HCE Fórum

1539540542544545649

Komentáře

  • Uklizecka
    Tu dobrou pripravu mel cely tym :)
  • @VANEKnaZDI Tak nezmiňoval jsem celý tým. Pouze Černocha u kterého se to po přípravě vypadalo nadějně a ono nic. 

    Pokud se následující sezona u Černocha výrazně nezlepší tak bych ho tradnul do lepšího týmu, kde oni ho budou chtít. Protože jako bránící útočník je top v extralize. 
  • Budu překvapen, jestli Frodo dneska bude v bráně, nedivil bych se, kdyby nebyl ani jako dvojka.
  • Taky si myslim,ze dnes Frodo nebude.Vcera byl hodne podrazdenej.
    Jinak dnes tipuju 4:2.
  • @HCE_Majkl můžeš být úplně v klidu, kdyby jsme dneska bodovali, byl by to skoro až zázrak. Psychicky je ten úplně v prdeli. Jeho nejlepší hráč je nasranej podle mě ještě teď a lituje co tu vůbec dělá. A tak bych mohl pokračovat. Dneska 0:5.
  • Tak Frodo chytá…docela překvapeni
  • Konec tečka 😂😂😂
  • Váhám, jestli mám jít nebo ne…když nepůjdu, vyhrajeme :D
  • Tvle já bych fakt nemohl na nic sázet, vždycky přesnej opak, než co řeknu :D každopádně netušim, co Frodovi museli slíbit, že se dneska postaví do brány. Já bych se jim na to z vysoka vysral
  • Já vcera dal za kilo 6 zápasů hokeje - výhra mohla být 13.800,-
    Vše vyšlo a poslední zápas vedl ten tým 5:3 v 58 minutě.
    Kdyby vyhráli mohl jsem to mít.
    Nakonec to vyrovnali dvakrát v power - play😂😂😂
    Já myslel,že mě vomejou,a to jsme ještě navíc v tý době jeli busem z toho Klingose.
    Takže jsem se už trochu uklidňoval,že alespoň bude něco,a pak jsem byl nasranej dvakrát 😂😂😂
  • @kanis tak to by mě už vezli :D
  • Ani mi nemluv 😂😂😂
  • Nevím proč,ale já dnes mám takovej pocit,že vyhrajeme za 3 body
    Plzeň,že nevyhraje na Kladně
    A Vítky že nevyhrajou v Olomouci.
    Tím pádem preskocime Vítky,i Plzeň.
    Sice mám z toho včerejška rozporuplné pocity,ale nějak si fakt říkám,že to dnes dají,už jen kvůli tomu včerejšku.
  • Ten tým novej impuls potřebuje, je vycichlej až hanba. A vsadím svý smradlavý boty že kdyby hráči typu Gigi nebo Rachůnek a možná i ten Cernoch přešli do nějakého týmu z top 4 tak najednou hrajou úplně jinak, taková klasika víceméně. Můj osobní názor je že na Bruka toho naložili moc, být SM a ještě hlavní trenér to jsou dva full time joby jak vyšitý, takže bys potřeboval 2x12h denně pracovat, tak den má 24h takže se to dá, s řádnou dávkou koksu (haha). Nicméně na to abys tohle zvládl buďto musíš být někdo jako Varaďa nebo musíš kolem sebe mít tým profiku a děláš víceméně jen supervizi ale tím myslím profiky i v rámci asistentů trenéra, abys na těch trénincích byl jen výjimečně když si to situace žádá. A ani tak to nebude žádná prdel, stejně tím hokejem budeš žít 24/7 víkendy nevikendy.. vyloženě Dream job pánové, ani za zlatý prase bych to nedělal, nicméně v tomhle prostředí to halt funguje jinak, takže ty lidi ten mindset musí mít tímhle směrem nastavený. Ale v tomhle směru si to mělo vedení s Brukem vyříkat už na začátku, nelíbí se mi když pak čtu věty ze spojení těch dvou funkcí bylo na něj asi moc a z manažerského pohledu to bylo špatně vyhodnocené. To bych od Senkypla úplně nečekal. Halt hokej není standardní byznys pane.
  • @Screepy Amen! Podepisuju komplet…

    Jinak dneska to vypada na styl Kladno a to tak 1500-2000 diváků.
  • Koukal jsem chvíli na třetí mač z Triple (Lausitzer Füchse - Eisbären Regensburg). Ta atmoška je prostě jinde, Němci se toho nebojí.

  • @HCE_Majkl nikdo se po včerejšku nemůže divit bohužel..
  • Já chtěl jít,ale nakonec jsem si to odpustil.
    Koukám na to v telce.
    Zatím jsou slyšet jen Hradecký fans 
  • Bylo krasny koukat pri komerční, jak si je Eismann vola, aby jim neco ukazal a pulka tymu ho mela u zadku.. 😎
  • V následujících dvou třetinách totálně fyzicky odejdeme…a taky mi přišlo dost vtipný, jak toho Fantomase měli během komerčky všichni u prdele :D
  • Ta střela Rachunka nešla ani k tyčce. Taková střela ze slotu se prostě musí dávat. 
  • Jako zatim je to i rozdil třídy no. Ale chapu, ze muze trvat, nez rozhejbou a zahrejou nohy 😁 Takze je dobre, ze je to aktualne 0:0…
    Ale i diky sve “investici” doufam v jiny vyvoj 😁🫣
  • 24:5 na střelecké pokusy, to jsou fakt trapaci
  • Teď jsem se musel smát.Koukam na to s tou mojí perlou,a jak jsme teď hrali tu přesilovku,tak pak na konci říkala,oni nedostali gól jo?
    Tak to mě úplně rozsekla😂😂😂
  • upraveno 18. únor
    Myslím, že kdo nakládal Hradec už může pomalu slavit :D Koffer to tam dobře zesral  =)
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • @HCE_Majkl můžeš být úplně v klidu, dneska gól nedáme
  • By mě zajímalo, kolikrát se nám letos povedlo ujet 2 na 1, případně 1 na 0…my letos nejsme schopni ani přečislovat
  • @Uklízečka_kabiny_HCE Nereknu radsi kolik, ale jestli kluky nepolejou živou vodou, tak si dopreju krasnou dovcu…

    Kazdopadne lavička je uplne bezradna a Senkypl uz nahore taky neni uplne “v pohode”..
  • Ten by se ani neměl snad radši ukazovat 
  • @Xaxxz Bylo tam dost úprků zhruba kolem 2/3 čtvrtiny. Jenomže oni měli asi zhruba cca 15 úniku 1vsgolman  a nedali to. 7x zápasů možná 8 zápasů bez golů. To je snad rekord v lize. 
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters