HCE Fórum

1525526528530531649

Komentáře

  • Holáň?
    Varaďa?
    Jandač?
    Nějaký ty Martincové Čihákové?
    Kdo je vlastně volnej z trenérů?
    Nebo zas nějaký projekt z Chance ligy?
  • Varaďa 105% ne, Martincové a jim podobní prosím taky ne …
  • @Screepy Mam to fakt jen od jednoho znamyho, kterej ma celkem blizko k par playerum. Po ty Plzni uz bylo v satne udajne “poradny horko”. Tahle informace nesla uplne vhodne komunikovana do tymu a navic nefunguje uplne nejakej “drát” do satny od vedeni = aby byli zástupci kabiny, kteri si maj co rict…

    Ja to ctu po tech mesicich tak, ze Bruk nedostal material ani kompetence a daval to v klubu najevo. Ta neschopnost nekoho sehnat nejde uplne za nim. Navic kdyz se nedari herne, je porad good, kdyz kabina stoji za realizakem. U nas tohle ale uz x mesicu neni, vetsina kabiny stala za Brukem. Takze ted se nechme prekvapit. Permice na Bolku prenechavam do prodeje, protoze ted uz mi kecy o koncepci nebo vizi jsou uplne u zadku…
  • @adam Vzhledem k tomu, ze jedna z variant je i Eismann na pristi sezonu, tak nikdo z tech jmen. Berme to tak, ze Senkypl ted bude jednat za klub a to v dobe, kdy 90 % hracu je rozebranych a novej trener prijde k “hotovemu” - do toho ani nikdo jit nechce…
  • Jestli nas Bolka udela za 3 body tak uz to realne vidim na 13. misto letos
  • upraveno 6. únor
    Tak odpaleni trenera kabinou je tedko jedina nadeje na "jakehokoli jineho" trenera pro pristi sezonu....

    EDIT: Bruk se dostal do nezavidenihodne situace. Nechtel bych byt v jeho kuzi. A nedivil bych se, kdyby to, vzhledem k okolnostem, polozil v podstate sam. Jak uz to chtel ostatne udelat loni v prosinci po Vitkach.
    Post edited by pOne on
  • Kanis: Hele, ale i kdyby to položil sám, mohl by se mu někdo divit? Předhodili ho fandům na nějakým setkání /z managementu klubu tam nikdo nepřišel/ a ten brutální shitstorm co na něj šel...... má rodinu, myslím, že nemá zapotřebí některý věci..... Aby někdo psal, že by zasloužil tyčí po hlavě, tak kurva kde to jsme ..... A "vedení klubu" neudělalo nic...... to ať byl Vaněk jakej byl, tak vždycky kopal za ten tým, za hráče, trenéry, majitele..... Tady ty moulové nedělají fakt nic ......
  • Kinkis: Jo, stačí se podívat na poslední kola a na los..... na jejich a náš...
  • Flaksa 34

    Jj,vždyť jsem to psal,že se mu ani nedivím,a bral jsem to tak i všeobecně, páč si myslím,že většina z Nás tady,to vidí podobně,jako já.
  • Venca na hrad! 😀
  • Taky to muže dojít do tý fáze, kterou známe tehdy ze Slavie, Chomutova, Pardubic, že hráči prostě na zápas nepřijdou a nechají to odehrát juniory
  • V momentalni situaci si neumim predstavit, ze by hraci sli do zapasu zrat led.. jestli stali za Brukem a sral je Eismann a vedeni jim po konci Bruka da Eismanna jako hlavniho, tak ty vole. Necekam, ze by nesli do zapasu, ale vykon hodny extraligy taky ne. Doklouzou to a cus..
  • Tak si to pojdme jen shrnout kdo je volnej
    Jandac
    Kalous
    Varada
    Ruzicka
    Holan
    Martinec
    Augusta
    Pesout?navrat
    Petera

    A nebo se necha stavajici treneri
  • *Patera samozrejmne
  • Spousta jmen je pro nas mimo jak uz po financni strance, nebo strance ambici klubu. Desi me, ze jmena, ktery opravdu jsou realna, mi neprijdou ani o 0,5% lepsi nez Bruk, naopak jsou nektery daleko horsi
  • Kinkis-a napadaji te nejaka jmena? Moc jinych extraligovych koucu me nenapada a pokud chceme myslet na ctvrtfinale jak bylo avizovano asi nas nezachrani kouc z 1.ligy napr.z Poruby kde se dari(je to jen priklad).
  • Holaň a Augusta jsou jediný jména, který bych si dokázal představit a byl s nima OK. Ale ani jeden reálnej úplně není a hlavně jak jsem napsal - přišly by k týmu v době, kdy už s ním nehnou a budou ho muset vzít tak, jak bude. Což je pro spoustu trenérů ne vždycky OK a hlavně když mají 2 a více nabídek, tak na složení týmu koukat zejména...
  • No me prijde asi nejrealnejsi ze bud dostanou prilezitost Sik a Eisman,nebo navrat Pesouta at se nam to libi nebo ne a nebo nejakej ten trener z 1.ligy.
    Augusta ma ty 20tky a odmitnul jine kluby na to jsem zapomnel.
    Holan-? Mozna z tech vsech nejlepsi varianta
  • Dopadlo to přesně nejhůř jak mohlo...já jenom nechápu, když my tady víme, že hráči Eismanna nesnáší, jak je možný, že vedení to neví? Nebo to ví a řešit to nechtějí?  A proč vůbec vedení chtělo tohohle člověka bez zkušeností s extraligou už od počátku jako hlavního?Na Bolku nejdu, to mi je úplně jasný, že ten hokej bude ještě víc k zblití než teď a pokud ani tentokrát Frodo chytat nebude, tak už začíná něco smrdět... a na to, abych viděl Bartejse hrát všechno první a McFaddena jako sedmýho beka připravenej úplně nejsem. :D 

    Třeba se pletu a podáme diametrálně odlišnej výkon...ale jestli z tohohle zápasu nebudou tři body, tak je sezona totálně odpískaná, protože nám reálně hrozí 13. místo. 

    Jo a pochybuju, že se v tom rozhovoru něco dozvíme... řekl bych, že Kubelka se bude ptát na předem připravený otázky, který budou dost mírný a nicneříkající
  • @LukasCZ bohuzel ne.. ja doufam, ze treneri jako Ruzicka jsou mimo a ze se o nich ani nepremysli. Nejhorsi varianta je Eismann. Z tech jmen snad jediny kdo mi prijde, ze by realne mohl prijit, je Martinec, za me ale rozhodne neni ani nahodou lepsi trener nez byl Bruk.

    Varada, Patera, Kalous, Augusta podle me uplne mimo nas, ty by o Varech ani nepremysleli

    Pesout odmitl Pardubice.. a ted otazka co je horsi, comeback Pesouta, nebo Eismann? ..
  • @Xaxxz mel jsem sebeposkozovaci choutky a navrhl jsem tatovi, co jezdi fakt dlouhy leta, ze bychom tomu jeste dali sanci a zajeli se na hokej podivat (mame to oba pres 100km takze bohuzel nejezdime uplne pravidelne). Kdyz uz me i tata odmitl, ze se mu nechce, tak uz to pro me byl signal, ze je to s nama letos opravdu hodne spatny..
  • vy tady hned resite trenera :) ale preci je dulezity jak ten klub bude fungovat po sportovni strance. Bude trener zaroven sportovnim manazerem? nebo bude sportovni manazer nejdriv (klidne jeste v sezone) a ten si postavi realizacni tym? samozrejme taky zalezi jaky bude mit pravomoce. bude generalni manazer nebo ne? muzou privest Scotty Bowmana, ale pokud mu Tobolka rekne na kazdou posilu (i kdyz jsou na ni prachy) rekne NE, protoze mu (treba) Eismann rekne neco jineho, tak to k nicemu nepovede.    
  • @1140bxl jako za me idealni slozeni tymu je GM samostatna osoba, ktera je v klubu denne a ridi klub, SM samostatna osoba, ktera ale usce spoluprace s hlavnim trenerem a musi spolu umet fungovat, hlavni trener ma za me jenom trenovat a soustredit se na trenovani a hlavni trener by si k sobe mel vybrat svoje asistenty.. a za me - presne takhle to ve Varech nebude. 

    GM nebude nebo to "bude" Tobolka, trener bude zaroven SM a jeste bude vlastne i skaut, takze nic z toho nebude delat poradne, atd atd..
  • By docela bylo potřeba konfrontovat Šenkypla s realitou...není možný, aby veděl o tom, jak se to tady (ne)vede a nic neudělal, když je to tak schopnej manažer, kterej už něco vybudoval
  • upraveno 6. únor
    Jsem z toho teda strašně znechucenej to se přiznám, to že se výsledkově nemusí dařit, to ještě pochopim, prostě je to sport. Vezměte si hypoteticky jak to tu mohlo vypadat, kdyby se povedly přestupy který byly už v podstatě před podpisem nebýt pana 34, dneska jsme tu třeba placali Bruska s Eismannem po ramenou, a přitom stačilo relativně málo. Ale to je kdyby.. A teď back to reality. Pardón, ale to že tahle bramboračka skončila v podstatě nejhůř jak mohla je přiznejme si, zásluha Tobolky s Senkyplem, ve vší úctě k nim a k tomu že přinesli prachy, tohle je jen vyvrcholení toho, že se absolutně nepracovalo koncepčně tak aby se vůbec změnilo od základů fungování toho klubu z diletantsky vedeného na klub( bohužel )v podstatě za mě bez vedení. Loď která se kormidlovala jak foukal vítr. A teď narazila do útesu. Jsem moc zvedavej co s tím chtějí dělat. A vůbec bych se nedivil kdyby se fanoušek po zbytek sezony otočil nadobro zády. Protože tohle je už fakt frustrující, ještě s ohledem na předsezónní prohlášení. A o tom jak bude další sezóna vypadat a jestli Bruk někoho dohodl, ten jestli dostal zelenou od Tobolky (teď je otázka aby sem fakt šel když Bruk odchází), je ve hvězdách. Proč my se musíme pořád motat v takových hovnech..proč tu nemůže mít jednou zase fanoušek radost z hokeje tvl. Do Pesouta za jeho chování ke konci jeho éry v HCE budu kopat vždycky ale za jeho éry jsem aspoň nic velkýho nečekal a myslím že kdyby covid sezóna nebyla utnuta tak jsme se tam aspoň zase jednou mohli zaradovat..ale to je zase kdyby.
    Post edited by Screepy on
  • Do Hradce na příští rok pravděpodobně Lotyšský reprezentant, centr, 195 cm, 106 kg, letos 46 zápasů, 15 gólů ve Finsku. Jestli na jaře zas uslyším že hráči nejsou, tak tu zlomenou hůl i rozkoušu.
  • @Vossy mám takový pocit jestli nám spíš nechybí scouting.. 🤔
  • Screepy: Nam chybi vsechno nejen scouting. BTW 16tigolovej strelec z Finska tu mohl pristi rok byt. Ale nebude.
  • Tady nedavno jednoho hráče z Finska odmítli (má letos srovnatelný čísla jako Kodytek třeba), Bruk to domluvil, agent jsem poslal nabídku, “vedení zamítlo” …..
  • @pOne já už to ani nechci vědět asi..
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters