HCE Fórum

1531532534536537655

Komentáře

  • upraveno 12. únor
    Nemocnej člověk…ten by si měl dát hodně dlouho od hokeje pauzu a něco se sebou dělat, gólman to je kvalitní, ale ta hlava…
    Post edited by Xaxxz on
  • Ví někdo, jestli se teda shání nový trenér, nebo u týmu zůstane Eismann i pro příští rok?
  • @adamHCE já spis myslím, ze skutecnej problém je, ze tým na příští sezónu skládá Eismann se Šikem, kteří zároveň trénují tým, který je úplně psychicky dole. No a pro toho Eismanna je to první pozice jako hlavní trenér v mužském hokeji. Takže asi jako když chceš jezdit busem Vary-Praha a necháš velkej bus řídit někomu kdo zatím řídil jen bus pro 8 lidi. Ale zároveň mu rekneš, ze ti musi sehnat a pořídit celou flotilu busů na příští sezónu. 

    Letos to nějak dopadne, ale pristi sezónu tuším problémy i kdyby přišel zpátky z nebe Ivan Hlinka, protože bude trénovat to co se teď sestaví … jo a na trenéra bych zkusil Jalonena. Ten by měl co říct i k naši mládeži .
  • @1140bxl to se zase nikam neposuneme, jestli Eismann skládá tým na další sezonu a pokud přijde nový trenér k "jeho" složenému týmu, tak si ten tým zase bude muset zvykat na nový herní systém atd..., to spíš vypadá jak kdyby mu dali signál, že s ním počítají i další rok, když mu tohle svěřili....
  • 1140bxl: No Ivan Hlinka už zpátky z nebe asi nepřijde, ale možná přijde i kouzelník...... myslím toho pána, kterej tady v jednom nejmenovaným hotelu v průběhu finálový série před 15 rokama nasral do šuplíku...... to bude teprve dno pak :-) 
  • Podle toho co tu nekteri psali, tak treneri rozhodne nemaji volnou ruku na skladani tymu. Bylo tu psano, ze si Bruk vyskautoval hrace, domluvil se s agentem a vedeni reklo ne. Takze je to celkove takovej Kocourkov u nas.
  • V.V. už je na D1 směr Vary.
  • @Flaksa34 jestli o Ruzickovi nekdo jenom na 0,5% premysli tak je magor a pristi rok padame do Chance ligy
  • To si dělají prdel, že přemýšlí o Růžičkovi, že jo? 
  • Neee, ze to neni pravda s tim Ruzickou? Tvl tak jeste Bartosaka do brany a jedem.
  • Si děláte legraci, že jo? O tom tady fakt nikdo zdravej uvažovat nemůže
  • Neblaznete, já na 99% věřím tomu,že i pro příští sezonu počítají s Eismannem.
  • I ten Eismann zni jako mensi zlo nez Ruzicka
  • @kinkis Přesně to fakt radši Eismann než Růžička
  • To by byla revoluce ty bláho 😂😂😂
  • Já bych asi nechal trénovat Rubriho. Já vim, že nestárne, ale zase... prostě už má svoje zkušenosti. Jestli teda přijde no...
  • No, ono jako moc sportovních manažerů na trhu asi moc není. Já bych začal tímhle a pak až řešil trenéra. Nevím zda je to reálné, ale napadli mě Vrbata s Nedorostem. Průšvih je, ze mezi lidmi co k regionu/klubu mají vztah mě nikdo nenapadá. Řezníček? Nevím, ale ten chce být na svazu… 
  • Řezníčkovi byl nabízen post GM a odmítl, ne?
  • Jinak jsem teď koukal na tom jak mají ostatní kluby vyřešené vedení klubu. Nevím jak je všechno aktuální, ale bez V34 a Bruka (jako sportovní manager), jsme absolutně “low cost” klub. Buď máme nejvýkonnější lidi v celém kosmiru nebo v jiných klubech jsou absolutní lenoši nebo proste (na rozdíl od jiných) jenom reagujeme a u a-týmu je koncepce nulová. Jo, mládež vypadá jinak (a to je dobře). 
  • Doufám, že tu nebude trénovat v nový sezóně ani Růža ani Eismann, to by byl konec všeho. A snad vedení není naprosto hloupý v tomhle směru......
  • Pozitivní zpráva - Frodo už je ready v tréninku :)
  • 1140bxl: My to máme jinak 😂máme absolutně pružný vedení, kdy ty lidi se navzájem na sebe tak napojují, ze to vše jde jak na drátku…. Část udělá Píša, část Ryžuk a i pan Trubač připojí ruku k dílu…..
    Jinak Růžičku jako sportovního manažera jsem tlačí prej poslední jmenovaný ….. uvidíme jestli třeba ještě uklízečka nepřijde s něčím zajimavejším …… 🤦🏻🤦🏻🤦🏻🤦🏻
  • Sem tlačí oprava 🤦🏻
  • @Flaksa34 já jsem fakt rád za tvoje interní info, ale poslední dobou je každý tvůj příspěvek čím dál tím větší deprese ohledně Energie :D :D vždy, když už si myslím, že hůř být nemůže, přijdeš s informací, která je zase o level horší :D :D :D nezbývá než doufat, že Tobolka a Šenkypl mají mozek a tuhle hovadinu opravdu neudělaj, ale u nás bych se možná už ani tomu nedivil no :D
  • Presne jak pise Kinkis😀 nemel bys neco pozitivnejsiho na sklade? @Flaksa34
  • Frodo s Pourem v Plzni na stadaku, doufam, ze kdyz uz, tak premlouva Frodo Poura k nam a ne naopak 😂
  • To jako ted?
  • Ano, je na zápase Plzeň-Pardubice
  • Asi nakouka hru pred sobotou.
  • Videli ste toho Houdka ted co udelal? Bezmozek, hrozny😞
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters