HCE Fórum

14243454748602

Komentáře

  • Proto ji taky nehrajeme.
  • To určitě nemá.Radeji zůstat tady v pralese,a být nahoře,nez zase být dole,a ve srackach v ELH.Myslim,ze toho bylo za těch 20,resp.18 posledních let,az až.Nerikam,ze by se nemělo o ELH bojovat,ale nějaky ten pátek,bych počkal.Je to prostě vidět,viz.ted Jihlava.V pralese byla temer bezkonkurencni,a co teď předvádí v ELH?Přesně to samý,co nasi,takze nic.Obcas nějaký dobrý výsledek,nenechavaj si narezavat,ale to je tak vše. Dost zápasu prohraných o gol,neco mi to pripomina.
  • kanis: Nerekl bych, ze by byla bezkonkurencni. Spise se ji, celkem prekvapive, povedla baraz. Mozna se poucila z minuleho nezdaru. Cimz nechci vubec snizovat jeji vykony, to urcite ne!
  • Nezlobte se na mě, ale myslíte si, že pokud bychom nepostoupili, tak by se podařilo udržet rozpočet, hráče atd. ? Myslíte si, že takovej Flek, Beránek, Gríger, Rachůnek, Gořčík tady zůstanou? Myslíte si, že na WSM ligu někde v horním středu tabulky zůstane stejná návštěvnost?
    Souhlasím, že toto je mnohem zábavnější než neustále prohrávat v extralize, avšak dle mého názoru to nejde v našich podmínkách udržet dlouhodobě; vemte si, že zde nejsme schopní sehnat sponzory na extraligu, natož na první ligu, a my chceme v první lize zůstat dlouhodobě?
    WSM liga je marketingově naprosto nezajímavá, a navíc se 4 roky nesestupuje a rozšiřuje se o 4 týmy!
    Chce to prostě rychle pryč odsud.
  • Taky si myslim, ze pokud se nepostoupi ted tak vetsina lepsich hracu pujde pryc. Viz jak psal Vosa. Pochybuju i o hracich jako Novotny, Sicak, Podlipnik atd... ja osobne bych byl radsi za navrat do ELH, i presto ze nase vykony ve WSM me zatim bavi o 99% vic nez vykony za poslednich 7-8 let v ELH :)
  • @oldias Sorry, mně to nedá... To někdo někde říkal, že by aktuální kádr HCE měl na ELH?
  • No dle meho by tady tedy v tom pripade nehrali,ani kdyby jsme hrali opet dno ELH,takze by to vyslo uplne stejne.Nehrali by oni,hrali by jiní.No nic,asi o tom nema cenu spekulovat,nazoru muze byt cela rada,a stejne to my nezmenime.
  • @plasa K tomu mně ještě napadá, podívejte se kdo z loňského týmu odešel a kdo přišel, přijde vám ten letošní tým horší než ten loňský? Možná v obraně jsme trochu oslabili, ale zase přišel Podlipnik , což byl pro nás přestup léta, Krejčí, ten je zatím trochu zklamáním, Rohan se podle mě dost zlepšil; Takže to bude skoro zhruba nastejno, jasně chybí Dvořák a Dujsík, avšak nemyslím si, že nějak fatálně. A v útoku? Odešel Mikulík, Kindl a Tomeček a přišel Balán, vrátil se Kverka a Rachůnek se hodně zvedl.
    Neříkám, že by to na extraligu nechtělo lehce posílit, avšak na baráž je ten tým dobrý a případný postup do a z baráže bude jen o psychice, taktice a momentální formě.
  • Já to vidim tak, že na světě není žádnej tým, kterej nepotřebuje posílit. Reálné posílení je otázka peněz, schopnosti managementu a asi milionu dalších faktorů.
    Těžko nějak porovnávat stávající a loňský kádr, ale tak podle mě to je +- stejný.
    Ano, psychika a momentální forma, to je jasný, to je rozhodující a nestálý faktor.
    Mluvit na konci listopadu o baráži, to mi prostě přijde... mimo. Jasně, je potřeba stanovit cíle a podle nich jednat. Cíl je baráž a zatím to vypadá, že je vše OK. Ale uvidíme, jak bude vypadat play-off, kde HCE bude muset a ostatní budou chtít (udělat senzaci). To bude ten čas, kdy se to rozhodne, kdy se ukáže kvalita týmu atd atd. Do tý doby vidím, že 1. ligu brousí 3 možná 4 týmy, který maj navrch před ostatníma - papírově a zatím i výsledkově. Ale furt jde víceméně o prd.
    No nic, jsem fanoušek na baterky :) 
  • plasa@ Mám dojem že po pádu z extraligy,vedení prohlásilo okamžitý návrat do extraligy.Čím déle budeme v 1.lize tak návrat se nebude konat nikdy.
  • @oldias No ano. To je ten cíl, kterej se stanovil. Teď jsme na cestě a zatím jedeme docela v pohodě. Jasně, když to nevyjde, tak bude KH a spol v horší vyjednávací pozici, mj. proto, že ten cíl nesplnil. To všechno víme :)
  • Especially @Vosa1 and @plasa:

    I do agree about our forwards - there is no real loss compared to the last season.
    And I agree we now do have a significant positive development about offensive defenders in our team - M. Podlipnik.

    But I see two decisive negative points in a comparision of the teams last season and this season (so far):
    1st: We had a big loss of defenders with definitive stay at home qualities - T. Dvořák, M. Baránek and even a T. Harant had no adequate successor.
    2nd (and this will be our biggest problem in the playoffs and baráž, when it will depend more on the goalies): Against all announcements of Mr Kverka sr we have no strong goalie duo. On top he replaced an excellent, big sized, 99.99% reliable goalie with a clear positive development perspective - D. Honzík - by a (just) very good, smallish, (maybe) 90% reliable goalie with (so I would see it, because of the stagnating of his development during the last years) his last chance to apply for a starting position in an Extraliga team - F. Novotný.

    So, if we really have the ambition for a return back to the Extraliga this season, we should sign an excellent goalie (no harm meant to F. Novotný, who showed his qualities, but he is not as good as a D. Honzík or J. Škarek and M. Svoboda with them Jihlava reached their promotion to the Extraliga) and at minimum one defender with definitive stay at home qualities (and maybe, in view of some other teams are trying to neutralize our key players by dirty checks, one real tough guy to teach opponent's players some manners). 

    For now, everything is fine. But we have to be prepared for the matches in the end of this season, and therefore we surely need to sign at minimum two players to eliminate the seen deficites.
  • Chcete lehce porazit Energii? Stačí když budete faulovat :) 3. gól ve vlastní přesilovce za poslední 2 zápasy....
  • upraveno 22. listopad 2017
    @kinkis: ...and two of three times our players on the ice were (quote from hokej.cz):
    Tomáš RachůnekStanislav BalánJakub FlekOndřej BeránekDaniel Krejčí
     :s 

    Edit: And at the 3rd short handed goal against us our powerplay line was also built by 4 forwards and 1 defender. How many goals must we swallow until our coaching staff sees this a structural problem, this mixture is instable, and to end these 'experiments'.
    Post edited by HawK71 on
  • H71: Dobrej postreh. Cili pouze jeden obrance na lede a jeste ke vsemu Krejci....
  • upraveno 22. listopad 2017
    @pOne: The 3rd time the defender was not D. Krejčí.  ;)  

    Edit: I do not know why we need to play this 4f+1d - but I think the result of it is clear enough.  :)  
    Post edited by HawK71 on
  • upraveno 22. listopad 2017
    H71: Ja nekoukam, tak nevim. Ale verim ti. :-)
    Post edited by pOne on
  • Tvl nevím jestli se smat nebo brecet ale nejen ze ty naše usilovky jsou o ničem a nedokážeme ani ohrozit soupeřovu branu ale my v nich inkasujem...a ta obrana :'(
  • upraveno 22. listopad 2017
    @FeryBo: Which obrana? Which defense? We are playing only with a half of a defense...  :'(

    Edit: ...ok, I go running to come down today.  :)
    Post edited by HawK71 on
  • No jo no tak už je po naší spanilé jízdě, teď už pojedeme maximálně tabulkou dolů. Naši borci mají pocit, že se z nás každej podělá a porazí se sám.
  • Tak a jedeme domů se zaslouženým výpraskem.
  • A v hodnocení se zase dočteme, že jsme byli opticky lepší. 
  • Tak jako výprask bych to asi nenazval,každopádně zaslouzena prohra,Prostějov je ted laufu a šlape jim to ale minimálně s 1 bodem jsem počítal a aspon ve 2 doufal...myslím si ze je na case trosku vztyčit prst...ne ten prostřední =) ale ukazovácek...za dva zápasy dostat 3 góly ve vlastní přesilovce a žádnej nedat to uz je tak trosku na přesdržku B)
  • A jeste jedna věc. Jak v zápase s ČB tak i v Prostějově nám tam zrakvi hráče...dobreho hráče...a bez odpovědi,neříkám ze zub za zub ale chybí mi u nás hráč kterej kdyz je potřeba tak umi a nebojí se přitvrdit a soupeře to bolí. Driv takovej byl Vachy,Harant taky uměl a i Bičanek se toho nebál...a ted?Fasujem a nerozdavame a to slabší týmy si na nás víc a víc vyskakují protože vidí ze to funguje
  • Místo toho aby se snažili to ve 3 třetině otočit ve svůj prospěch,tak se nechaj vylučovat.To je prostě na posrani.No nic tak si zase řeknou,tak příště už to bude lepší,no a zase příště si řeknou to samý,no trošku na domácí zaskočili svoji aktivitou.No tvl,to už snad musí čekat ne???A s timhle by jsme měli hrát ELH??HAHAHA.
  • Pravda naše usilovky:-( je pomalu něco děsnýho. Nebudu tady komentovat jak to mají a nebo nemají hrát, od toho mají trenéry. Pokud nevyužijí za poslední zápasy 5: 3, nebo 4:3 a budou to hrát se strachem v gaťích  na své polovině tak to už je zralé na nějakého psychologa @FeryBo
  • kanis@ Naprostý souhlas.
  • No tak já trvám na tom, že to výprask byl. Ostatní týmy zjišťují, že respekt který měli je zbytečný a proto se výsledky obrací. A až nás porazí Trhači, tak si z nás ostatní udělají trhací kalendář.  :'( :'(
  • kanis napsal(a):
    Místo toho aby se snažili to ve 3 třetině otočit ve svůj prospěch,tak se nechaj vylučovat.To je prostě na posrani.No nic tak si zase řeknou,tak příště už to bude lepší,no a zase příště si řeknou to samý,no trošku na domácí zaskočili svoji aktivitou.No tvl,to už snad musí čekat ne???A s timhle by jsme měli hrát ELH??HAHAHA.

    Že máme na ELH si mohl myslet jen ten největší optimista.  =)

  • upraveno 22. listopad 2017
    @FeryBo Koho nám dnes zrakvili? 

    Jinak rozhodně souhlasím, týmy na nás začínají hrát tvrdě a my to těžce nezvládáme.
    Post edited by Vosa1 on
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters