HCE Fórum

14445474950632

Komentáře

  • @pOne Myslíš do prdele?
  • Jenze blby je, ze ja vim presne, jak by to dopadlo s takovym ventilatorem s logem HCE..... To se takle koupi bunda kappa, jejiz konecna maloobchodni cena je nakych 8 stovek, slehne se na to nasivka logo energie a cenovka 1700 Kc. To znam, takovydle ksefty....  :)
  • plasa: Myslim, ze stranku 52 ventilatorovi z Touzimi v ramci pestovani dobrych sousedskych vztahu prenechame. Kdyz 44ku propasl, protoze si zrovna tapetoval byt tapetama s Hollwegem nahore bez v nadzivotni velikosti.
  • Tvl, jak vyrobíš z bundy ventilátor? Koukám, tady je dneska pátek v plným proudu! :)
  • Když sem byl s Viktorkou v Mariboru a pak sme tam v nějakým pubu slavili postup do LM, měl sem pocit, že nám domácí, kteří tam s náma zapíjeli pro změnu žal, říkají "nabijači" . A vono tuto bylo trošku jinak... :)
  • No vidis, ve skutecnosti vam rikali, ze jste ventilátoři  =)
  • plasa: Clovek si trochu zametaforuje pri patku a ty hned vyrabis z bundy ventilator.... Ale chapu to, v patek, po-o .... veskera cinnost z mozku je presunuta nekam jinam po tom knedlu zelu.  =)
  • Hm? Ok, I see, the fan fans the fans.  B)
  • Dnes to byl opravdu příšerný hokej, dle mého názoru byla Kadaň možná i o trochu lepší... :s
  • Hruzabes dnes. Kovacevic celkem prislib. Mel dobry okamziky.

    Vachy a Harky proti sobe. Jeden 2 fiky. Druhej 1. Moc nechapu, ze Harky to klouze jinde. Nikdo asi nepredpokladal zraneni, ale loni byl dobrej a kdyz jsem to videl dneska na lede..... Snad se kluci rozehrajou a vrati a pomuzou.

    Jeden gol vo plexi, dva do prazdny. Velky rozpaky.

    Je teda fakt, ze z Dvoraka to prakticky nevypadavalo. Ale i tak.....
  • Ooh yeah! The 0:1-game-strategy again!  =)
  • H71: Po ztrate puku za brankou opet....
  • pOne napsal(a):
    [...] Moc nechapu, ze Harky to klouze jinde.[...]
    1,0000,000,000% souhlas!  :)
  • No, trochu nám začíná pokulhávat argument, že letos se dá na ten hokej, na rozdíl od extraligy, koukat. Tohle byl krajský přebor, s klikou a tří gólů do prázdné  :#.

    Nicméně si najdu pozitivum - máme pravděpodobně nejlepší kafe na všech hokejových stadionech. Místní pražírna si otevřela okénko s kvalitním kávovarem a je to dobré!
  • upraveno 25. listopad 2017
    kjetel napsal(a):
    [...]
    Nicméně si najdu pozitivum - máme pravděpodobně nejlepší kafe na všech hokejových stadionech. Místní pražírna si otevřela okénko s kvalitním kávovarem a je to dobré!
    Ok, I would like to have a KV-coffee with extra goals and all possible points!  :)
    Post edited by HawK71 on
  • No taky mě to štve,to je fakt,a hodně.Na druhou stranu si říkám,ze takhle vyhrávat,a davat soupeřům příděli ,nejspíš nejde celou sezonu.Každej si obcas v nejaky pasáži sezony vybere horsi obdobi,at je to tým,nebo jednotlivec.Nechci je tímhle omlouvat,s mansaftem jako je Kadan,by si meli vytrit rit bez problemu.Snad ta krizovka nebude trvat dlouho.
  • pOne napsal(a):
    H71: Po ztrate puku za brankou opet....
    Addendum: I hope this will be not the blueprint for the next matches...
  • Nechtějí si toho Tuominena v Hradci už nechat?
  • @VANEKnaZDI hrál čtyři minuty, řekl bych že asi ne :D
  • upraveno 27. listopad 2017
    @Bongito Fajnej výlet :). To si tak jede přes půl republiky, aby si zahrál čtyři minuty hokeje :). To už mi to angažmá Vachovce a Harkabuse u soupeřů přijde smysluplnější. Jet čtyři hodiny do Pardubic, čtyři zpátky a zahrát si za zápas sedm střídání (čtyři v první třetině, jedno! ve druhé a dvě ve třetí), to už je lepší snad koukat z tribuny, nebo si jít zatrénovat doma s týme a regenerovat.
    Post edited by Vossy on
  • A to se vyplati! :)

    .... no taky ho mohli vzit jako druhyho golmana a mohl to odsedet pod dekou cely :)

    Ale tak atmoska na derby mohla bejt pekna.....  =)
  • Druhá půlka ligy bude hodně náročná, pokud nezačneme vozit víc bodů z venku. Zatímco máme odehráno 15 zápasů doma a 11 venku tak Motor to má přesně naopak. Čeká je tedy 15 domácích zápasů a na svém stadionu ještě neprohráli. Do toho se rozehrává Slavie a Kladno se bude taky drát nahoru. Pokud nezvednou výkon oproti posledním zápasům, půjdeme tabulkou dolů.
  • pOne: Ale jako jo. Jít si zkouknout derby chvílema i z ledu a ještě za to dostat zaplaceno, může hráče taky namotivovat k lepším výkonům. Až zavedeme tyhle novinky ve velkým, tak nám to bude závidět celý svět víc, než Pláničkovu metodu dojivosti.
  • Vážení přátelé, tak co s tím výletem? Abych pravdu řekl, tak se pomalu ale jistě začínám klonit k variantě auto. Jednoho motoristu máme, což by teoreticky z Prahy mělo stačit. Pokud by nejel Kulda, jsme 4 (nechci Kuldu vyhazovat, ale nepřišlo mi, že by po vejletě vyloženě toužil). Zpět bysme to mohli vzít přes Olomouc a vzít Screepyho.
    Akorát na víkend hlásej docela fucking weather, tak to bude paráda, v noci na D1.
  • Aspon budete mit fucking vejlet se vsim vsudy. :-)
  • @plasa

    Já se z výletu musím bohužel odhlásit. Rodinné důvody.
  • to já naopak stále potvrzuju ...
  • Jo, takže bychom byli z Prahy do auta 3 - já, Kopec a Pinguin.
    Jinak jsem dostal čerstvý info, že do Vsetína jede z KV bus a ještě prej nějaký lidi autama. Takže sami tam rozhodně nebudeme, což vlastně nevím, jestli je výhoda :)
  • Hosi pokud bude vuz tak se svezu cestou zpet do Olomouce nebo smer Sumperk,nesmelo by vam vadit ze byste jeli vrchem pres Ol a Mohelnici a HK :) s ubytkem bych to nevidel,precijen vikend je prilis kratky na to abych ho cely protentononc,profsetinoval :) ale pokud je misto v aute tak se svezu rad.
  • a já se tak těšil po letech do vlaku ... už jsem si sehnal pytel od uhlí, abych se od vagónu neznečistil ... =)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters