k posrání tohle
  • Už fakt nevím, co říct... Snad je, že doufám v 13. místo....

• Pro pobaveni uroven komentaru na FB :D
  • Ty komenty na fb jsou sila.Hlavne ta skupina kde dneska pani nadava na StriteCkeho 😀
    Nicmene chapu flustraci fanousku,je to opravdu mizerna sezona,ale dneska tam byla videt konecne trosicku snaha bojovat.Skoda
  • Jinak trochu bych se zastal Habyho.. ten rozhodujici gol byla sice minela, ale doslova presne v case strely primo pred nim projel Benda, kterej ho kompeltne zablokoval.. za me vic Bendovo gol nez Habyho
  • upraveno 24. únor
    Kinkis: McFaden...Benda hrál snad jen cca 2 zápasy letos...jasně přejel mu tam ,ale i tak to byla žblabuňka šla pomalu a mohl to pokrýt kdyby byl ve správném postavení kryl tyčku...jde o to ,že Frodo má nárok si vybrat špatnej den, ale kolik nám toho Haby letos vyloženě vychytal ? Že podržel tým když to potřeboval? Vybavuju si zápas s Pardubicema doma...vedeme chytá dobře a ve 3 třetině mu tam padnou 3 góly buď nahození nebo střely od modrý... Frodo X krát vylozeně vychytal zapas coz se od golmana nekdy ceka !...za mě Haby víc Sokolov jako rezerva při velké marodce a tady má bejt Hamalčik!