HCE Fórum

18485878990601

Komentáře

  • @Vosa1

    By mu musel někdo propašovat mobil na ten hajzl... =)
  • Výborná série, je asi máloco vytknout.Hlavně mám radost z obrané hry ,ta bude spolu s golmanem, baráž rozhodovat. Dostat v osmi špílech, osm golů, to je prostě sakra dobrý.Škoda zraněných hráčů, hlavně Sígra a Goryho, ti budou moc chybět...
  • Tohle je prostě pecka. Všecko jsme vyhráli, nikdo nás nezastavil tak teď nemůžou ani nejhorší týmy v ELH!!! =)
  • three7:To bude uplne jinej level.


  • Pokorně a krok po kroku. Věřím že šance v baráži uspět je a kluci si musí věřit, ale určitě nemůžeme nastoupit stylem, že extraliga už je naše. Bude to boj a hodně tuhý boj, kde budou rozhodovat i ty nejmenší chyby a dopadnout to může jakkoli. Loni taky nikdo netipoval před baráží postup Jihlavy. Na druhou stranu, pokud mají fandové nejtradicnejsiho klubu takové názory jako kopírují z jejich fora níže, tak by mohlo alespoň z jejich strany dojít k podceneni.

    Kopie z ropa fora: 90% lidí tady si neuvědomuje (ne)kvalitu všech WSM týmů. Varům po spadnutí zůstal skoro celej tým jako v ELH a najednou válcujou celou ligu, jako kdyby tam hrála NHL. Moc na nižší ligu nekoukáte, když tvrdíte, že nás Vary přejedou (ono je lehký říct, že hrajou líp než my, když si měří síly se Vsetínem, kterej ještě minulou sezonu hrál v amatérský lize). Kvalitu na to nemaj, nikdo v celý baráži nemá hráče jak my a Kladno to s Milošem taky nemůže uhrát jenom na bojovnost a náhodu.
  • upraveno 19. březen 2018
    @Vossy Taky jsem tam zabrousil a nestačil jsem se divit. Vzhledem k tomu, že první zápas hrajeme tam, bych si ho moc přál vyhrát, to bych si tam náležitě oslavil. A co by bylo úplně nejlepší? Zařídit si postup v předposledním zápase baráže doma v přímém zápase s Litvínovem a na jejich úkor. B)
    Post edited by Vosa1 on
  • @Vossy Tak tu baráž nebudou hrát nějaký fandové, co někde plkaj na fóru, žejo. Fandové si můžou podceňovat kde co. To, že jsou ropáci letos třeba v lepší fazoně, než jsme byli loni my, to si myslím i já. Případnej postup bude superúspěch.
  • Toto je sestava z prvního zápasu loňské baráže:
    Závorka – M. Rohan, Sičák, Harant, Baránek, Tomáš Dvořák, Rýgl, Weinhold – T. Rachůnek, Gríger, Mikulík – Vachovec, Skuhravý, Kindl – Harkabus, Tuominen, V. Tomeček – O. Beránek, Dušek, Flek – Davídek.

    Já tam stejný tým tedy nevidím, a ti co zůstali, tak jako jediní v loňské baráži něco hráli...
  • Voni se kluci od ropáků spíš navzájem těmahle kecama utěšují, že týmy z WSM jsou slabý jak čaj a přece se nemůže absolutně stát, že by je někdo z nich porazil, jen tím krejou to, v jaký jsou teď perdeli. Jo tvl, to stejný věci jsem si vloni říkal při pohledu na soupisku našeho týmu a těch ostatních říkal taky a jak to dopadlo, spadli jsme jak hruška. Baráž je vlemi ošidná a rozdíly v síle jednotlivých týmů se dost stírají! A já si dovolim tvrdit a opět zopakovat, že letos máme lepší tým než vloni při sestupu i když dle jmen to tak neni, jenže jen jména ještě kvalitnu nedělají. Nechci LIT nějak podceňovat, ta síla tam pořád je, ale zadarmo to ti kluci od nás určitě nedostanou. Můj tip je v ELH příští rok my + Jihlava.
  • BTW netušíte někdo, esi ty kikoti z ČT udělaj někdy sestřih ze včerejšího zápasu? :) Jsem se nemohl dostavit, tak chci vidět aspoň góly.
  • @Screepy Já si myslím, že i podle jmen máme lepší tým než vloni. A hlavně ten tým má neskutečnou vnitřní sílu...
  • Tvl, tady je optimismu... :) 
  • Uz je to tady, "vnitřní síla" a "duch kabiny"   :)
  • plasa: Kikoti to včera dávali v BBV, tak si to zkus najít. Jako samostatné video to na CT Sport webu samozrejme nemaji, pac jsou kikoti a delaji radsi obsahle audiovizualni kompozice z Kladna. Tam tomu venujou vic casu nez Extralize pomalu.

    Kdyby se nezadarilo, muzu slovne popsat :)

    A priste, az ti bude Hanzz mavat vlajkou pred xichtem, tak ho prosimte nemlat palickama. Zbytecne pak kazite dobry jmeno ParekKlubu a vypadame, jak jelimani.  =)

    Jinak cekam na nejaky zavazny stanovisko, jestli se po viteznem konci play off holi nebo ne. Baraz se hraje jako tabulka, takze zadny fousy asi uz. Nebo?  =) Co se pise v pravidlech, abych neco neposral?  B)
  • První zápas hodně ukáže.
  • Já to určitě s optimismem nepřehánim, udělali jsme teprve první (a lehčí) krok, ten těžší teprve přijde a samozřejmě postoupit zpět do ELH nemusíme. Ale očekávám, že baráž bude dost vyrovnaná a na konci to bude o jeden, dva, tři bodíky max. Ti kluci zase okusili co je to jet na vítězný vlně, a ať si každý říká co chce, tohle přidá spoustu sil.
  • Osobne verim v to, ze je potreba jit od zapasu k zapasu. Pripravit se vzdycky na ten nejblizsi co nejlip a uvidi se. Nejaky spekulace, kdo je jak silnej......tss.

    Dost blby jsou ty absence vinou zraneni. Gorcik a Sicak budou chybet. Ale holt se neda nic delat, to se ovlivnit neda, je treba se soustredit na to, co se ovlivnit da. Mozna vypadne Banik a par hracu pujde pouzit v pripade nouze z jejich kadru.
  • @Screepy
    Přesně, ten tým posledních devět let brousil dno, každý rok (krom jednoho) Vsetín cup... To optimismu nepřidá.
    Letos ta chuť a nasazení viditelná. A Venca tam jezdí jak za mlada a přijde mi velmi pozitivně motivovaný (zatím žádné blikance).
  • @pOne BBV nemaj v i-vysírání. Kikoti.
  • upraveno 19. březen 2018
    kjetel: Vcera trochu poblikaval.  =) .... se divim, ze nedostal desitku.

    EDIT: Se Slavistama je docela kamos. Ale Cheza ho urcite rozblika, uvidis.  =) =)
    Post edited by pOne on
  • @pOne
    Ale tak ten icing byl spíš úsměvný a trochu šetřil čas :). Celkově je tam ale výrazný posun oproti základní části.
  • kjetel: On ale blikal i pri tom, jak sel ven na 2 minuty. Na slavistu i na rozhodci.  :)

    Ale to neni nic proti tomu vygumovanymu Kadlecovi (takyVencovi) pri derby. Jak mu pred koncem nepiskli faul a on tam serval lajnovyho. Obdivuju sebeovladani praporkace v teto situaci. Dostal by cervenou okamzite. No a kecama o videu ve fotbale tomu takyVenca pak nasadil korunu.

    Sorry za fotbalovou odbocku :)
  • Je nejaky video z edenu?
  • kanis: Stoupni si do fronty za plasu a nepredbihej.  :)
  • @kanis
    Zatim asi jen to co je na hokej.cz
  • upraveno 19. březen 2018
    Pojede někdo z PK na maxíka? :) škoda, že u ropáka nehrajem někdy přes Velikonoce, to bych tam snad i na toho maxe jel..ale doma se určitě na jeden špíl podívat půjdu
    Post edited by Screepy on
  • Hmmm, koukám, že oba mače v Maxíkově jsou v úterý. Tak to jsem letos v baragi bez klobny.
  • Ale počítám minimálně s jedním vejletem v neděli na Horácký zimní stadion. Tam jsem nikdy nebyl, tak se těším.
  • Ja tam byl v Jihlavě na tom loňským poslednim zapase.Pěkná atmoska od domacich fans,pro nas bohuzel smutné,hodne smutné.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters