HCE Fórum

1515516518520521662

Komentáře

  • Kéž by
  • @Xaxxz snad mas vic nez jeden barak :D
  • To sází sousedovo barák
  • ja si myslim, ze jeste par okamziku nadeji (novy majitel - nastavi se nove procesy fungovani ekonomicky i sportovne) a zklamani (prisel jeden hrac za celou sezonu pri marodce jak krava, buhvi jak to vypada s kadrem na pristi) a budeme potrebovat tu jeho nadaci pro mentalni zdravi. treba ho brali i kvuli tomu.  
  • Tak dneska první třetina bez fans v kotli, vyklidí kotel nechají tam jen transparenty, zřejmě proti vedení..... :-/
  • @Flaksa34 prave jsem to chtel napsat, tady cely prispevek pro ty, co je nesleduji

  • upraveno 2. únor
    @Flaksa34 hmm to je zajímavý info, je otázka jestli je to proti vedení ve smyslu že je jim to egal a neposilujou i když víme, že finanční potenciál je tu zásadně jiný nebo ve smyslu nekomunikace s fanoušky (to je bohužel krom jedné schůzky stále tristní) nebo nevim, zas taková strašná bída to tu není, abychom tu protestovali proti vedení..jasně, nedaří se dle představ ale těch faktorů co to ovlivnily je vícero, to už tu bylo tisíckrát a jednou řečeno. Nespokojenost a určitou frustraci chápu, je to daný i tím, že spiusta fanoušků očekávala od týhle sezony už trochu něco jinýho než v čem jsme se plácali poslední leta a i vedení vyhlašovalo jasný útok na 1/4F v což teď nevěří asi ani oni sami už, ale halt to je sport no..voni ti ostatní taky nejsou žádný nazdárci. Ale ta nekomunikace je tristní. Stačilo by říct, že si uvědomujeme že to není značka ideál, ale už letos dohrajeme s tím co je sa budeme se soustředit na posily na sezonu 25..ale kde nic, tu nic. s tím vyjádřením kotle souhlas
    Post edited by Screepy on
  • upraveno 2. únor
    Vždyť tohle není možný, co tu předvádíme a konečně nějaký kroky!
    GM = 0
    SM = 0
    Posily = 0 (jeden obránce, co ještě nehrál)
    Změny = 0
    Nedělají nic, co by nedávalo smysl...
    Post edited by three7 on
  • Jakoze co me stve ze vseho asi nejvic, je to, jak naprosto kaslou na fanousky. Zadna komunikace, naprosto nula. Delaj zmeny v hale, ktery se nikomu nelibi a ani se nezeptaji na nazor fanousku. Nedavaji vedet, jestli se pracuje na kadru atd.

    Jasny ze nenapisou "Jedname s Frantiskem a cekame, jestli ho jeho klub pusti.", ale rict "resime 2-3 utocniky a 2 obrance, jednani probihaji" prece neni neco, co by nesmeli... fakt me tohle sere
  • upraveno 2. únor
    Bych to spis prezentoval jako protest proti sportovnimu useku, nez na vedeni. Pokud je v tom u nas nejaky rozdil =)
    Post edited by VANEKnaZDI on
  • Hele hráčům tohle nepomůže, ale na druhou stranu je to nějaká forma protestu, slušná! Rozhodně lepší tohle než neustálý urážení hráčů, trenéra, majitele v komentářích na sociálních sítích. Radši bych tedy možná volil vynucení si další schůzky s vedením, kam bych chtěl aby přišel i pan Tobolka. Ne že tam naženou Bruka, který stejně na některý věci odpovědět nemůže. Za mě prostě nefunguje celý klub jako organizace a jsem přesvědčenej o tom, že kdyby nevykopli tu GM, tak je to teďka jiný. Chudák chtěla po lidech, aby tvrdě pracovali. Tady po třetím kole chodili některý lidi z vedení po městě a vyprávěli něco ve smyslu, že jako vidíte jde to i bez Kobliho a spol., máme skvělý cizince, relativně za pár šupů, dneska speciálně ten jeden člověk z vedení sedí v rohu svýho kanclu a má obrovský strach, aby ho nevyhodili :p Ještě se vrátím k těm sockám a trochu to spojím s tím co tady psal 1140bxl. Hodně fans píše v těch komentářích, že jako ať Šenkypl vysype měšec, že kvalitu je třeba zaplatit, že Šenkypl má peněz dost a podobný za mě s prominutím hovna. 1140bxl to napsal myslím naprosto přesně, že jako je o dost sympatičtější cesta to budovat nějak postupně, pomalu, koncepčně než vysypat prachy a kupovat nesmysly. Blbý ale je, že ta koncepce fakt není nikde vidět. Přestupová politika klubu nečitelná, žádný vize jakýkoli koncepce bohužel nikde nevidím, komunikace s fanoušky nula! Přitom je to strašná škoda, lidi začali celkem chodit, na podzim byli pravidelně skvělý návštěvy, na Vary teda určitě. Jasně atmosféra v hale se zlepšila, ale na to v celkovým kontextu sere pes, protože lidi zajímá výkon a výsledek. A je to sice klišé, ale hraje se to hlavně pro lidi, to vždycky platilo, platí a bude platit. 
  • upraveno 2. únor
    Chápu naštvání! Taky jsem !Ale ....

    Ale ,že se nic nezměnilo?
    Zas tak daleko bych nezacházel!
    Návštěvy jsou vyšší tak to rozhodně je ať se někomu to ,,okolo'' líbí a nebo ne...nikde nebude 4000 naprosto spokojenejch fans! Někomu se líbí předzápasovej program ,někomu parkovani, někomu hudba , někomu roztleskávačky a někomu logicky ne to je normální!

    Dovolím se připomenout V34 který byl na doporučení minulého vedení dosazen a totálně to pohnojil s X hráči pro tuto sezónu!

    Opravdu si někdo myslí, že za pana Vaňka by tu byl Frodo,Kanga zůstal by Bery atd...
    Lidi ani náhodou!!!!

    Komunikace ano měla by být lepší,ale slovo nic není setkání s Fans ,rozhovor na webu , rozhovory v bombách a v TV tam všude se o posílení mluvilo! Ano chceme ještě víc napriklad bohužel doposledni chvile se jednalo a nevyšlo to , ale soustředíme se už na příští sezónu to by mě osobně stačilo! Ale říkat ,že nic to nesouhlasim!

    Připomeňte mi prosím někdo prosím komunikaci pana Vaňka od dob co zrušil otázky na vedeni a nebo pro někoho pána boha V34?? Oni komunikovali lip???

    Konkurence nespí tak to je nejde to prostě jen tak mávnutím peněženky!Je to hokej -ovlivňuje to taky zranění forma atd...

    Taky bych čekal větší aktivitu na trhu a určitě se hádal ,že 1-2 jména jsem letos dotlačit měli, ale na všechno házet totální špínu to se mi nezamlouvá!

    Rozhodně bych hledal Gm co se bude víc starat o A tým a nebo sporťáka co bude Brukovi pomáhat...

    Vždycky když se zpívá v extralize a nebo pralese tak si v duchu říkám ,že to tak mám jdu fandit ikdyž se nedařilo a nebo nedaří! n
    Nesedí mi když to fans zpívají a pak tam třetinu v důležitém zápase nebudou !
    Fanklub má páky na to aby si domluvil schůzku s vedením kde se to mělo vyříkat a ne to řešit v zápase! Něco jiného by bylo kdyby jim ignorovali schůzku...

    Sory za tapetu !
    Post edited by maverick on
  • Uz se o dnesnim bojkotu zminuje na Twitteru napr Jiri Vitek.
  • Maverick: Je pravda, že pod složením tohohle týmu je ještě opravdu podepsanej i VS34. Jenže i tohle je chyba managementu klubu. V září loňský sezony, když odcházel Grof, tak jim to říkal, že ho stejně budou muset vyhodit a že aby nebylo pozdě. Osobně si myslím, že kdyby celou loňskou sezonu už managoval z pozice SM Bruk, tak by třeba Koblasu odejít nenechal, nepodepisoval by už Pulpána /měl by prachy na Zámorskýho třeba/ a hlavně by podepsal Davida Kašeho, což dostal přímo od majitelů za úkol a za ním by pak přišel brácha. Je to sice jako blbý se k tomu pořád vracet, jenže moc takových hráčů na trhu není a hlavně ta situace je úplně jiná. Už nezafunguje faktor hele nový vedení, chceme to dělat jinak. A třeba když jsem včera viděl toho Kobliho :-( naprosto rozdílový hráč, dal 20.kousek v sezoně na oslabení vymazal Gazdu, kompletní hráč :-(
  • @VANEKnaZDI po dneska zas budem chvilku “slavni” v mediich
  • 1140bxl: Tywoe s nadaci pro mentalni zdravi prisel McFadden na spravny misto! Tady bude nabirat klienty z tribun po desitkach. Protoze byt fanouskem varskyho hokeje je diagnoza a krutej udel v jednom....beze srandy.
  • to, ze se sezona ani umistenim ani vykonem nemusi povest je jasne. ja vsak mam senkyplovi za zle, ze proste tomu klubu nedal nejaky rad. nenastavil odpovednosti a pravomoci. je prece iluzorni si myslet, ze kazdodenni rizeni bude delat nekdo z Prahy nebo kdo bude dojizdet jednou tydne. Je divne, ze neni jasne jaka je rozhodovaci struktura. driv to rozhodl MVGM a sel za KH dyndat o penize (nebo ho radeji rovnou zadluzil a sli dyndat na mesto). ted? ja po pravde nevim, asi vsechno schvaluje Tobolka, ale ten tu je jen obcas.
    nevim zda tady nekdo z nas vi jakej je cil klubu. ano ctvrtfinale play-off, ale spis myslim jak ten tym chteji stavet. po sezone konci x hracum smlouvy. nikdo z nich nebyl vymenej (chapu k vymene potrebujes 2), ale ma smysl je dale hrat? ma smysl hrat Bartejse, kdyz za 15 zapasu skonci? neni jednodussi ho poslat za sadu hokejek dal? hladonik - nehces podepsat resp. chce za nesmysl. nechme ho hrat 4 radu a presilovky at hraje nekdo kdo tady bude pristi sezonu. vsak je ted 11 kol prostor toto trenovat.  
    kolik novejch hracu je dohodnutejch na novou sezonu? nechci jmena, ale cislo.
    pokud si bruk stezuje, ze nema hrace. proc nikdo neprisel (napriklad do utoku, a hlados mohl byt na tribune)?
    investovalo se do videokouce/organizace skautingu? nebylo lepsi mit misto Sequense jednoho hrace navic. kdyz se vyskautovalo - ho..o
    investovalo se do kondicniho trenera - je nejake zlepseni? vidim spoustu zraneni (nemusi souviset), ale maji hraci lepsi cisla nez v minulych letech? prestoze vykonostne nikdo nerostl (Gigi s Rachnou se vratili k vykonum), ale rozumim ze kondicka neni jedina...

    fanklub to napsal docela trefne. je to protest proti vedeni vcetne Tobolky. ma tu odpovednost a nemuze to svalovat na jine. 

    jinak ma obavu o ten outdoor. pokud to rozklizeni mezi fans a klubem bude pokracovat, tak bude misto oslavy hokeje a pripadneho rozsireni zajmu fanousku/sponzoru za hranice, spis neco upoceneho/utahaneho jako nas hokej...     
  • Flaksa34 : přesně tak byl jsem někdy kolem prosince v klubu dělat nákou práci a jeden hráč po druhým chodili za Vencou jako do ředitelny v jeden den na jednání pak mi jeden jeho dobrej kámoš říkal,že tlačil na ty co jim konči smlouva ,že pokud nepodepíšou tak okamžitě kupuje jiný a měl strop co jim dá a nechtěl slyšet ,že víc! Bruk zachránil aspoň Beryho,Čečeho pak ziskalFroda a Kangu ...ale Kobli je pro nás šílená ztráta!Kašové by byl bonus!
    Hodně z tohohle kádru jde bohužel za V 34 to by si mělo spoustu lidí uvědomit!Bruk selhlal během sezóny to měl zasáhnout mnohem dřív tam souhlas!
    Hlavně by měla bejt I posila do vedení Tobolka/Bruk to spolu podle mě ohledně Áčka jen samotní nedávají
  • @1140bxl ke kondicnimu tu odlozim tohle z brnenskyho fora, jak uz jsem psal loni, Brno rozhodne neplakalo, ze o nej prisli
  • ja nesouhlasim, ze tady budeme porad rikat jak to pohnojil Venca. To je pred rokem... nemuzeme se porad vracet k tomu, ze tady mohli byt Kasickove a Kobli. To je pryc. 

    Problem preci je, ze skoro nikdo nema pocit, ze ta budoucnost bude lepsi. Ze se ta zmena nejak naplnuje. Proto rikam, ze kdyby rekli - na pristi sezonu mame 6 hracu a nechteli jsme do dostihu o hrace, platit nesmysl. tak OK. Plzen zpenezila skoro vse co slo a ma dva hrace na pristi sezonu... strategie jasna. u nas? 
  • S tim prohlasenim fanklubu se v podstate da souhlasit. Mam ale trochu obavu, aby to vsechno nevedlo nekam, kam nikdo z nas nechce, aby to vedlo.... Ze to treba D. Senkypl polozi a pak dej se vule 34bozi s Pesoutem v zadech.... apod.
  • upraveno 2. únor
    > @maverick napsal(a):
    > Chápu naštvání! Taky jsem !Ale ....
    >
    >

    👍👍👍 dava to smysl a vidim to stejne
    Post edited by Whisoure on
  • Ja myslim,ze ten bojkot nikam nepovede.Akorat z toho budou hraci nervni,a tam kam to ma smerovat,tam to nikdo nepochopi,nebo mozna i treba pochopi,ale nevezme za spravnej konec stebla.
  • upraveno 2. únor
    Bude taky zalezet, co bude na tech transparentech. Kazdopadne tohle “nefandeni” delali i na Kladne.. 12 proher v rade a vypnuta moznost komentovani na sockach je vysledek. Snad to u nas nepujde podobnym smerem
    Post edited by kinkis on
  • Ja myslim,ze to uplne tak jak to ma vyznit,nevyzni.Tohle by se opravdu melo resit primo z oci do oci s temi dotycnymi,a ne vicmene pres hrace. Těm tohle opravdu nepomuze.
  • A novej Kanadan si rovnou rekne,No tvl,kam jsem to vlezl.
  • upraveno 2. únor
    Mne to gesto prijde celkem sympaticky a dava neco najevo. Jak si to přebere kdokoliv ve vedeni, to je vec druha. A jestli se mame bat, ze to Senkypl kvuli protestům zabali, tak to by byla hodne slabej v kramflecich. At se na me nikdo nezlobi, ale resi se z nas jen akvizice fanousku, vstupné, návštěvnické zazitek (jit po vzoru treba NHL a delat show) a budovat brand. Ale absolutne zadna komunikace smerem k fanouškům jako takovym. To je naprosto tristní a tragicka a to se musi Kubelka a Tobolka zamyslet.

    Resit tady furt dokola VS34 a jeho kroky v minuly sezony, to uz je za me ohrana pisnicka. Ano, mohlo to vypadat jinak, ale od ty doby uplynula i spousta casu a i tak se udelala spousta chyb. Hodit to na 1 cloveka, kterymu nekdo tu duveru a kompetence dal, nechal ho jednat jak jednal, neni uplne OK. Protoze ten clovek uz tu neni a rada dalsich zustala a zatim neukazala, ze to umi lip. Ta sezona neni katastrofalni. Ale přiznejme si, ze kdyby Vítkovice nemely tak tragickou pulku a Bolka byla trochu lepsi, tak jsme s Kladnem dole hrali my! A to je tky treba brat v potaz. Takze oproti minule sezone je ten trend maximalne stagnující, za me spis klesající.

    Dle meho nazoru je v prvni rade chyba na strane Tobolky, kterej tu lod ridi a ridi ji aktualne dost neobratne. Nemuzete delat vrcholovej sport a myslet si, ze dostanete trpelivosti na 3 roky a nebudete muset nic resit. A kdyz vypoustite slova o koncepci, tak byste meli postupne ukazovat, jak se plní nebo neplní, jak se meni nebo nemeni. Po tyhle stránce to tristní je, jeste kdzy vezmu v potaz tu schuzku, ktera vlastne byla jen kourova clona, aby se nereklo. Takze ja jsem jedine pro a idealne pro dalsi nejakej dialog. Ale nejhorsi v jakémkoliv vztahu (a to plati i pro fanousek - klub) je nejistota a vlastne naprosto volna interpretace, protoze jedna strana nevi, na cem…

    Hraci maji hrat a jedna takova akce na ne nema mit absolutne vliv. Takze tenhle argument je uplne lichej. I oni maji svuj podil na tom, jak to aktualne vypada, a jaka nalada mezi fanouskama je. Takze ja jsem uplne OK s tim, ze se tahle forma dala dohromady a je naprosto spravna. Je to hozena unavuje, uz nekolikaty a je jen na nasem vedeni, jak se s ni popasujou.
    Post edited by HCE_Majkl on
  • vyzni, nevyzni. pokud budou cist a chtej naslouchat tak to pochopi. neznam nikoho kdo by nebyl rad a stastnej, ze to vzal Senkypl. Nikdo necekal, ze on bude ridit klub (ma dost porace s Grouponem, mimchodem tam byli ted uspesni). Ale snad vsichni cekali, ze z toho unaveneho klubu, kde to vypadal na takove ja na brachu bracha na me, se zase vyklube neco co ma drive a energii.

    vysledky po roce ktere vidime nenaznacuji zadnou zmenu. a vedeni nam jiny pribeh nenabizi. vdecnost za Ceceho?Beryho/Froda se bere skoro jako "ja jsem uz 25 let manazer". 

    samozrejme to nikoho neopravnuje pany z vedeni hrube urazet. to si nezaslouzi a respekt je potreba.

    jo a senkypl se nebude rozhodovat o konci sve investice na zaklade upozorneni, ze ti co mu tu investici spravuji uz stacili zdeptat i skalni fanousky. 

    jeste dve kola a pak je repre pauza, kde bude na nasich strankach clanek o ? zenskem hokeji, devatacich a rymonovi. kubelka udela video s ohnema. ale o A-muzstvu bude tak maximalne, ze trenuji a chteji vyhrat (jeste aby lezeli doma a chetli prohrat)... takze Kubelko, kolik novych hracu podepsano na novou sezonu. staci cislo. zeptas se v klubu?  
  • já bych spíš do příští sezonu sehnal noveho trenéra,ten defenzivni styl Bruka nám nesedi a Bruk by mohl dělat jen SM.....
  • Pokolikáté letos Frodo nehraje kvůli viróze? :D
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters